2018 Yılında Ripple (XRP), ABD ve Meksika arasındaki ödemelerde kullanılabilir

Ripple (XRP) için ufukta büyük şeyler görünüyor. Çoğu düzeydeki insanlar potansiyel XRP sağlayıcılarının farkındalar. Görünüşe göre, bu varlığı sınır ötesi ödemeler için 2018 yılından itibaren kullanmalıyız. Daha spesifik olan ABD ile Meksika arasındaki ödeme işlemleri. Bu özellik gelecekte geliştirilecektir. Asya bölgeleri bu projeden kesinlikle yararlanabilirler.

Seul'deki son Ripple Buluşması bize bazı ilginç bilgiler verdi. Dikkat çeken herhangi bir şeyin ortaya çıkacağını varsayan az sayıda insan vardı. Sonrasında, sonuç pek çok insana şaşırtıcı geldi. Uluslararası çapta sınır ötesi ödemeler için XRP'yi kullanmak için aktif planlar mevcut gibi görünüyor . ABD ile Meksika arasında yapılan işlemleri başlatmak, keşfetmeye de değer. Özellikle Trump'ın bu girişimini tamamen zorlaştırma planlarını işin içine katarsak..

XRP ile Güçlendirilen Gerçek Zamanlı Sınır Ötesi Ödemeler

Bu gelişimin özellikleri belirlenmeye devam etmektedir. Henüz çok fazla bilgi halkla paylaşılmadı. Gerçek zamanlı ve takip edilebilir küresel ödemeler, hem bireylere hem de bankalara büyük ilgi duymaktadır. Ripple ve yerli dijital paralar bu konuda çok mantıklı. Özellikle Asya ülkeleri söz konusu olduğunda, tasarıya mükemmel şekilde uyuyor. Bu ülkeler şu an için bu girişimde bulunmayacaklar. Ancak bu durum zamanla değişebilir.

Bunun gibi projelerin hayata geçirildiğini görmek güzel. XRP'nin ana yararı, gerçek zamanlı küresel ödemeleri nasıl güçlendireceğidir. Bitcoin bile şu an böyle bir derecede işlevsellik sağlayamıyor. Bu açıdan dünyanın önde gelen kripto paraları da ucuz değildir. Ripple, katılan tüm taraflar için daha mantıklı. Bunun, gönderim endüstrisini (havale sektörü) bir bütün olarak nasıl etkileyeceğini görmek ilginç olacaktır.

XRP için daha fazla gerçek hayat kullanım durumları sadece iyi bir şey olarak kabul edilebilir. Bu varlık-tanım tarafından kripto bir para birimi olmasa da, yine de hak ve değeri var. İleride XRP'yi 2 dolarla yükseltmeye yardım edip etmeyeceği belirlenecek. Kesin olan ufukta bazı ilginç şeylerin var olduğu. Er ya da geç, Ripple ve varlığı birçok insanı uçuracak. Bu gösteri, şu an insanların tahmin ettiklerinden çok daha erken gerçekleşebilecek projelerdir.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ