Bitcoin ve kripto para alanı muazzam bir gelişme gösterdi. Başlığın cevabını net bir şekilde vermek zor.

Bitcoin ve kripto para alanı muazzam bir gelişme gösterdi. Başlığın cevabını net bir şekilde vermek zor. Ancak Bitcoin ve kripto para birimlerinin dayanağı olan blok zinciri teknolojisinin insanlığı daha ileri götürdüğü ve götüreceği de bir gerçek.

Bitcoin Sadece Bir Finansal Devrim mi?

Bitcoin sadece bir finansal devrim değil elbette. Zihni bir dönüşümü de ifade ediyor. Geldiğimiz noktada artık Bitcoin kelimesini duymadığımız bir zaman dilimi söz konusu bile olmuyor. Televizyon programlarının ana konusu haline gelen Bitcoin konusu özel dosyalarda da inceleme konusu yapılıyor.

ICRYPEX Kripto Para Uygulaması ile Her Yerde Özgürce Alın Satın!

Yani çıktığında hatırlarsınız toplum ve kanaat önderleri uçak , televizyon ve internet gibi buluşlara muhalefet ettirilen sonrasında ise hayatlarının vazgeçilmezi kıldılar. Bitcoin için de aynı şey geçerli. Yoğun muhalefet devam etse de eminim bundan sonraki zaman dilimlerinde muhalefet bitecek ve Bitcoin ile kripto paralar hayatın vazgeçilmezi haline gelecek.

1876 yılında Amerika Birleşik Devletleri Başkanı olan Rutherford B. Hayes'in önüne ilk telefon konduğu zaman kurduğu şu cümle gerçekten de manidar: ''Çok güzel bir buluşa benziyor. Allah aşkına bunu kim , hangi amaçla kullanacak? Niye kullansın ki?

Evet bugün Bitcoin için ''bu spekülasyondan uzak durmalı'' diyenlerin cümlesi ile Hayes'in yukarıdaki ifadesi birbirine ne kadar benziyor değil mi? Bu nedenle yukarıdaki sorunun cevabı da gayet net bir şekilde açığa çıkıyor: Evet! Bundan 10 sene sonra da Bitcoin kelimesini duyacaksınız.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ