Kripto para piyasası biraz istikrarsız, madeni paraların değerleri uyarı vermeden yükseliyor ve düşüyor.

10 Kat Getiri İçin DigiToads (TOADS), Chromia (CHR) ve Aptos

Kripto para piyasası biraz istikrarsız, dijital paraların değerleri uyarı vermeden yükseliyor ve düşüyor. Ancak ödevinizi yaparsanız ve piyasa durumuna ayak uydurursanız, bir kripto piyasası ustası olabilirsiniz.

Kripto para yatırımı bilimi hala genç ve gözlemleme yeteneğinin çok önemli olduğu çok sayıda deneme yanılma gerektiriyor.

Son analist raporlarına göre DigiToads (TOADS), Chromia (CHR) ve Aptos (APT) 2023'te yükselişte olacak. Her birinden ne beklemelisiniz?

DigiToad'lar (TOADS)

Çığır açan ekosistemiyle DigiToads kısa sürede hakkında en çok konuşulan yeni kripto para birimlerinden biri haline geldi. TOADS tokeni, oyuncuların kişisel kurbağa NFT'lerini edinebilecekleri ve seviye atlayabilecekleri bir Web3 oyununda oyun içi para birimi olarak kullanılır. Oyunda para kazanmak yeni bir şekilde yapılıyor: kullanıcılar, savaşlarda yarışarak ve liderlik tablosunda tırmanarak kendilerini pasif bir gelir akışı için ayarlayabilirler.

Bonus olarak, TOAD NFT sahipleri, ticaretin ve kripto para biriminin temellerini incelemek için Toad School'a kaydolabilir ve NFT'lerini stake edenler daha büyük ödemeler almaya hak kazanır. Ek olarak, token sahipleri, tokenin deflasyonist doğasından uzun vadede kar elde etmeye hazırdır.

Özellikle, DigiToads yakın zamanda ön satışını açtı, bu da fiyatın hala 0,0025 $ olduğu anlamına geliyor. Ön satış, toplamda %900'lük bir artışla sonuçlanan on aşamadan geçecek. Bu nedenle, mevcut aşamada ICO'ya katılmak, finansal sağlığınız açısından hayatınızı değiştiren bir karar olabilir.

Chromia (CHR)

Chromia, ölçeklenebilirlik sorunlarını hedefleyen blok zinciri üzerine kurulu bir dApp platformudur. Platform, ilişkileri depolayabilen ve takip edebilen bir grup birbirine bağlı blok zincirden oluşur.

DApp'lerin kodlama stiliyle ilgili olarak, ister büyük kurumsal yazılımlar, ister video oyunları veya diğer yazılım türleri oluşturma konusunda uzman olsunlar, dünya çapındaki programcılar dahil olabilir. dApp'ler, üreticileri bloke etmek için işlem ücretlerini ödemek için CHR tokenini (Chromia Utility Token) kullanabilir.

DApp'lere olan talep ve Chromia'nın gelişimi arttıkça, platform yatırımcılar için 10 kat getiri elde etmek için başka bir potansiyel adaydır.

Aptos (APT)

Aptos (APT), DeFi'yi kitlelere ulaştırmayı amaçlayan yeni bir merkezi olmayan finans (DeFi) projesidir. Platform, kullanıcıların merkezi bir aracı olmadan dijital varlıklar üzerinde borç vermelerine, ödünç almalarına ve faiz kazanmalarına olanak tanır. Aptos, diğer DeFi platformlarından daha güvenli ve verimli olmasını sağlayan hibrit bir stake kanıtı ve iş kanıtı mutabakat mekanizması kullandığı için benzersizdir.

Platform, lansmanından bu yana çeşitli ortaklıklar ve büyüyen bir destekçi topluluğu ile önemli bir büyüme kaydetti. Yenilikçi DeFi çözümü ve artan popülaritesi ile Aptos, hızlı büyüme açısından birçok eski projeyi geride bırakma potansiyeline sahip.

Sonuç Olarak
Dijital para birimleri ticareti, yüksek riskli, yüksek kazançlı bir faaliyet olabilir. Yine de yatırımcılar, paralarını sağlam ekosistemlere ve ayırt edici özelliklere sahip işletmelere yatırarak büyük getiri elde etme şanslarını artırabilirler. DigiToads, Chromia ve Aptos, potansiyel olarak yatırımcıları 10 kat ödüle yönlendiriyor ve boğalar henüz gelmese de, mevcut düşük seviyeler gelecekte büyük kazanç sağlayabilir.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ