2020, kripto para piyasası için iyi bir yıl olacağa benziyor. Beklenen birçok yüksek gelişme ile yatırımcılar ve uzmanlar bu yıl “yeşillikler” dışında hiçbir şey beklemiyorlar.

2020

2020, kripto para piyasası için iyi bir yıl olacağa benziyor. Beklenen birçok yüksek gelişme ile yatırımcılar ve uzmanlar bu yıl “yeşillikler” dışında hiçbir şey beklemiyorlar. Tabii ki, kripto pazarı, yeni dijital paraların akışını tekrar zirveye çıkarmak amacıyla görecek. Birçok kripto para biriminin bu yıl mükemmelleşeceği tahmin ediliyor ve bu yazı bunlardan birkaçına ışık tutuyor.

1. Ethereum (ETH)

Ethereum, kripto yolculuğunun büyük kısmı için bitcoin'in en büyük rakibi oldu. Bununla birlikte, dijital para son birkaç ay içinde etkilenmedi, ancak birçok uzman bunun değişmek üzere olduğuna inanıyor.

DApp işleme platformu geçtiğimiz yıl 1,4 milyondan fazla kullanıcıyla sonuçlandı ve bunun 1,28 milyonu yeni kullanıcılardı. Ethereum’un ağ kullanımı son yıllarda gelişti ve benimsenme oranı da yüksek. Birçok uzman dijital para için büyük bir yıl öngörüyor.

2. Tezos (XTZ)

Zincirli bir yönetişim sistemi tarafından desteklenen Tezos’un altında yatan teknoloji, stake teknolojisinin kanıtını bir üst seviyeye taşıyor. Uzmanlara göre ekosistemi, büyük organların buna ilgi duyduklarını ifade ettikten sonra, büyük bir kamu altyapısı haline gelecektir. Dijital para şu anda 11. sırada ve 1.98 $ 'dan işlem görüyor ancak yıl sonuna kadar 12 $' a tırmanması bekleniyor.

3. Litecoin (LTC)

Litecoin, geçen yıl en iyi performans gösteren kripto paralardan biriydi ve bu yıl bu muhteşem formla devam etmesi bekleniyor. Lightning ağı zaten çalışıyor ve çalışıyorken LTC, Bitcoin ile değiştirilebilir. Litecoin, Bitcoin'in sunamayacağı bir şey olan global bir ödeme ağı olarak hizmet etmeye hazır olduğundan, Teknoloji açısından her zaman Bitcoin üzerinde üstün para olarak görülmüştür.

Fiyatının bu yıl iki katına çıkması bekleniyor. Diğer uzmanlar, dijital kripto paraların yıl sonundan önce % 440 oranında yüksek bir artış sağlayacağına inanıyor. Şu anda 69.70 $ 'dan işlem yapan coin, bu yıl yatırım için en iyi seçenekler arasında.

4. Stellar Lümen (XLM)

Stellar Lumens'in 2020 yılında havale ödemeleri, ağındaki ICO'lar, küçük bankalarda ve diğer finans kurumlarında sınır ötesi ödemeler, SDEX gibi merkezi olmayan borsalar ve yıldırım ağının uygulanması ile ilgili olarak pazarı ele geçirmesi bekleniyor.

Ripple'ın XRP'si büyük banka çemberinde ve Solaris'in yanı sıra Stellar'ı (şimdi pazar payı açısından Stellar'dan 5 kat daha büyük) geçerek hakim olacak olsa da, Stellar Lumens'in onları aynı lige sokan diğer yönleri çalıştırması bekleniyor.

5. XRP

Kuşkusuz bankacılık altyapısı açısından önde gelen coin olan Ripple, bu yıl daha fazlasını başarmaya hazır görünüyor. Dünya çapında finansal hizmetler güç merkezi, Western Union ve Moneygram'dan sıralanan öngörülen anlaşmalar ile dijital para, bankacılık anlamında madeni para olarak yerini koruyacak. Dijital koinin bu yıl % 380'den fazla büyüyebileceği bildiriliyor ve fiyatı şu anda 0.25 $.

6. ICON (ICX)

ICON, kullanıcıların çeşitli blok zincirleri arasında iletişim kurmasını sağlayacak en büyük merkezi olmayan ağı kurarak kriptoyu gerçek dünyaya bağlamaya çalışıyor ve kurumsal ve perakende yatırımcılara hizmet edecek uygun bir platform olacak. ICX jetonu şu anda 0,52 $ 'dan işlem görüyor ve bu fiyatın bu yıl 5 $' a ulaşması bekleniyor.

7. Cardano (ADA)

Cardano, bu seneye güçlü bir notla başladı ve ay başında 0.033 $ 'dan şu anda 0.056 $' dan işlem görmeye başladı. Benimsenme oranı hala geride kalsa da, koinin bu yıl değişmesi bekleniyor. Goguen Projesi'nin ve KEVM test ağının başlatılması, koine bir itme yapması bekleniyor. Cardano’nun yılın açılış aşamasındaki % 47'lik artışı, bu yıl yükseliş eğilimi için güçlü bir durum oluşturuyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ