Galaxy Digital CEO'su Mike Novogratz, 2020'nin dezavantajlı fiyat hareketine rağmen Bitcoin (BTC) yılı olabileceğini tahmin ediyor.

2020 Bitcoin

Galaxy Digital CEO'su Mike Novogratz, 2020'nin dezavantajlı fiyat hareketine rağmen Bitcoin (BTC) yılı olabileceğini tahmin ediyor.

Şüpheciler, Bitcoin'in 2017'de zirve yaptıktan sonra geçmiş ihtişamını canlandıramayacağına inanırken, Galaxy Digital'in CEO'su Mike Novogratz, BTC’nin 2020'de ilgi odağı olması gerektiğine inanıyor.

Yeni açıklamasında eski Goldman Sachs yöneticisi, amiral gemisi kripto para biriminin makro fonda parlayabileceğini açıklıyor.

Novogratz Daha Fazla Yükseliş Bekliyor

İki hafta içinde, Bitcoin kesinlikle bir çılgın fiyat dalgalanmasına tanık oldu - bir hafta boyunca yaklaşık % 50'lik bir çöküşten sonra düşüşün yüzde 80'ini kurtarmayı başardı. Şu an itibariyle, boğalar ve ayılar başka bir belirleyici hamle için savaşmaya devam ediyor ve BTC 6.000 $ seviyesinin biraz altında yer alıyor.

Novogratz'ın BTC'nin önümüzdeki iki ay içinde sakinleşmesini beklemediğini belirtmek gerekiyor. Daha fazla oynaklık, yarılanmanın eşiğinde tam anlamıyla mantıklı bir duruma işaret ediyor.

Bitcoin'e (BTC) olan küresel güvenin şok edici fiyat çöküşünün ardından buharlaştığını belirtti. Bu aynı zamanda hemen hemen her varlık sınıfı için de geçerlidir, çünkü geleneksel bir güvenli liman olan altın, 9 Mart zirvesinden yaklaşık yüzde 15 oranında çöktü.

Koronavirüs kaynaklı likidite sıkışıklığı sırasında ABD Doları tek kral gibi görünüyor, ancak bu devam eden parasal kargaşa sırasında değişebilir. ABD Federal Rezervi, İngiltere Bankası ve diğer merkez bankaları, Bitcoin'in yüzde 50'lik arz kesintisinin eşiğinde " para" basarken, halkın Bitcoin'in gerçek potansiyelini fark etmesinin zamanı geldi.

Tüccar Michael van de Poppe, 2020'lerin 2020'de toparlanmasa bile Bitcoin'in on yılı olabileceğini tahmin ediyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ