Reddit'in kripto para birimi deneyi, kurulduğu günden bu yana 10.000'den fazla Ethereum tabanlı cüzdan ile güç topluyor.

10.000 Reddit Kullanıcısının Zaten Kripto Cüzdanı Var

Reddit'in kripto para birimi deneyi, kurulduğu günden bu yana 10.000'den fazla Ethereum tabanlı cüzdan ile güç topluyor.

Etherscan'a göre, Reddit'in yeni piyasaya sürülen kripto cüzdanının kullanıcı sayısı zaten 10.000'i aştı ve Fortnite hayranları bu adreslerin aslan payından sorumlu.

Bu, 'internetin ön sayfası' tarafından başlatılan Ethereum tabanlı 'topluluk noktaları' projesi için ilk önemli kilometre taşını işaret ediyor.

Reddit'in kriptoya girmesi

Bu ayın başlarında, 450 milyon aktif kullanıcısı olan bir web sitesi olan Reddit, kripto endüstrisine alt dizinlerinden ikisine (/ r / Cryptocurrency ve / r / FortniteBR) token ekleyerek çok ihtiyaç duyulan bir artış sağlamıştır.

'Aylar' ve 'tuğlalar', Ethereum platformunda ilgili toplulukların iki milyondan fazla üyesi tarafından münhasır ürün satın almak veya itibar puanı kazanmak için kullanılmak üzere tasarlanmış ERC-20 tokenları şeklinde.       

Şu an itibariyle Reddit, Ethereum'un Rinkeby test ağına güveniyor, bu da yukarıda belirtilen tokenların herhangi bir değer taşımadığı anlamına geliyor.  

 Popüler tartışma platformu yazdan sonra ana ağına başlamayı planlıyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ