Bitcoin (BTC) fiyatı, 25 Mart'ta ABD hisse senedi piyasalarıyla birlikte yükselmeye devam ediyor ve dün, borsalar potansiyel iki trilyon dolarlık ekonomik teşvik paketinin haberlerinden sonra % 11'lik + bir artış gördü.

Bitcoin (BTC) fiyatı, 25 Mart'ta ABD hisse senedi piyasalarıyla birlikte yükselmeye devam ediyor ve dün, borsalar potansiyel iki trilyon dolarlık ekonomik teşvik paketinin haberlerinden sonra % 11'lik + bir artış gördü. Bu, 1933'ten bu yana en büyük günlük ralliydi.Yazım sırasında, BTC fiyatı 6.700 $ 'a doğru daha yüksek bir dayanak oluşturmaya çalışıyor, Dow vadeli işlem yaparken 114 puanın üzerinde yer aldı.


24 Mart'ta yapılan güçlü yardım vurgusu, yatırımcıların teşvik paketinin kanama piyasalarını köklendirmeye ve yatırımcılara olan güveni yeniden kazanmaya yardımcı olacağını öngördüğünü gösterdi.

Daha önce, fiyat 6.832 $ 'a yükseldi ve günün geri kalanını 6.500 $' dan 6.750 $ 'a kadar değiştirmeden önce 6,905 $'a yaklaştı.

Şu anda, yükselen trend çizgisine hizalı bir nokta olan 6.500 dolarlık destek var, ancak fiyat eğilim çizgisinin altına düşerse,% 50 Fibonacci düzelme seviyesinin bulunduğu 6.451 dolarlık destek var.

Yazım sırasında Bitcoin 6.707 dolar seviyelerinden işlem görüyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ