Kripto türevleri ticareti yapanların bir numaralı hedefi olan BitMEX, Ethereum (ETH) ekleyerek 2020 tahmini listesini genişletti.

Arthur Hayes destekli ticaret platformu, 2019'un kaybedenleri arasında olan en büyük altcoin'e karşı bahis yapıyor.

Ethereum Şortu Giymek

Kripto para birimi ekosisteminin gelişimi hakkında 'tarafsız' güncellemeler sağlayan BitMEX Research, soğuk havaya rağmen mecazi Ethereum şortlarını giymenin zamanı geldiğinden emin. Bu düşüş fiyatı çağrısının en komik kısmı, acil durum için bekleyen bir cam resim çerçevesindeki Ethereum logolu bir çift gerçek şorta sahip olmalarıdır.

Daha önce, Bitcoin yarılanmasına rağmen 2020'de 15.000 doların üzerine çıkmayacak gibi diğer BitMEX fiyat tahminlerine ışık tuttu. Bu arada, Aralık ayı başında göze çarpan yüzde 70 oranında flaş düşen Matic (MATIC) fiyatının yüzde 80 daha düşmesi bekleniyor.

Vitalik Buterin bir Elon Musk Olacak Mı?

Kasım 2019'da Elon Musk, sadık Tesla kısa satıcısı David Einhorn'a "bir çift kısa şort" hediye ederek her şeye Muhalif olanları trollleme sanatında ustalaştı. Bu, tanınmış riskten korunma fonu yöneticisinin Tesla hisselerinin artması nedeniyle büyük bir kayıptan sonra geldi.

Ethereum'un tarihsel olarak ilk çeyrekte yuvarlandığı düşünüldüğünde, BitMEX araştırmaları yüzlerinde bir yumurta ile sonuçlanabilir. Örneğin, O.G. Altcoin 2019'un başında yüzde 52 arttı ve bazı şeyler zaman zaman farklı olmayabilir.

CoinStats verilerine göre ETH, yazının yazıldığı sırada 135 $'dan el değiştiriyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ