Bitcoin (BTC) kısa vadede altcoinlerden daha iyi performans gösterebilir mi? Son günlerdeki hareketlere bakıldığında altcoinlerin bir miktar daha öne çıktığını görüyoruz.

18 Mart BTC, ADA, BNB ve LTC Fiyat Analizi

Bitcoin (BTC) kısa vadede altcoinlerden daha iyi performans gösterebilir mi?  Son günlerdeki hareketlere bakıldığında altcoinlerin bir miktar daha öne çıktığını görüyoruz. Kripto para birimlerinin yukarı yönlü hareketleri her zaman piyasada bir coşkuyu da beraberinde getiriyor.

BTC, ADA, BNB ve LTC fiyat analizine bir bakalım.

BTC / USD

Bitcoin geçtiğimiz günlerde önemli bir düşüş yaşamış ve değerinden yaklaşık olarak 8 bin doları silmişti. Dün alıcılar pariteyi 58.000 $ 'lık dirence geri getirmeye çalıştı. Günün ilk yarısında 56.400 doların üzerine çıkamadılar. Akşamın geç saatlerinde boğalar, Bitcoin (BTC) fiyatının 58.000 $'lık direnci aşmasına ve 59.000 $'lık bölgede bir yer edinmesine izin veren güçlü bir dürtü oluşturdu.

Bu sabah bir geri dönüş mümkün. Fiyat 58.000 $'ın üzerinde iyice tutunmaya çalışırsa, iyileşme 60.000 $ alanına kadar devam edecek.

Ayılar 58.000 $'ı aşamazsa, parite ortalama fiyatlar alanına (56.400 $) geri dönebilir.

Bitcoin, yazının yazıldığı sırada 57,840 dolardan işlem görüyor.

ADA / USD

Cardano (ADA) bugün en büyük kazanan. Altcoin oranı dünden bu yana %14,24 arttı.

Keskin büyümeye rağmen, kripto para yeterli güç biriktirdiği için yükseliş devam edebilir. Bu durumda, olası düşüş baskısı 1,54 dolarlık alanda birikebilir.

Cardano, yazının yazıldığı sırada 1,43 dolardan işlem görüyor.

BNB / USD

Binance Coin (BNB), yerel kripto paranın oranı %5 arttığı için bugün ikinci en büyük kazanan oldu.

300 dolarlık işaretin yanlış bir şekilde kırılmasının ardından, altcoin önümüzdeki birkaç gün içinde onu yeniden test etmek üzere. Bu nedenle, RSI göstergesinin değeri aşırı alım bölgesine ulaşmadı, bu da bir düşüşten daha olası bir artış olduğu anlamına geliyor.

BNB, yazının yazıldığı sırada 264.90 dolardan işlem görüyor.

LTC / USD

Litecoin (LTC) oranı, Cardano (ADA) kadar muazzam bir büyüme göstermedi. "Dijital gümüş" fiyatı son 24 saatte %1.88 arttı.

Günlük grafikte Litecoin (LTC), 208 $'lık ilk dirence biraz yaklaşıyor. Teknik açıdan bakıldığında, LTC onu kırabilir ve satıcıların girişimi kısa vadeli perspektifte ele geçirebileceği 227 dolarlık alana yükselebilir.

Litecoin, yazının yazıldığı sırada 202 dolardan işlem görüyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ