Bugün öğlen saatlerinde 200 milyon dolarlık Tether basıldığını bildirmiştik. Konuyla ilgili ayrıntılar gün yüzüne çıkmış durumda.

200 Milyon USDT Omni

Whale Alert, Tether’den devasa bir kripto transferi kaydetti, ancak Tether-Bitfinex CTO’su, Omni'den Ethereum’un ERC20’sine token takas etti.

Ethereum'un büyük yükselişinin ardından İstanbul Hard Forku Pazar günü gerçekleştikten sonra, büyük pazar katılımcılarının iyimserliğinin en büyük ikinci blok zincirine döndüğü görülüyor.

Twitter botu Whale Alert 200 milyon USDT'nin Tether Hazinesinde basıldığını ve transfer edildiğini bildirdi.

Hem Tether hem de Bitfinex'in CTO'su Paolo Ardoino, bunun yalnızca Omni'den Ethereum'a token karşılığı bir göç olduğunu açıklayarak topluluğu sakinleştirdi.

Ethereum, İstanbul Hard Fork’undan Sonra Yükseliş Başlayacak mı?

Artık Ethereum'daki ana yükseltme tanıtıldı ve çoğu kimse, en büyük ikinci kripto para biriminin ve blok zincirinin piyasada ve kullanıcıların gözünde iyileşeceğini umuyor.

Ethereum, iki yıldan beri ölçeklenebilirlik eksikliğinden muzdarip çünkü en popüler blok zinciri oyunu CryptoKitties piyasaya sürüldü ve platformu tıkattı.

Ayrıca, birçok kişi İstanbul Hard Fork’unun uygulanmasının, Bitcoin’in başlattığı klasik proof of Work yerine proof of stake algoritmasına değiştirmeye yönelik Ethereum’u zorlayacağına inanıyor.

Hard forklara rağmen, kripto pazarı olayı hiç fark etmemiş gibi yükselişe cevap vermedi.

Bununla birlikte, 200 milyon Tether transferi büyük kripto piyasası oyuncularının Ethereum ve onun ERC20 token standardına tekrar ilgi duyduğunu gösterebilir.

Tron, USDT Göçü İçin Omni ve Ethereum İle Rekabet Ediyor

Bu yılın ilkbaharında Tron, TRC20 tabanlı USDT’yi başlatmak için Tether’le ortaklık kurdu. O zamandan beri çok sayıda USDT stabilcoini Omni ve ERC20'den TRC20'ye dönüştürüldü. Düşüşün tam da ortasında bu miktar oldukça önemliydi ve daha da büyüyordu.

Bununla birlikte, bugünün token takası, Ethereum'un bu konuda yatırımcılara Tron zincirinden daha az ilgi çekici olmadığını gösteriyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ