XRP fiyatı, Bitcoin fiyat düşüşünün ardından düşüyor. Bu arada, en büyük iki kripto borsasını içeren büyük miktarda XRP taşındı

150 Milyon XRP  Taşınırken Fiyat 0,15 Dolara Düştü

XRP fiyatı, Bitcoin fiyat düşüşünün ardından düşüyor. Bu arada, en büyük iki kripto borsasını içeren büyük miktarda XRP taşındı

Bitcoin bir yıldırım gibi aşağı doğru ilerlerken (7.500 $ 'dan 6.084 $' a kadar), altcoinler takip ediyor ve kripto pazarını gerçek bir kan banyosuna dönüştürüyor.

CoinMarketCap'in verilerine göre, üçüncü en büyük kripto para olan XRP, 0.15 $ fiyat işaretine düşerek gece boyunca yaklaşık yüzde 20 değer kaybetti.

Bu arada, XRPL Monitör botu, 150 milyon XRP seviyesinin şaşırtıcı bir şekilde, en iyi performans gösteren iki kripto borsalarının katılımıyla taşındığını gösterdi.

Bitcoin ve Borsadan Sonra XRP Çöküyor

VanEck'in dijital para birimleri şefi Gabor Gurbacs, Twitter sayfasındaki borsa çöküşüyle ilgili son verileri paylaştı. Borsaya 'zaman makinesi' adını verdi ve mevcut rakamlarının Mart 2018'e geri döndüğünü söyledi.

Bitcoin fiyatı büyük bir gerileme gösteriyor ve şu anda 6.000 dolarlık alanda işlem görüyorken, sadece birkaç saat önce BTC yaklaşık bin USD daha çöktü.

Bu, XRP de dahil olmak üzere altcoinlerin fiyatını etkiledi. XRP  0.19 $ 'dan 0.15 $' a düştü.

Tanınmış Bitcoin eleştirmeni Peter Schiff, Bitcoin'i batan bir gemiyle karşılaştırdı.

Kripto pazarındaki düşüşün ardından 150 milyon XRP transfer edildi

XRPL Monitör botu şaşırtıcı 150 milyon XRP’lik birkaç büyük işlem tespit etti.

 Buradaki en büyük işlemler Binance ve Bitfinex olmak üzere en büyük iki borsaya katılımla gerçekleştirildi. Japon Bitbank da bu banka havalelerinin bazılarında yer aldı.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ