DApp taraftarları ne yapmalı?

2020 DApp Görünümü

DApp taraftarları için, merkezi olmayan uygulama geliştiricileri, önceki kurulumlarda zaten mevcut olan değerlerin yeni bir DApp platformuna aktarılmasına olanak tanıyan çerçeveler geliştirmek gibi kullanılabilirlik ve birlikte çalışabilirlik konularının çözümüne yönelik çabalara odaklanmalı. Schwerin için, bu tür çerçeveler yaygın bir şekilde benimsenen “katil DApps” in ortaya çıkmasına bile neden olabilir:

“Arka uçta benzersiz bir birlikte çalışabilir altyapının kullanılması, arka plandaki değeri ve KYC / AML Kimlik Bilgilerini endişelenmenize gerek kalmadan değiştirmenize olanak tanır. Kendinizi bir kez kurduğunuzu ve bir daha asla oturum açma / TOA konusunda endişelenmenize gerek olmadığını düşünün. ”

Schwerin'e göre, böyle bir çerçevenin varlığı platformlar arası işlemleri mümkün kılacak, örneğin, oyuncular bir oyundaki öğeleri doğrudan bir başka oyunda, doğrudan akıllı telefonlarından istenen öğeler için değiştirebilirler. Platformlar arası birlikte çalışabilirlik, DApp'lerin, özellikle finansal piyasadaki faaliyetlerle doğrudan ilgili olmayanların daha fazla finansal hale getirilmesi için yollar da yaratır.

Schwerin gibi yorumcular, DeFi'nin bu gibi hedeflerin gerçekleşmesini sağlamaya hazır olduğunu söylüyorlar. DeFi pazarının genişlemesi, çok çeşitli DApp'ler için güçlü ödeme ağ geçitleri görebilir. 2020 DApp pazarının görünümünü veren Schwerin şunları öngördü:

“Tahminim, Blocktacks veya diğer yeni blok zincirlerinde büyük kullanıcı numaralarına sahip ilk DApp'leri göreceğiz ve bu da sonunda Ethereum'a geçecek. Bu DApp'ler şanslıysak, çoğunlukla 100.000'e kadar DAU'lar ile oyunla ilgili olacak. ”

 Timvi’den Cheng DeFi’nin 2020’de DApps’in sorumluluğunu üstlenmesini sağlayarak piyasaya büyük bir sermaye akışı öngörüyor. DeFi taraftarları bu tür girişlerin piyasanın ölçeğini ve kapsamını olumlu yönde etkileyeceğini umuyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ