Üçüncü en büyük kripto para birimi hala 0.21 $ 'dan işlem yaparken, bir tüccar gelecek yıl 28 $ seviyesine biraz gerçekçi olmayan bir XRP fiyat artışı önermek için bir tabloya işaret ediyor.

Üçüncü en büyük kripto olan XRP, 2018'in başından bu yana, fiyatın 3 $ 'lık alanda tüm zamanların en yüksek seviyesine çıkması nedeniyle şimdilerle büyük bir bozgun yaşıyor.

Yine de, bir noktada XRP, Ethereum’un CoinMarketCap’taki ikinci noktasını kısaca yakalamayı bile başardı. Ripple’ın aktif genişleme stratejisi, perakende yatırımcılarını mutlu etmedi. Zira, XRP fiyatı zaten uzun bir süredir 0,3 $ seviyesinin oldukça altında yer alıyor.

Ancak, şimdi tüccarlar gelecek yıl yeni bir boğa koşusu olacağını söyleyen grafiklerde işaretler bulmuş gibi görünüyor.

2020 Yılı XRP İçin Boğa Sezonu Olacak

"D.Y.I." Investing ', karşılaştığı XRP için döngüsel zaman dilimleri hakkında bazı bilgiler paylaştı. XRP'de gerçekleşen düşüş döngüleri, 1 yıllık bir yükseliş döngüsünün ardından iki yıl sürüyor. Bu, işlemciye göre, yaklaşan 2020 yılı kripto para için yükseleceği anlamına geliyor. Bedelinin 28 $ 'a kadar çıkmasını bekliyor.

Ancak, birkaç Twitter kullanıcısı yorum konusundaki şüphelerini ifade ediyor. Tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşan XRP'nin şu ana kadar ulaştığı seviye göz önüne alındığında yapılan bu yorumu gerçeklikten uzak görüyorlar.

XRP'de İki Yıllık Düşen Kama

Yatırımcı @Gordongekko369, 2 yıllık bir Düşen Kama düzeninin, "XRP topu" olarak nitelendirdiği, XRP için oluşacağına işaret ediyor. Düşen Kama desenleri çoğu zaman tersine döner ve ters yönde ilerler.

Bilinmeyen Cüzdanlar Arasında Transfer Edilen 50 Milyon XRP

Bu arada, tüm büyük XRP işlemlerini izleyen @XRPL_Monitor Twitter hesabı, bir cüzdandan diğerine olan 50 milyon XRP'lik bir işlemle ilgili verileri yayınladı. XRPscan’a göre, hiçbir cüzdanda kayıtlı bir sahibiyet bilgisi bulunmuyor.

Gönderenin bakiyesi işlemden sonra 100 milyon XRP tutarında. Alıcının bütçesi bundan önce boştu ve şimdi cüzdanlarında toplam 50 milyon XRP var.

Yorum başlığında, kullanıcılar bunların işlem yapan kurumsal yatırımcılar olduğunu varsaymakta.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ