1xBit, masaya benzersiz bir şey getirerek topluluğunu şaşırtmayı asla başaramaz.

1xBit

1xBit, masaya benzersiz bir şey getirerek topluluğunu şaşırtmayı asla başaramaz. 1xBit için bu yılki Paskalya tatili daha erken başlıyor, çünkü onlar 15 Nisan'da kutlamaya başlayacaklar.

Bu, platformun her yerinde sürprizlerle dolu büyük bir avın sizi bekleyeceği anlamına geliyor. Paskalya Tavşanı'nın Macerası, tüm 1xBit topluluğu için burada ve 30 kişiye ödül verecek 0,5 BTC'lik bir ödül havuzu aracılığıyla cömert bir zevk sunuyor.

Sayılmak için tek yapmanız gereken, puan toplamak için 1xBit'te bulunan herhangi bir sağlayıcıdan istediğiniz herhangi bir slotu oynamak. Ne kadar çok oynarsanız, ödülleriniz o kadar büyük olur.

Easter Bunny'nin Macera Turnuvası Nedir?

Easter Bunny's Adventure, tüm topluluk için bir yarışmadır ve 1xBit hesabı olan yasal yaştaki herkes katılabilir. Henüz üye değilseniz endişelenmeyin. Şimdi kaydolmaya başlarsanız yine de yarışmaya katılabilirsiniz ve Bunny's Adventure'a bir adım daha yaklaşmış olacaksınız.

Başarılı bir hesap oluşturduktan sonra, turnuvaya başlamadan önce "Katıl" düğmesine basmayı unutmayın, ardından favori slotlarınızı seçmekte ve platformda zamanınızın tadını çıkarmakta özgürsünüz.

Yarışma fikri, Paskalya'da Bunny'nin yumurtaları sakladığı ve oyuncuların onları keşfetmesi gereken geleneksel olanla aynı olduğu gibi oldukça basittir.

Bununla birlikte, 1xBit'te, tüm turnuva için toplam 7 olmak üzere her seviye arasında bir gizli yumurta olacaktır. Oyuncular, ödülleri alabilmek için yumurtayı bulmalıdır (minimum kilometre taşını karşılamalıdır). Tüm yumurtaları keşfeden kişi birinciliği kazanır.

Nasıl Kazananların Bir Parçası Olabilirsiniz?

Easter Bunny's Adventure promosyon dönemi 15 Nisan'da başlar ve 16 Mayıs'ta sona erer, yani tüm turnuva için emrinizde bir ayınız vardır.

Kampanya, ilerleyebileceğiniz toplam 25 aşamadan oluşacak. Ancak seviyeyi yükseltmek için, altın yumurtaya daha yakın olmanızı sağlayacak puanları oynamalı ve kazanmalısınız, ilk 7 seviye size nakit ödüller kazandıracaktır.

En yüksek seviyeye ulaşmak için bir miktar puan biriktirmelisiniz. 25. seviye en yüksek seviyedir ve toplam 5.000 puan gerektirir; Başlangıç için 1. seviye için 0-24 puan, 2. seviye için 25-49 puan, 3. seviye için 50-199 puana ihtiyacınız olacak ve liste uzayıp gidiyor.

Ve puan kazanmak için platformda listelenen herhangi bir sağlayıcıdan herhangi bir slot oynayabilirsiniz. En az 0.1 mBTC'lik her bir bahsin 1 puan getireceğini, 0.25 mBTC'nin 3 puan getireceğini ve daha fazla puan için daha yüksek bahisler yapmanız gerektiğini unutmayın.

Ödül Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey

Ödül almak için ara aşamaların önemli olmadığını unutmayın; önemli olan minimum aşamalardır. Ödülü almak için gereken minimum kilometre taşı 25 - Altın Yumurta, 21 - Mor Yumurta, 17 - Mavi Yumurta, 12 - Yeşil Yumurta, 8 - Sarı Yumurta'dır.

Ve ödüller şu şekilde dağıtılır:

1. sıra – 120 mBTC (gereken minimum aşama - 25)

2. sıra – 65 mBTC (gereken minimum aşama - 25)

3. sıra – 50 mBTC (gereken minimum aşama - 21)

4-5. sıra – 20 mBTC (gereken minimum aşama - 17)

6-10. sıra – 15 mBTC (gereken minimum aşama - 12)

11-20. sıra – 10 mBTC (gereken minimum aşama - 8)

21-30. sıra – 5 mBTC (gerekli minimum aşama - 4)

Neden 1xBit En İyi Seçiminiz Olmalı?

1xBit'i farklı kılan şey, düzenli olarak düzenledikleri büyüleyici yarışmalara ek olarak, bir numaralı öncelikleri olan üye topluluğunun mahremiyeti konusunda ciddi olmalarıdır. Sonuç olarak, KYC veya kişisel bilgi talep etmezler.

Üyeler, oynamak için 5.000'den fazla slot içeren çok çeşitli oyunlar arasından seçim yapabilir. Kullanıcılar ayrıca, platformun 40 para birimi seçeneğinden herhangi birinden tercih ettikleri ödeme yöntemini seçebilecekleri çok para birimli bir kripto hesabına sahiptir.

Son olarak, yeni oyuncular ilk dört para yatırmaları için 7 BTC'ye kadar Hoş Geldiniz Bonusu ile ödüllendirilir. İlk para yatırma bonusunuz için %125 kazanmak için promosyon kodu EASTERADV ile kaydolun.

Bu nedenle, bu yıl her şeyin ötesine geçme ve 1xBit ile benzersiz bir Paskalya'nın tadını çıkarma yılıdır. Oyuna katılın ve 0,5 BTC ödül havuzundan ödül kazanan siz olun.

1xBit ile güncel kalın ve her zaman sürprizlerle dolu oldukları için topluluğu için akıllarında daha neler olduğunu keşfedin:

Twitter, Instagram, Youtube, Telegram.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ