Piyasa değerinde 1 Milyar ABD Dolarının üzerine çıkmak oldukça basit bir süreçtir. Facebook'un MySpace'i geçmesine benzer şekilde atalarımızın yollarını takip ediyoruz. Akranlarımız ayda dururken, 100x doğrudan güneşi hedefliyor.

100x Coin Nedir? 100xCoin Sizi Yeni Fırsatlarla Karşılaştırıyor

Piyasa değerinde 1 Milyar ABD Dolarının üzerine çıkmak oldukça basit bir süreçtir. Facebook'un MySpace'i geçmesine benzer şekilde atalarımızın yollarını takip ediyoruz. Akranlarımız ayda dururken, 100x doğrudan güneşi hedefliyor.

100x, Binance Smart Chain üzerine inşa edilmiş deflasyonist bir tokendir. Kripto para, yazma işlevleri, otomatik likidite havuzu oluşturma ve geliştirme cüzdanı arasında bölünmüş % 10 işlem ücretine sahiptir. Bu makale, bu sistemin faydalarını tartışacak ve platform için gelecek gelişmelerin habercisi olacaktır.

100xCoin Nedir?

100xCoin, 2021 yılının Mart ayında Ken the Crypto tarafından $ Elo olarak kurulmuş ve piyasaya sürülmüştür. Ken, 2017'deki ilk boğa koşusundan bu yana takipçilerine kripto alıp satmayı öğretmektedir. Bir yılda kripto para ticareti yapan altı rakamını yaptıktan sonra, Başarılı bir dijital pazarlama ajansı da dahil olmak üzere birçok iş kurdu.

Ancak en önemlisi, Binance Smart Chain üzerinde bir coin geliştirip piyasaya süren ilk kripto etkileyicisidir. Diğer kurucular yüzlerini göstermekten korkarken Ken, bir doxxed sahibinin DeFi'de bir topluluğa nasıl liderlik edebileceğini gösterdi.

Kripto para biriminin geliştirilmesindeki rakipsiz şeffaflık nedeniyle, $ Elo topluluğu orijinal madalyonun tokenomiklerini aştı ve sürdürülebilir büyüme için daha iyi tokenomiklerle $ 100xCoin'e geçti.

Değerler

Topluluk hala gelişiyor ancak bu yazı yazıldığı sırada 100xCoin, DeFi'de nadir görülen bazı özelliklere değer veriyor.

  • Şeffaflık
  • Sürdürülebilirlik
  • Eğitim
  • Diğer Toplulukları desteklemek

Ancak tüm ciddiyetle, 100x Coin topluluğu organik olarak projelerin uzun ömürlülüğüne değer veren bir grup insana dönüştü. Ken ile Canlı Akışlarda bir araya gelmek, tüm ekibe kripto para birimlerinin nasıl oluşturulduğu, satıldığı ve çalıştığı konusunda benzersiz bir bakış açısı kazandırdı. Başka hangi topluluk, projenin uzun vadeli büyümesi için daha iyi olduğu için bir hafta boyunca 10 milyon dolarlık bir piyasa değeri altında tuttu? Ben isim veremem.

Hedef Topluluk Üyeleri

Para merkezi finanstan akmaya devam ettikçe: bankalar, ATM'ler, kumbaralar, 100 dolar iki farklı grubu topluluğumuza çekmeye odaklanıyor:

Daha önce kripto ticareti yapmamış ilk alıcılar. Yeni yatırımcıları kripto ticaretinin giriş ve çıkışları konusunda eğitmeyi ve onlardan sorumlu bir şekilde coin satın almalarını istemeyi sorumluluğumuz olarak görüyoruz. Her zaman olduğu gibi DYOR'u cesaretlendirmek ve sadece kaybetmeyi göze alabileceğiniz kadar yatırım yapmak.

Bu yıl diğer yüksek büyüme projelerinde para kazanan kripto para uzmanları. Diğer toplulukların elde ettiği kazanımlara saygı duyuyor ve onları 100x ekosistemine hoş geldiniz. Bu üyeler, yeni gelenleri eğitmek ve aynı zamanda jetonun değerini artırmak için değerlidir.

Bu topluluk üyeleri kombinasyonu, gelecekteki kullanım senaryosu planları için ihtiyaç duyulan akran grubunun 100 katı sağlayacaktır.

Tokenomik ve Dağıtım

Başlangıçtaki 100x token arzı 935.312.500.000.000'dir (azalan) ve kurucular veya geliştiriciler için rezerv olmaksızın cüzdan sahiplerine dağıtılır. 100x $ 'ın tamamı serbestçe satın alınabilir veya satılabilir.

100x Coin tokenomikleri şunlardır:

  • İşlem başına % 3 yakım
  • % 5,5 otomatik likidite havuzu üretimi
  • % 1,5 pazarlama ve geliştirme tahsisi

Bu tokenler, bu yıl diğer başarılı projeleri inceledikten sonra topluluk tavsiyesinden oluşturuldu. Bu spesifik özellikler, 100x tokeninin hiper büyümesi için ayarlanmıştır. Her fayda sırayla tartışılacaktır.

Popüler projelerden önemli bir değişiklik, tokenlerin yeniden dağıtılmamasıdır. Yeniden dağıtım, sahipleri diğer çoğu token'ın desteklediği şekilde ödüllendirmez. Cüzdan sahiplerine küçük miktarlarda jeton göndererek, yeniden dağıtım aslında sahiplere daha fazla "Satış Gücü" veriyor.

Bu yüzden 100x token işlemlerin % 3,5'ini yakar. Bu şekilde, sahipleri dolaşımdaki arz azaldıkça token değerinde sürekli bir artışla ödüllendirilir. Yeniden dağıtım yalnızca en iyi 20 cüzdan için faydalıdır ve uzun vadede topluluğun büyümesine yardımcı olmaz.

Likidite havuzu işlevi, başarılı Safemoon projesinden alınmıştır. PancakeSwap eşleşmesinde daha fazla likidite yaratmak için, otomatik likidite işlevi alıcılara ve satıcılara her işlemde % 2 vergi verir. Bu işlemin % 50'si BNB satın almak için kullanılıyor. Daha sonra 100x’in diğer % 50'si satın alınan BNB ile eşleştirilir ve likidite havuzuna eklenir. Evet, tıpkı Safemoon gibi; ancak Safemars veya Safewhat gibi bir hard-fork yerine, 100x $ 'lık token ve topluluk hedeflerimizin büyümesi için tasarlanmış tokenomikleri katmanlara ayırdık.

Bu da bizi 100x’in en benzersiz bileşenine, pazarlama ve geliştirme için ayrılan fonların % 1.5'ine götürüyor. Bu yazının yazıldığı sırada, 100x  günlük hacimde kabaca 1 milyon $'dan işlem görüyor. Bu % 1,5, tokenin büyümesini pazarlamak ve gelecekteki platform özelliklerini geliştirmek için kullanacağımız 15 bin ABD Dolarını temsil ediyor. Yeni token piyasaya sürüldüğünde bunun 10x olmasını bekliyoruz.

Bunu, istediği her seferinde para toplamak zorunda olan Safemoon ile karşılaştırın.

Hızlı büyümesini desteklemek için yeni borsalara sürekli olarak 100x ekleniyor ve bu da maruz kalma oranını daha da artırıyor.

Bunu, her yeni özellikler yayınlamak istediklerinde para toplamak zorunda olan Safemoon ile karşılaştırın. Büyüme sınırlıdır ve hız sınırlıdır. Bu fonlar, boğa koşusu sona ermeden önce parabolik olma olasılığımızı artırırken, aynı zamanda sürdürülebilir büyüme için özellikler yaratıyor. Bu cüzdan adresi, tüm işlemlerin şeffaf ve net olması için toplulukla paylaşılacaktır.

100x'te pazarlama, satış ve geliştirmeyi volan tarzında izliyoruz. Cüzdan fonlarının kabaca% 40'ı pazarlama için yeni kullanıcılar çekmek için kullanılacak,% 20'si satış destek ekibi için kullanılacak (şimdilik Telegram) ve% 40'ı önümüzdeki aylarda piyasaya sürülecek özellik setlerinin geliştirilmesi için kullanılacak. .

Kısa Vadeli Yol Haritası

Şu anda 100 $ xCoin topluluğu, hiper büyüme için gereken temel faaliyetlere odaklanıyor. Üst düzey bir yol haritası aşağıda gösterilmektedir ve topluluk yön önerdikçe değişebilir:

Nisan (Lansmandan Sonra)

Influencer kampanyaları

Stratejik ortaklıklar

Blockfolio, CMC, CoinGecko'da listeleme

Mayıs

İlk Kullanım Senaryosunu Duyurun

Ünlü Onayları

Kanal Ortakları (Kulüp Binası, Yeni Satış Noktaları vb.)

İlk Değişim Listesi

Haziran

Kullanım Örneği Beta Sürümü

Airdrop Özellikleri

Hayır Kurumları Ortaklıkları

Vakıf Duyuruları

Sonuç

100x'in planlanan 0 yardımcı programla bir meme coin olarak başladığını hatırlamak önemlidir. Bu seviyenin ötesinde geliştireceğimiz şey, topluluğun sürekli desteğidir. Aynı zamanda, herhangi bir DeFi projesiyle gelen benimseme riskleri de vardır. Ekip, 100x  tutarındaki tüm sahipleri için kararlar alırken şeffaflık ve sürdürülebilirlik değerlerine odaklanarak bu riskleri hafifletiyor.

Size anlamlı gelen bir grafik kullanarak 100xCoin'i yakından takip ederek her düşüşü ve her satın alma fırsatını yakalayın.

100x, Binance Smart Chain’de Meme coin'e sahip ilk influencer. Kenthecrypto her gün canlı yayın yapıyor ve her şeyi ekranımda gösteriyor, diğer birçok influencer tarafından öne çıkarılıyor.

Zach Woods, Dakoda Shepley, Adrian Ross gibi NFL sporcuları ve profesyonel bir MMA dövüşçüsü Keith "KO kid" Bir boks etkinliğinde öne çıkan ilk kripto para birimi tarafından onaylanmış durumda. Bir meme coin’in bir fırlatma rampası ve medya şirketine dönüşmesiyle başladı. Erken sahipler, önümüzdeki ay launchpad platformundan yararlanacak. Hacken (en iyi blockchain güvenlik şirketi) tarafından denetlenen 100x tamamen şeffaf ve uygulama lansmanı çok yakında geliyor. BKEK, Probit, Pancake borsasında listelenmiş durumda.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ