2018 ayı piyasasının dibini doğru bir şekilde arayan kripto stratejisti, mevcut düzeltme sırasında tek altcoinin güçlü göründüğünü söylüyor.

2018 ayı piyasasının dibini doğru bir şekilde arayan kripto stratejisti, mevcut düzeltme sırasında tek altcoinin güçlü göründüğünü söylüyor.

Smart Contracter olarak bilinen takma adlı analist, 208.500 Twitter takipçisine akıllı sözleşme platformu Binance Coin'in (BNB) son ayı piyasası sırasında Bitcoin'e (BTC) karşı ne kadar iyi dayandığına şaşırdığını söylüyor.

"Bana 2017'deki Ethereum'u hatırlatıyor. En dipte olma niyetiyle özlemeye başladığımda, BNB benim için onlardan biri olacak."

Kaynak: SmartContracter/Twitter

Binance Coin, yazı yazılırken son yedi gün içinde %2'nin üzerinde düşüşle 218.18$'dan işlem görüyor.

Akıllı Müteahhit, ayı piyasasının dibinin yakın olduğunu gösterdiğini söylediği gelişmelerin bir listesini derledi. Listede ilk sırada ekonomist Alex Krüger'in, Google'da "ölü Bitcoin" aramalarının hafta sonu tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştığını belirten bir tweet var.

Stratejist ayrıca Korku ve Açgözlülük Endeksi'nin "aşırı korku" anlamına gelen altı derece gösterdiğini de belirtiyor. Korku ve Açgözlülük Endeksi, 0 ile 100 arasında değişen değerlerle piyasa duyarlılığını ölçer.

Analist ayrıca, kripto hedge fonu Three Arrows Capital'in şaşırtıcı kayıplarının haberlerinin dibin yakın olduğuna dair bir başka işaret olduğunu düşünüyor.

Smart Contracter geçen hafta hem BTC hem de en iyi altcoin Ethereum'un (ETH) bir teslim olma aşamasından geçtiğini ve şu anda piyasa değerine göre önde gelen iki kripto varlığı için güçlü destek sunduğunu söylediği bir fiyat alanında işlem yaptığını söyledi.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ