Çevrimiçi kripto para biriminin ve blok zinciri tabanlı projelerin dünyanın her yerinde ortaya çıktığı bir sır değil.

Çevrimiçi kripto para biriminin ve blok zinciri tabanlı projelerin dünyanın her yerinde ortaya çıktığı bir sır değil. Bazıları, içinde yaşadığımız dünyayı adım adım daha iyi bir yer haline getirerek yeniden şekillendirmeyi umuyor.

Tabii ki, tüm projeler bunu yapmayacak. Kripto para birimlerinize yatırım yapmak istiyorsanız, yatırım hedefleriniz olarak hangi projeleri seçeceğiniz konusunda son derece dikkatli olmanız gerekir. Bu yüzden başarılı olabilecek en iyi projelerin kısa bir listesini yapmaya karar verdik. Bazıları zaten kripto topluluğunda ve ötesinde dalgalar yaratıyor.

Huzur Kalkanı

Kripto para birimleri güvenlik göz önünde bulundurularak oluşturulmuş olsa da, uygun şekilde ele alınmayan ara sıra güvenlik endişeleri vardır ve Serenity Shield bunlar için bir çözümdür. Proje, adressiz güvenli cüzdan ihtiyacının ve sahiplik aktarımının önemli ölçüde artmasının ardından 2021'de başlatıldı.

Kağıt, yazılım, donanım cüzdanları ve kripto değişim hesapları dahil her tür kripto depolama, fonların sonsuza kadar kilitlenmesine yol açabilecek komplikasyonlarla birlikte gelir. Serenity Shield, kişisel bir trajedi veya ölüm durumunda varlıkları mirasçılara devredecek şifreli ve merkezi olmayan bir çözüm kullanarak bunu çözüyor. Kullanıcılar dijital anahtarların sahipliğini talep edebilecek ve güvenliklerini sağlayabilecekler.

LunaFi

LunaFi, kripto kumarbazlarının deneyimlerini geliştirmelerine yardımcı olmayı amaçlayan bir kripto projesidir. Lunabets platformunda kasanın tarafını tutmalarına olanak tanır, yani kasanın oyuncularından elde ettiği kârın bir kısmını kazanabilirler. Tabii ki, aynı zamanda oyuncuların yanında yer alabilir ve harika oranlar ve mükemmel likidite ile benzersiz bir çevrimiçi kripto kumarhane deneyiminin keyfini çıkarabilirler.

Kısacası, web'deki kumar operatörleri hizmetlerini dünya çapındaki oyunculara sunarak büyük bir kâr elde ediyor ve LunaFi bu kâr dağıtımını daha adil ve tüm $LFI sahiplerine sunmayı hedefliyor.

Qtum

Qtum, Proof of Stake konsensüs mekanizmasına dayanan merkezi olmayan bir ağdır; bu, QTUM token sahiplerinin fonlarını kilitleyebileceği veya zincirde yeni blokları onaylaması ve depolaması için başka bir kişiye devredebileceği anlamına gelir.

Qtum'u diğer benzer PoS ağlarından farklı kılan şey, çevrimdışı stake etmeye izin vermesidir. Teknik olarak, stake etmeyen cüzdan adresinizi Super Staker'lardan birine ağ üzerinde tam bir düğüm çalıştıran bir staker devredebilirsiniz. Bu süreçte ayrıcalıklarınız veya madeni paralarınız üzerindeki kontrolden vazgeçmek zorunda değilsiniz. Bu, çevrimiçi bahisçi olmak için yeterli zamana veya kaynağa sahip olmayan kullanıcılar için mükemmel bir seçenektir.

Şanslı blok

Luckyblock, en popüler kripto oyunları platformu olmayı hedefleyen bir projedir. Buradaki fikir, coğrafi olarak herhangi bir ülkeye veya sisteme bağlı olmayan dünya çapında bir platform yapmaktır. Ayrıca Luckyblock, çevrimiçi kumarda şeffaflığı teşvik etmeyi ve kripto sahipleri için iyileştirilmiş oyun deneyimleri sunmayı amaçlıyor. Bunun da ötesinde, Luckyblock kripto sahipleri, uzun vadeli sahip olmaya karar verirlerse çok çeşitli avantajlara sahip olacaklar.


En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ