Bybit, Türkiye kullanıcılarına özel kazandıran kampanyalar sunmaya DRIV ile devam ediyor.

200.000 DRIV: DÜNYANIN İLK NFT DAO’SU DRIV ŞİMDİ BYBIT TÜRKİYE KULLANICILARINA ÖZEL FIRSATLARLA!

 Bybit, Türkiye kullanıcılarına özel kazandıran kampanyalar sunmaya DRIV ile devam ediyor. Kampanya kapsamında tam 200.000 DRIV değerinde ödül havuzu kullanıcıları bekliyor.

Dünyanın önde gelen kripto para borsası Bybit, Türkiye kullanıcılarına özel sunduğu kazandıran kampanyalara, DRIV ile hız kesmeden devam ediyor.

Dünyanın ilk NFT DAO'su olan DRIVEZ, kullanıcılarına araba kullanarak kazanç elde etme, arsa veya benzin istasyonu satın alarak pasif gelir elde etme gibi sayısız Web 3.0 fırsatı sunuyor.

Kullanıcılara farklı yöntemlerle kazanç sağlama imkanı sunan kampanya, 1- 15 Ağustos tarihleri arasında geçerli olacak. Bybit Blog üzerinde yer alan etkinlik sayfasından kampanya detaylarına ulaşmak mümkün.

Yatırma İşlemi Yapanlar 170.000 DRIV Değerindeki Ödül Havuzunu Paylaşıyor!  

Bybit’te herhangi bir token cinsinden minimum 5 $ değerinde ilk yatırma işlemini gerçekleştirenler, 170.000 DRIV değerindeki ödül havuzundan payını alıyor. Kampanya kapsamında Bybit Türkiye ailesine özel tam 250 şanslı kullanıcı 680 DRIV Airpod’u kazanma şansı yakalıyor.

Katılımcıların, kampanyaya katılımının geçerli olabilmesi için etkinlik sayfası üzerinden “Hemen Kaydolun” butonuna tıklayarak etkinliğe katılmaları gerekiyor.

Sosyal Medyada Paylaşanlar Kazanıyor: 50 Kullanıcıya 600 DRIV Hediye!

 Kampanya kapsamında sosyal medya paylaşımları da kazandırıyor. Bybit Türkiye Twitter hesabını takip edip, Bybit’in kampanyaya ilişkin  gönderisini 3 arkadaşını etiketleyerek paylaşan ve etkinlik sayfasında yer alan formu dolduranlar arasından seçilecek 50 şanslı kişi, kişi başı 600 DRIV tokenin sahibi olacak.

Etkinlik ve kampanya koşullarıyla ilgili daha fazla bilgi için:

https://blog.bybit.com/tr-TR/post/dunyanin-ilk-nft-dao-su-bybit-te-t-ukiye-kullanicilarimiza-ozel-200-000-driv-i-kacirmayin--blt944314a411c1b033/?medium=organic_social&source=twitter&channel=mkt_&campaign=Bybit_TR_DRIV_Listing_Campaign&content=Bybit_TR_DRIV_Listing_Campaign&dtpid=1659368149189&$web_only=true&_branch_match_id=1068534610649027316&_branch_referrer=H4sIAAAAAAAAA8soKSkottLXT8/XS6pMyizRS87P1U/VD4sKNghNyguwKEoCALvUJ8EiAAAA

Bybit Hakkında

Dünya çapında bir kripto para platformu olan Bybit; Mart 2018’de kripto yatırımcılarının, ultra hızlı eşleştirme motoru, mükemmel müşteri hizmeti ve çok dilli topluluk desteğinden faydalanabileceği profesyonel bir platform olarak kuruldu. Şirket, dünya çapındaki perakende ve kurumsal müşterilerine yenilikçi, çevrim içi Spot ve Vadeli İşlem hizmetleri, madencilik, staking ürünleri ve NFT pazarının yanı sıra API desteği sağlıyor. Ayrıca gelişmekte olan dijital varlık sınıfları için en güvenilir kripto para borsası olma taahhüdünü sürdürüyor. Bybit; Formula One yarış takımının, Oracle Red Bull Racing’in, NAVI, Astralis, Alliance ve Virtus.pro e-spor takımlarının, Oracle Red Bull Racing Esports’un, Borussia Dortmund ve Avispa Fukuoka futbol takımlarının partneri olmaktan gurur duyuyor.

Medya ile ilgili sorular için lütfen bu adresten iletişime geçin: [email protected]

Daha fazla bilgi almak için lütfen bu siteyi ziyaret edin: https://www.bybit.com/

 Güncellemelerden haberdar olmak için lütfen Bybit’in sosyal medya platformlarını takip edin.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ