Ocak 2020 ayı boyunca, en önemli varlıklar sıralaması açısından sürekli olarak yeniden karıştırıldı ve Litecoin ve EOS 7. sırada yer almak için yakın bir savaş başlattı.

Ocak 2020 ayı boyunca, en önemli varlıklar sıralaması açısından sürekli olarak yeniden karıştırıldı ve Litecoin ve EOS 7. sırada yer almak için yakın bir savaş başlattı.

Yaının yazıldığı sırada Litecoin, 3,98 milyar dolarlık piyasa değeri ile EOS karşısında 10 milyon dolarlık küçük bir fark attı. LTC son 24 saat içinde yüzde 2,83 dolarlık bir büyüme kaydetti.

1 saatlik grafik

Litecoin’in 1 saatlik grafiği, kripto paranın Ocak ayı boyunca çeşitli desenler sergiledikten sonra yükseliş eğilimi gösterdiğini gösterdi. Her paternin olumlu bir eğimle parçalanması, boğaların piyasada bir kaleye sahip olduğunu öne sürdü. Son zamanlarda artan bir modelin kırılması, son 24 saat içinde yüzde 12'lik bir artışa neden oldu. Fiyat 62 $ 'dan 70 $' a yükseldi.

Fiyat, yüzde 12'lik artıştan sonra bir düzeltme gerektiriyor. Fibonacci düzelme hatlarına göre, şu anda 71.05 $ değerinde olan Litecoin için ilk yeniden test hedefi 66.05 $ 'a destek olmak için bir düşüş. Eğer yükseliş momentumu tükenirse, 62.50 $ 'a düşme de söz konusu olabilir. 200 Hareketli Ortalama da mevcut fiyat için destek seviyesi olarak bir değişikliğe uğradı.

1 günlük grafik

Litecoin'in uzun vadeli grafiği, mevcut fiyat navigasyonunun 2019'daki boğa koşusunun fraktal bir temsili olabileceğini öne sürdü. 2019'daki fiyat artışının gözlemlendiği gibi yüzde 544'lük önemli bir artış kaydedildi. Ancak, geçen yılki fraktal yükselişin Haziran sonuna kadar devam eden yarı yarıya bir miting nedeniyle olması ihtimali var.

Bu nedenle, mevcut pazarda bir ayna tekrarı görülmeyebilir, ancak yükseliş momentumu Litecoin'in önümüzdeki birkaç gün boyunca 79.97 $'lık uzun direncini aşmasına izin verebilir. 100 hareketli ortalama, fiyat için güçlü bir destek işlevi görmektedir, bu nedenle 50 $ 'ın altında bir kırılma en az ihtimal.

Sonuç

 Litecoin önümüzdeki birkaç gün içinde düzeltme ile karşı karşıya kalmalı, ancak uzun vadeli eğilim geçen yılın aynı momentumunu canlandırdı. Boğalar mevcut ralliyi zorlayabiliyorsa, Nisan ayı başında 107.93 dolarlık bir direncin kırılması muhtemel.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ