XTZ / USDT kuru bir ayda % 150'den fazla arttı.

XTZ / USDT kuru bir ayda % 150'den fazla arttı.Bununla birlikte, piyasaların son zamanlardaki hareketlerinde benzer zayıflıklar da gözlenebilir; bu sayede fiyat eğilimde tersine yakın olduğu varsayımları yapılabilir.

4 saatlik gösteriler Tezos'un günlük direnişi 2,35 $ 'dan geçemediğini ve tersine döndüğünü gösteriyor. Ancak, fiyat 12 Nisan'dan önceki zirvesinde yer almıyor.


Tezos'un fiyatı son desteğinde 2,08 $ seviyesinde yer alıyor ve bu seviyeyi kaybetmek 1,78 $ veya daha düşük bir düşüşe ve belirgin bir eğilim değişikliğinin doğrulanmasına neden olacak.

Artan yönde izlenecek seviyeler  2.24 $- $ 2.25 $ olmalıdır. Bu bölgeden açık bir şekilde reddedilmesi, bu seviyenin desteğin direncini tersine çevirdiği anlamına gelir. Böyle bir retten sonra, piyasalar için daha fazla bir düşüş olması muhtemeldir.

 Bununla birlikte, 2,24 $ seviyesi destek için geri kazanılabilirse, 2,50 $ - 2,60 $ seviyesine doğru bir artış daha masaya geri dönmektedir. Böyle bir hareket, Bitcoin'in 7.600-8.000 $ 'a taşınmasına benzer.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ