Merkezi olmayan finans (DeFi), birçok kripto meraklısı için hızla tercih edilen kâr yöntemi haline geliyor.

2022

Merkezi olmayan finans (DeFi), birçok kripto meraklısı için hızla tercih edilen kâr yöntemi haline geliyor. Ne de olsa DeFi, kripto staking yoluyla artırılmış getiri veya eski ve yeni tokenler üzerindeki türev seçenekleri gibi merkezi finansta (CeFi) mevcut hiçbir şeye benzemeyen kâr yöntemlerini temsil ediyor.

 Bununla birlikte, DeFi çoğu kripto yatırımcısı için kolay bir yol değil. DeFi'ye dahil olmak genellikle birden fazla cüzdan, token takası, ücret ve basitçe yoluna giren ve kullanıcıların merkezi olmayan alana yayılmasını engelleyen diğer adımları gerektirir.

Choise.com bu mücadeleyi anlıyor ve CeFi ve DeFi alanlarını birleştirmeyi amaçlayan bir platform. Choise.com platformunda kullanıcılar, basitleştirilmiş tek bir kullanıcı arabirimi aracılığıyla hem CeFi hem de DeFi'nin tüm avantajlarına erişebilir. Bu şekilde, kripto alanında yeni olanlar bile DeFi'nin sunduğu benzersiz avantajlardan yararlanabilir. Alana girenlere yardımcı olmak için, 2022'de DeFi ile kazanmanın beş yolunu listeledik - bu yıl Choise.com'da mümkün olacak tüm yollar.

1. Stake ve Verim Çiftçiliği Toplayıcı

Choise.com'un staking ve verim çiftçiliği toplayıcısı, Choise.com uygulamasındaki çoğu mevcut kripto protokolüne basitleştirilmiş erişim sağlar. Böyle bir teklif, kullanıcıların, ek olarak CHO tokenleri aracılığıyla teşvik edilen, uygulamanın akıllı varlık yönetimi hizmeti aracılığıyla ek APY kazanmalarının yanı sıra, verim çiftçiliği ve bahisten elde ettikleri karlarını en üst düzeye çıkarmalarını sağlar.

2. Kripto Fiyat Sigortası

Kripto protokollerinin değeri günlük olarak değişir. Bazen bu oynaklık bir kullanıcının lehine, bazen de değil. Bir kullanıcının Choise.com platformundaki hisseleri büyük ölçüde düşerse, sigorta poliçelerinin zararı karşılamaya yardımcı olacağından emin olabilirler.

Bu tür politikalar, seçenekler gibi günlük kullanıcıların anlaması zor olan karmaşık finansal araçları kapsar. Choice.com, kullanıcıların varlıklarını belirli bir fiyat seviyesinin altına düşmeye karşı korumalarına olanak tanıyan, uygun, seçeneğe dayalı hizmetler sağlayacaktır.

 

3. DeFi Başlatma Paneli

Choise.com'un DeFi Launchpad'i, geliştiricilerin yeni tokenler başlatması ve dağıtımı yönetmesi için tamamen ayrıntılı bir merkezi olmayan hizmettir. Ayrıca, tüm kullanıcılara DeFi projelerine yatırım yapmaları için eşit fırsat sağlar; bu seçenekler, genellikle yalnızca risk sermayedarları ve kurumsal yatırımcılar tarafından kullanılabilir.

4. DeFi Türevleri

CHO tabanlı DeFi türevleri, kullanıcılara gelişmiş ticaret stratejileri ve gelişmiş risk yönetimi yoluyla çeşitli kazanç yolları sağlar. Diğer avantajlar arasında geleneksel türevlere kıyasla ek şeffaflık, daha düşük saklama riskleri ve ödüller şeklinde gelir dağılımı da yer alıyor. Türevler, kripto seçenekleri, vadeli işlemler ve takasları içerir ancak bunlarla sınırlı değildir.

5. DEX Toplayıcı

Choise.com, DeFi geliştiricilerinin projelerini başlatmaları için ana alan olarak hizmet edecek olsa da, şüphesiz kripto alanı etrafındaki çeşitli DEX'lerde tokenleri listelemek için genişleyecekler. Choise.com aynı zamanda birçok kullanıcının DeFi'ye ilk girişi kadar hizmet edeceğinden, zincirler arası takasları ve her türlü DeFi merkezli süreci deneyimleyecekler.

 Bu deneyime yardımcı olmak için Choise.com, siparişler, takaslar ve daha fazlası söz konusu olduğunda en iyi fiyatları oluşturan karmaşık algoritmalarla oluşturulmuş bir DEX Toplayıcı sunar. Her yerde DEX'lerden fiyatları toplayarak, kullanıcılara her zaman en iyi fiyatlar ve en düşük kayma sağlanır. Toplayıcılar ayrıca her tokenin mümkün olan en yüksek likiditeye sahip olmasını sağlar, bu da kullanıcıların takas yapmak için en iyi platformu bulmak için çeşitli DEX'lere göz atması gerekmediği anlamına gelir. İş onlar için, basitleştirilmiş bir arayüz üzerinden erişilebilen Choise.com platformunda yapılır.

 Choise.com Hakkında

Choise.com, CeFi ve DeFi (MetaFi) avantajlarını tek bir sistemde birleştiren dünyanın ilk kripto hizmetidir. Crypterium'un CeFi çözümlerine ve Charism DeFi protokolüne dayanan Choise.com, kullanımı kolay tek bir arayüz aracılığıyla DeFi'nin tüm avantajlarını karmaşıklığı olmadan sunar.

 

Choise.com ekibi iletişim

[email protected]

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ