Bitcoin (BTC) Ağustos 2021'in sonunda 50.000 dolara ulaşabilir mi? Hafta sonu devam eden yükseliş hakimiyeti ile başladı; ancak bazı kripto paralar kırmızı bölgededir.

Bitcoin (BTC) Ağustos 2021'in sonunda 50.000 dolara ulaşabilir mi? Hafta sonu devam eden yükseliş hakimiyeti ile başladı; ancak bazı kripto paralar kırmızı bölgededir.

Bitcoin (BTC) altcoinlerin yükselişini takip edemedi ve oranı dünden bu yana %0.22 düşerken son yedi gündeki fiyat değişimi %5.95 oldu.

Bitcoin Nereye Gidecek?

Bitcoin (BTC), bir geri dönüşün meydana geldiği yaklaşık 45.900 dolar civarındaki likidite bölgesine neredeyse ulaştı. Düşüşe yüksek satış işlem hacmi eşlik etti, bu da ayıların henüz pozisyonlarını kapatmamış olabileceği anlamına geliyor.

Bu durumda, gün sonuna kadar daha olası fiyat hareketi, ayna seviyesinin 47.400 dolardan yeniden test edilmesidir.

Daha uzun bir zaman diliminde, ayılar işlem seansının sonuna kadar 46.500 $ işaretinin altında sabitlenirse düşüş devam edebilir. Sırasıyla, boğaların inisiyatifi ele geçirmeye çalışabileceği en yakın seviye 45.676 dolarlık destek olarak karşımıza çıkıyor.

ICRYPEX Kripto Para Uygulaması ile Her Yerde Özgürce Alın Satın!

Orta vadede, uzun vadeli senaryo geçerliliğini koruyor. İşlem hacmi biraz düştü, bu da trader'ların yükselişi sürdürmek için güç topladıkları anlamına gelebilir. Sonuç olarak, 53.000 $ seviyesi ay sonuna kadar alıcılar için çalışabilir. Ancak, günlük grafikte ayılar 42.300 doların altına sabitlenirse düşüşün gerçekleşmesi daha olası olacaktır.

Bitcoin, yazım sırasında 46.421 dolardan işlem görüyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ