Kripto para biriminizi ve Bitcoin tabanlı pasif gelir kaynaklarınızı artırmakla ilgileniyor musunuz?

Kripto para biriminizi ve Bitcoin tabanlı pasif gelir kaynaklarınızı artırmakla ilgileniyor musunuz? Halihazırda kazandığınız kripto para miktarını etkinleştirmek için en basit tekniği bilmek ister misiniz? Kripto para birimleri popülerlik kazandıkça, pasif gelir şansı artar. Aktif katılım olmadan sürekli para kazanmak, Bitcoin'in pasif gelir yaratmasının amacıdır. Artık gereksiz ticaret riskleri almak, sıkıcı bir çaba sarf etmek veya orada oturup hiçbir şey kazanmamak yerine Bitcoin'inizi istediğiniz kadar çalıştırabilirsiniz. İşleri ayarlamak için zaman ayırın. Kurulduktan sonra, fazla çalışmadan sizin için para kazanmaya devam edecekler. İşte başlamanıza yardımcı olacak, kripto para birimiyle güçlendirilmiş pasif gelir fırsatları yaratmaya yönelik birkaç fikir. Çok sayıda otomatik olarak yinelenen gelir akışı oluşturmak için birkaç tekniği birleştirebilirsiniz.

1. Bulut Madenciliği


Kurulum: Basit Zaman taahhüdü: Gereken Minimum Para: Minimum Nasıl: Bir web sitesi aracılığıyla

Bulut madenciliğinin gelişmesiyle birlikte, herhangi bir özel yazılım veya donanıma sahip olmadan veya doğrudan çalıştırmadan, kiralık bulut bilişim gücünü kullanarak kripto para madenciliği yapmak artık mümkün. Bireyler bir hesap açarak ve küçük bir ücret ödeyerek bitcoin madenciliğine uzaktan katılabilirler. Sonuç olarak, bulut madenciliği şirketleri, daha geniş bir insan yelpazesi için madenciliğin erişilebilirliğini ve karlılığını artırdı. Bulut madenciliği siteleriBytebus ile herkes evinin rahatlığında Bitcoin madenciliği yapabilir. Bytebus, tüketicilerin uygun fiyatlarla çeşitli madeni paraları çıkarmasını sağlamak için son teknoloji madencilik ekipmanları kullanır. Sonuç olarak, madencilik işinden yatırımlarının en iyi getirisini elde ederler.

Kullanıcıların Bytebus'u Bulut Madenciliği platformu olarak kullanmaları için birkaç neden:
• Kaydolun ve hemen10$ kazanın.
• Web Sitesi 120 farklı ülkeden yaklaşık 360.000 kullanıcıya sahiptir.
• Kuruluşundan bu yana bir milyonun üzerinde işlem yapılmıştır.
• Platform ile ondan fazla kripto madenciliği yapabilirsiniz.
• Bakım veya depozito ücreti yok.
• Acemi bulut madencileri için günlük ücretsiz planlar ve Litecoin stablecoin ve Bitcoin dahil olmak üzere çeşitli kripto para birimleri için hash oranı sözleşmeleri dahil olmak üzere çok sayıda yatırım seçeneği.
• Arkadaşlarınızı tavsiye edebileceğiniz ve %3 komisyon alabileceğiniz bir tavsiye programı sunar.
• Sistemin güvenliğini ve güvenliğini sağlamak için DDoS savunması ve SSL kullanılır.
• Günlük %2-10 arasında değişen faiz oranları ile çeşitli yüksek getiri planları mevcuttur.

Temel İstatistikler: Desteklenen Paralar: BTC, BCH, LTC, ETH, XRP, USDT, USDC, DASH, vb.

Fiyat: 10 Dolardan Başlayan Ücretsiz Denemeler ve Sürekli Kullanım için Ek Maliyetler Bu platformda, kullanıcılar kendileri için hesap oluşturabilir ve hemen günlük pasif gelir elde etmeye başlayabilir.

Daha fazla ayrıntı için Web Sitesi:https://bytebus.com/

2. Tavsiye Programları: Bir Arkadaşınızı Tavsiye Ettiğiniz İçin Para Kazanın


Kurulum: Basit Zaman taahhüdü: Gereken Sınırlı Bütçe: Ücretsiz Nasıl:Bir web sitesi aracılığıyla

Çok sayıda kripto para birimi bağlı kuruluş programı, Web Sitelerine veya uygulamalarına yeni kullanıcılar göndermeniz için size ödeme yapacak. Tavsiye programlarına katılmak ücretsizdir. Bir hesap oluşturduktan sonra benzersiz bir URL alacaksınız. Bağlantıyı web siteleri, bloglar, forumlar ve sosyal medya dahil olmak üzere istediğiniz yere yaymaya başlayabilirsiniz. Birisi kaydolmak veya bir şey satın almak için bağlantınızı kullandığında size ödeme yapılır. En önemli faydası, hızlı başlama ve para kazanma yeteneğidir. Ek olarak, tüm bu çabayı gösterdikten sonra bile, para günler, haftalar, aylar ve hatta yıllar boyunca gelmeye devam edecektir. Şu anda bir blog veya Web sitesi işletiyorsanız veya büyük bir sosyal medya takipçiniz varsa, tavsiye programları iyi bir pasif gelir elde etmenin harika bir yolu olabilir.

Yatırım yapmasanız bile para kazanmaya başlayabilirsiniz. Tavsiyelerinizden biri tarafından tamamlanan her satın alma işlemi için %3 tavsiye komisyonu bonusu almaya hak kazanırsınız. Örneğin, birisi sizin referans kodunuzu 100$'lık bir işlem yapmak için kullanırsa, ücretsiz olarak 3$ alırsınız.

Daha fazla ayrıntı için Web Sitesi: https://bytebus.com/referralprogram

3. Pazar NFT'leri

NFT'ler veya takas edilemeyen tokenler, dijital bir defterde tutulan farklı varlıklardır. NFT'lerle ilgili harika olan şey, sakladığınız yatırımın paha biçilemez olmasıdır. Dijital tasarımlar, fotoğrafçılık, müzik, oyunlar, GIF'ler ve hatta video dahil her şey için NFT'ler oluşturabilirsiniz.

Bir NFT oluşturmak kolaydır. Bir hesaba kaydolabilir ve OpenSea gibi web sitelerini kullanarak (bazı ek gaz ücretleri içerir) adım adım para basma prosedürünü takip edebilirsiniz.

NFT gelirleri, genç bir sektör olmasına rağmen şimdiden 10 milyar dolarlık eşiğin üzerine çıktı. Bölgeye girmek hala mümkün. Sadece hem para basma masraflarının hem de satacak NFT'leri üretmek için gereken zamanın önceden bir taahhüt gerektirdiğini unutmayın.

4. Çevrimiçi e-Kitap Satışları

 

Bugün, kendi kendine yayıncılık yaygındır. Amazon'dan bir e-Kitap satın aldığınızda, kendi yayınladığınız bir kitabı satın alma olasılığınız oldukça yüksektir. Kendi kendine yayıncılıko saçma sapan basit. Birkaç yıl önce denediğimde, basitliği beni hayrete düşürdü.

Amazon'un Kindle Direct Publishing gibi kendi kendine yayın yapan bir platforma yüklemeden önce bir kitabın kapağını yazmalı, düzenlemeli ve oluşturmalısınız. Ancak hemen başarıya güvenmeyin. Bunu pasif bir gelir akışına dönüştürmeden önce, önemli miktarda önceden pazarlama yapmanız gerekecek.

Çevrimiçi satabileceğiniz yazdırılabilir ürünler yapmak karşılaştırılabilir bir seçimdir. Basılabilirler, bir e-Kitabın tamamını kapsamadığından, yapılması daha kolaydır ve satışlardan pasif olarak kâr etmenizi sağlar. Bu çevrimiçi kursun ilk gününde, Fiverr ve Etsy'de satılacak ürünleri nasıl üreteceğinizi öğreneceksiniz. Ayrıca şunları nasıl yapacağınızı da öğreneceksiniz: E-Baskı Ürünleri Satma Kursu.

5. YouTube'da Bir Hesap Oluşturun

Bir YouTube kanalı başlatmak hala mümkündür. ABD'de, şaşırtıcı bir şekilde, bireylerin %74'ü YouTube'u kullanıyor. Bu, pasif gelir elde etmek için oldukça büyük bir kitle. Sorun? Başlangıçta çok az veya hiç ödül olmadan çok çalışmak gerekir.

Ancak başarılı bir YouTube kanalı, uzun vadeli bir bakış açısına sahipseniz ve işinizi önden yüklemeyi dert etmiyorsanız, pasif gelir için büyük bir potansiyele sahiptir. İçeriği, tıklamaları ve görüntülemeleri oluşturup hedef kitlenizi genişlettikçe, bağlı kuruluş satışları, sponsorluklar, markalı entegrasyonlar ve reklamlar gibi pasif gelir akışlarının tümü birikebilir.

Çözüm:Pasif kripto para birimi elde etmenin yeni bir yolunu arıyorsanız, hızlı bir şekilde muazzam karlar elde etmek için beş basit teknik ekledik. Ek olarak, fazla zaman gerektirmezler, bu yüzden stres olmadan çok şey yapmaya başlayın. Ayrıca fazla bir şey yapmadan zahmetsizce daha fazla kazanabilirsiniz.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ