2023'e girerken yatırım yapılacak en iyi kriptolar hangileri?

2023 için En İyi 5 Kripto: Collateral Network (COLT), Uniswap (UNI), PancakeSwap (CAKE), Polygon (MATIC) ve Orbeon Protocol (ORBN)

2023'e girerken yatırım yapılacak en iyi kriptolar hangileri? Mevcut kripto ayı piyasasında en iyisini seçmek zor ama gerçekten göze çarpan ve kesinlikle incelemeye değer bazı projeler var. Bunlar, Collateral Network (COLT), Uniswap (UNI), PancakeSwap (CAKE), Polygon (MATIC) ve Orbeon Protocol'ü (ORBN) içerir.

Gelin bu kripto paralara ve 2023'te neden büyük potansiyele sahip olduklarına bir göz atalım.

Uniswap (UNI)

Kripto para endüstrisinde en iyi bilinen DeFi'lerden biri Uniswap'tir (UNI). Uniswap (UNI), kripto para birimi varlıklarının ticareti için devrim niteliğinde bir yol sunar.

Uniswap'in (UNI) amacı, tüm Uniswap (UNI) token sahipleri için token ticaretinin erişilebilirliğini korurken likidite endişelerini gidererek ticaret verimliliğini artırmaktır.

Uniswap (UNI), yerel belirteci UNI'yi 2020'de piyasaya sürdü. Uniswap (UNI) yaklaşık 7,22 $ değerinde ve platformun Ethereum (ETH) blok zincirindeki işlemleri iyileştirmedeki pratik faydası sayesinde artması bekleniyor.

İleri görüşlü yaklaşımıyla Uniswap (UNI), kripto ticaret çözümlerinde yeni bir standart belirliyor ve dünya çapındaki tüccarlar için hızla tercih edilen bir pazar haline geliyor.


PancakeSwap (CAKE)


PancakeSwap (CAKE), Ethereum'un (ETH) ana rakiplerinden biri olan Binance Smart Chain'de (BSC) barındırılır. Binance Smart Chain (BSC), Ethereum'un (ETH) hızlı ve düşük maliyetli bir ikamesi olarak adından söz ettirdi.

PancakeSwap (CAKE) artık mevcut en popüler DeFi protokollerinden biridir. PancakeSwap (CAKE) fiyatının tarihsel eğilimine dayanarak, 2023 yılında PancakeSwap (CAKE) minimum fiyatının 5,81 $ civarında olacağını tahmin ediyoruz.

PancakeSwap (CAKE) misyonu, DeFi'ye erişimi olan herkesi güçlendirerek PancakeSwap (CAKE) kullanıcılarının merkezi borsalara veya aracılara güvenmeden dijital varlıklarla ticaret yapmasına, takas etmesine ve yatırım yapmasına olanak sağlamaktır.

Bu özellikler ve daha fazlası ile PancakeSwap (CAKE), kullanıcılara büyüyen kripto para birimi ekonomisine katılmaları için benzersiz fırsatlar sunar.


Polygon (MATIC)


Polygon (MATIC) ayrıca 2023 için ilk beş kripto paramız arasında anılmaya değer. Polygon (MATIC) beş yıldır mevcutken, Polygon'un (MATIC) yeni kullanım durumu onu pazarın ön sıralarına taşıdı.

Polygon (MATIC), özellikle Ethereum (ETH) blockchain entegrasyonu düşünülerek oluşturulmuş bir katman-2 protokolüdür. Polygon (MATIC), tüm Ethereum (ETH) blockchain işlemlerinin verimliliğini ve düşük maliyetini garanti edecektir.

Polygon (MATIC) tokeninin değerinin ne kadar olacağına dair pek çok tahmin yapıldı. Son gelişmeler göz önüne alındığında, Ethereum (ETH) platformuna yapılan güncellemelerin uygulanmasının ardından Polygon'un (MATIC) en yaygın kullanılan dijital para birimlerinden biri haline gelmesi muhtemeldir.


Orbeon Protokolü (ORBN)

 

Orbeon Protokolü (ORBN), başlangıç şirketlerinde mülkiyeti temsil eden NFT'ler oluşturarak risk sermayesi, kitle fonlaması ve yatırım endüstrilerini yeniden şekillendirecek.

Bu NFT'ler, Orbeon Protokolü (ORBN) yatırımcıları için 1 $ gibi düşük bir fiyattan satışa sunulacak. Bu daha küçük yatırımlar, risk sermayesi endüstrisini Orbeon Protokolü (ORBN) aracılığıyla hem küçük hem de büyük yatırımcılara açıyor.

Orbeon Protokolü (ORBN) tokeni, Orbeon Protokolü (ORBN) ekosisteminin birincil yakıtıdır. Sektör uzmanlarına göre, Orbeon Protokolü (ORBN) ön satışının fiyatını %6000 artırarak 0,24$'a çıkarması bekleniyor. Zaten ön satışının 5. aşamasında olan Orbeon Protocol (ORBN) fiyatında %1625 gibi büyük bir artış gördü.


Collateral Network (COLT)


Kolaylaştırılmış ve basit yaklaşımıyla Collateral Network (COLT), dünyanın her yerinden borçluların Collateral Network (COLT) aracılığıyla blockchain varlıkları tarafından güvence altına alınan fonlara erişmesine izin vererek, dünyanın önde gelen kredi sağlayıcısı haline geldi.

Basitçe söylemek gerekirse, bu, Teminat Ağı'ndaki (COLT) herkesin bir banka olarak işlev görebileceği ve kesirli krediler kullanarak belirli bir faiz oranında birbirlerine borç para verebileceği anlamına gelir.

Collateral Network'ü (COLT) kullanmanın sayısız avantajından biri, genellikle 24 saat içinde paranızı alabileceğiniz hızdır.

Ayrıca, kredi alanlar, Collateral Network (COLT) sayesinde kredi dosyası ayak izi bırakmadan kredi alabildikleri için artan anonimlikten yararlanırlar.

Collateral Network (COLT) tokenlerini tutarak, borç alanlar daha düşük faiz oranları ve işlem maliyetleri öderken, kalabalık borç verenler işlem ücretlerinden tasarruf ediyor. 2023 için en umut verici kripto projesini arıyorsanız, Uniswap (UNI), PancakeSwap (CAKE), Polygon (MATIC) ve Orbeon Protocol (ORBN) gibi Collateral Network (COLT) kesinlikle araştırmaya değer.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ