2020 için blockchain ve kripto para birimi hakkında birçok tahmin yapıldı.

2020

2020 için blockchain ve kripto para birimi hakkında birçok tahmin yapıldı. Yakın tarihli bir panel tartışmasında Forge’den Michael Carrier, Blockchain Capital'den Spencer Bogart, Ripple'dan Asheesh Birla, Anchorage'dan Diogo Monica, sektördeki önemli eğilimleri tartıştı.

Spencer Bogart konuşmaya başladı ve dünyanın 2020'de çok sayıda 'kripto normalleşmesi' göreceğini söyledi. Birkaç yıl önce kripto para birimi ve blockchain ile ilgili her şeyin ne kadar yabancı olduğunu hatırlatarak, ana akıma nasıl girdiklerini kaydetti.

Daha sonra konuşan Anchorage'dan Diogo Monica, kripto pazarının mevcut piyasa yapısıyla çok öngörülemez olduğuna dikkat çekti. Ancak, kripto alanının 2020'de piyasaya birçok oyuncunun geldiğini belirtti.

Ripple'dan Asheesh Birla, kripto uzayının son zamanlarda gerçek dünyaya uyum sağladığını belirtti. Ayrıca, piyasanın hızlı bir şekilde büyüdüğünü ve pazarın daha fazla kripto denemesine ihtiyaç duyduğunu belirtti.

Forge'dan Michael Carrier, 2019'un kripto para birimi ve Bitcoin piyasalarının alana ve makro yatırımcıların bilincine adım atması nedeniyle bir yatırımcının bakış açısından önemli olduğunu açıkladı.

Ayrıca, hem makro hem de mikro yatırımcıların şimdi Bitcoin'i zor para, temel para ve altınla benzerlikleri olarak nasıl tanıdıklarını kaydetti. Bitcoin'in artık yatırımcılar tarafından finansal sistemin önemli bir parçası olarak kabul edildiğini belirtti.

 


En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ