Crypto Conversation podcast'inin sahibi Andy Pickering, 2019'un en iyi bitcoin, altcoin ve kripto podcast bölümlerinin eklektik bir karışımını derliyor.

2019

2019'da kripto podcast alanı patladı. Önde gelen podcast'ler kapsam ve popülerlik bakımından büyüdü ve bir dizi yeni podcast'ler bu mücadeleye katıldı. Sürekli yüksek kaliteli kripto podcast içeriği akışına ayak uydurmak giderek zorlaştı.

Brave New Coin'de kendi podcast'imiz olan Crypto Conversation’ı başlattık ve Ledgerstatus podcast'iyle ortaklık kurduk.

Crypto Conversation podcast'ini barındırmanın yanı sıra, kendim bir çok kripto podcast içeriği dinliyorum. İşte burada, 2019'un en iyi bitcoin, altcoin ve kripto podcast bölümlerine ait öznel ama kesin listem. Özel bir sırayla, hepsi önemli dinleyiciler.

2019'un En İyi Kripto Podcast'leri

Bitcoin’e ev sahipliği yapanPeter McCormack, 2019'da podcast oyununu ezmek için muazzam miktarda içerik yayınlayarak büyük bir yıl geçirdi. En sevdiğim bölüm Balaji S. Srinivasan ile Bölüm 1 idi. Geniş kapsamlı bir tartışmada Balaji, VR'deki oyuncu olmayan karakterlere, akıllı ülkelerin neden mühendisler tarafından yönetildiğine, Çin'in güvenlik duvarının Çin inovasyonunu nasıl artırdığına ve yazılım CEO'larının kullandığı inanılmaz yumuşak güce dokundu.

Stephan Livera, BTC sıcaklığını Avusturya / Liberter bir perspektiften ele alıyor. @ 100trillionUSD ile yaptığı bölüm PlanB’in 1. röportajıydı ve Bitcoin stok akış modeli,kısa süre içinde anahtar bir anlatım haline geldi. Model geçerli olacak mı? Model dayanabilir mi? Emin değilim ama kesinlikle 2020 Bitcoin halving etkinliğine bir popülerlik ekledi.

Bu daha bitişik bir kripto, ama Naval X Joe Rogan büyük bir şekilde teslim etti. Program, eyleme geçirilebilir içgörülerle karıştırılmış, anlaşılmaz bilgeliğin eşsiz karışımını verdi. Her zaman olduğu gibi, Naval çok fazla konuşuyor, bu yüzden özetlemek zor ama “Hayat gerçekten tek oyunculu bir oyundur. Hepsi kafanın içinde" sözü onun için söylenmiş.

Anthony Pompliano burada en iyisi. Tartışmalı bir konuk olan Ripple CEO'su Brad Garlinghouse için bir dizi zor soru sordu. Brad XRP'yi savunuyor ve hatta uzun zamandır Bitcoin yanlısı olduğunu kabul ediyor. Pomp ve Brad, dinleyicinin kendilerini yargılamasına izin veren saygılı, ilgi çekici bir sohbet sundular.

Charlie Lee'nin Unchained'de Laura Shin ile bu bölümde alışılmadık derecede samimi olduğunu düşündüm.

Ledgerstatus (Bryan) ve Brave New Coin’den Josh Olszewicz, Ledgerstatus podcast'ine ev sahipliği yapıyor. Ticaret / fiyat aksiyon bölümleri, bir tüccar veya grafik meraklısıysanız, oyundaki en iyisidir.

Jamie Bartlett, Kayıp Kripto Kraliçesi'nin izini sürüyor. Jamie'yi zorlayan, Dr Ruja'nın peşinde koşan Onecoin aldatmacasına derin bir dalış aslında. Harika müzik eşliğinde etkileyici bir eğitici hikaye. Grrrr dolandırıcılar!

Vitalik Buterin çok röportaj yapmaz, ancak Eric R Weinstein ile konuşması pek çok düzeyde etkileyiciydi. Şaşırtıcı bir paket - Eric ve Vitalik, blockchain'in uzun vadeli değer teklifinden şüpheliler. Bu süper asosyal ve süper eğlenceli.

Mark Yusko ve ben yatırım yapıyoruz, Ray Kurzweil, s-eğrileri, virüs olarak BTC, üstel büyüme ve Keynes'in neden "Kelimeler biraz vahşi olmalı, çünkü onlar düşünülmeyen düşünceler için saldırıdır" teması, programda her şey var. Mark benzersiz bir şekilde ifade edilen bir röportaj konusudur ve bunu kanıtlmaktadır. Bir dinlemek gerek.

The Hidden Forces podcasti benim favori podcastlerimden biri. Demetri Kofinas karmaşık bir dünyada değişim yaratan gizli güçleri konuşuyor. Raoul Pal 2019'da talep gören bir podcast konuğuydu, burada Makroekonomi, Bitcoin, Libra gibi konularda konuşuluyor.

Herhangi bir kripto podcast listesi için Crypto Charles ve Crypto Entrepreneurs Podcast yayınları önemli. Charles, diğer podcast'lere davet edilmeyen kripto girişimcilerine söz veriyor. Bitlord'un petrol ve gaz endüstrisinde başladığını biliyor muydunuz? Ben daha değil. Bitlord bilgi bırakır. Arayın.

Luke Martin doğal bir ev sahibi, Willy Woo'nun Bitcoin’in 10.000 dolarlık görünüm çizelgesini tarif ettiğini duymaktan zevk aldım - “Bankacılar bunun bir kabarcık olduğunu söylüyor. Teknologlar buna bozulma diyorlar, ancak tarih öğrencileri buna dijital çağın şafağı diyorlardı. ”Bu bir mikrofon düşüş anına denk geliyor.

Andreas Antonopoulos'un yeni Şifrelenmemiş podcast'ine giriş “Dikkat - Yan etkiler yıkıcı teknolojiye yönelik bir saplantı içerebilir. İş memnuniyetsizliği ve isyan arzusu bildirildi. Şifrelenmemiş, bankacıları tolere etme yeteneğinizi düşürebilir." Çok iyi olduğunu belirtelim.

 


En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ