SHIB ordusu başka bir büyük SHIB yığınını yok etti; bu arada meme tokeni yüzde 5'in üzerinde arttı.

SHIB ordusu başka bir büyük SHIB yığınını yok etti; bu arada meme tokeni yüzde 5'in üzerinde arttı.

190 Milyon Shiba Inu, SHIB Devasa Yeşil Mum Basarken 24 Saat İçinde Yandı

SHIB bu Orta Doğu borsasında işlem görmeye başlayabilir. Yakma işlemlerinin aynı adlı izleme hizmetini temsil eden @shibburn hesabı, son 24+ saatte yaklaşık 190 milyon Shiba Inu tokeninin dolaşımdaki arzdan çıkarıldığını bildirdi.

Bu arada, CoinMarketCap tarafından 14. sırada yer alan en büyük ikinci köpek kriptosu bugün yüzde beş artış göstererek saatlik bir grafikte büyük bir yeşil mum yazdırdı.

189,7 Milyon SHIB Yakıldı

@shibburn hesabının arkasındaki ekip, son yirmi dört saat içinde SHIB topluluğunun yedi işlem gerçekleştirdiğini ve toplam 189.7 milyon tokeni çeşitli harcanamaz adreslere taşıdığını paylaştı.

Yukarıda belirtilen süre içinde aktarılan en büyük meme tokeni miktarı 176.035.016 Shiba Inu idi.

Birkaç saat sonra, SHIB ordusu tarafından yakılan 189.7 milyon köpek dijital parasını oluşturan 8.946.544 SHIB taşıyan bir transfer daha gerçekleşti.

SHIB, Kripto Balinalarının Aç Olduğu İlk 10 Listesine Döndü

SHIB bu Orta Doğu borsasında işlem görmeye başlayabilir. U.Today tarafından daha önce bildirildiği üzere, Orta Doğu'da bulunan Rain kripto borsası, meme kripto para birimini listeleyip listelememeyi düşünüyor. Borsanın Twitter hesabı geçtiğimiz günlerde bir tweet ile SHIB ordusuna bu soruyu dile getirdi.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ