Bitcoin'in 2020'deki fiyat hareketini doğru bir şekilde tahmin eden kripto para birimi tüccarı Don Alt, yarılanmadan sonra büyük bir yukarı yönlü hareket bekliyor

Bitcoin'in 2020'deki fiyat hareketini doğru bir şekilde tahmin eden kripto para birimi tüccarı Don Alt, yarılanmadan sonra büyük bir yukarı yönlü hareket bekliyor.Kripto para birimi tüccarı DonAlt, Bitcoin'in (BTC) yakında başka bir makro hareketi yaşayabileceğini tweetleyerek, hırpalanmış kripto topluluğuna bir nebze ümit vaat etti. Mayıs ayında gerçekleşecek olan yarılanmadan önce bazı 'vahşi fiyat hareketleri' bekliyor.

DonAlt, Bitcoin'in 2020'deki fiyat hareketini tahmin ettikten sonra dikkat çekti. Ocak başında, Bitcoin'in yüzde 44'lük fiyat rallisini doğru bir şekilde çağırdı ve 12 Şubat'ta BTC 10.300 doların üzerinde oturduğunda ve her boğa kendini mutlu hissettiğinde zirveye yerleşti.

26 Şubat'ta BTC, iki hafta aşağı yönlü fiyat hareketinden sonra 8,502 dolara kadar gerileyen bir çekiç aldı.


Boğaları rahatlatmak için DonAlt kısa süre önce 'yeterince zorbalığa uğradığını' tweetledi ve profil resmini tarafsız bir konuma çevirdi.

DonAlt ayrıca, BTC'nin başlangıcından beri yükseliş görünümüde olduğunu ve düşüş hareketlerinin sadece geçici olduğunu belirtti. Bir makro hamlede DonAlt, yukarı doğru ghareketin 'çok daha olası olduğunu' söyledi.

 Bitcoin boğası Tom Lee, önde gelen kripto para biriminin bir sonraki boğa koşusu sırasında 500.000 dolara kadar çıkabileceğini düşünüyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ