Ripple CEO’su Garlinghouse, 2020'nin şirket için çok önemli olacağını söyledi. Ayrıca Ripple'ın beklenen büyümesini yıllar boyunca Amazon'la karşılaştırdı.

2020 Ripple Yılı mı Olacak?

Ripple CEO’su Garlinghouse, 2020'nin şirket için çok önemli olacağını söyledi. Ayrıca Ripple'ın beklenen büyümesini yıllar boyunca Amazon'la karşılaştırdı.

Brad Garlinghouse, Ripple’ın büyümesine, eldivenin etrafındaki kripto düzenlemelerine ve Ripple’ın geleceğine ışık tuttu. Ayrıca Ripple'ın Dünya Ekonomik Forumu sırasında halka açılmasını ima eden IPO'dan da bahsetti.

“Mevzuat Netliği Daha İyi Hale Geliyor.”

Brad Garlinghouse, Ripple'ın 2019'da harike işler yaptığını ve bunun 200 milyon dolar toplayıp 300 müşteri almasını sağladığını söyledi. CEO, spekülasyondan bir hizmet programına taşındığı için 2020'ye büyük bir ivme ile başladıklarını söyledi. İvme arttıkça daha fazla müşterinin devreye gireceğini ve ardından likiditeyi artıracağını belirtti. Brad Garlinghouse'a göre, küresel düzenleyici netlik dünyadaki ülkelerde iyileştikçe 2020 daha iyi olacak.

Ripple IPO'ya Açık, Ancak Yakın Zamanda Değil

 Ripple'ın CEO'su Brad Garlinghouse, bu yıl Davos'ta düzenlenen Dünya Ekonomik Forumu sırasında, 2020'de kripto para birimi alanında daha fazla İlk Halka Arz (IPO) göreceğimizi tahmin etti. Bu tahmin, Ripple'ın bir IPO dosyası açabileceğini düşünmesine neden oldu.. Garlinghouse bu fikri açık tuttuğunu ve daha sonra insanlar bundan biraz farklı bir şey duyduğunu söyledi.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ