Tüm göstergelere göre 2023, kripto para birimi endüstrisi için bir boğa piyasası yılı gibi görünüyor.

2023 İçin En İyi Kripto Tutarları? Solana (SOL) ve Orbeon Protokolünü (ORBN) Deneyin

Tüm göstergelere göre 2023, kripto para birimi endüstrisi için bir boğa piyasası yılı gibi görünüyor. Bazı tokenler, 2022 kripto kışından ve FTX çökmesi gibi olumsuz etkilerden kurtulmaya başladı bile.

Mevcut performans ve gelecek görünümüne dayalı olarak, 2023 yatırımcılarının bakması gereken en iyi kripto varlıkları Solana (SOL) ve Orbeon Protokolü'dür (ORBN).

Solana (SOL), kötü bir yılı büyük adımlarla hızla atlatıyor ve Orbeon Protokolü (ORBN), %987'lik bir büyüme artışıyla satış öncesi mevcut 3. aşamasında fazlasıyla iyi durumda.

Solana (SOL)

Solana (SOL), günümüzün en popüler blok zincirlerinden biridir. Solana (SOL), Ethereum'dan (ETH) bile daha hızlı işlem sürelerine sahip olmasıyla bilinir. Solana (SOL) ayrıca daha fazla ölçeklenebilirlik için esnek bir tasarıma sahiptir.

Çoğu geliştirici, inanılmaz hızı ve ölçeklenebilirliği nedeniyle Solana'ya (SOL) ilgi duyuyor. Solana (SOL), saniyede 50.000 işlemi (TPS) gerçek zamanlı olarak işleme yeteneğine sahiptir; bu da onu oyun uygulamaları, merkezi olmayan finans (DeFi) ve bir dizi başka dApp için harika bir platform haline getirir.

Solana (SOL), yüksek iş hacmine, mükemmel hızlara, Ethereum'dan daha düşük maliyetlere ve dApp'ler için ölçeklenebilir bir platform arayan geliştiriciler tarafından aranan diğer kaynakların ve özelliklerin çoğuna ve düşük ile uygun fiyatlı bir platform arayan normal kullanıcılara sahip oldukça işlevsel bir blok zinciridir. gaz ücretleri.

Ancak Solana (SOL), NFT ticaret platformunu başlattığı 2021'deki başarılı koşunun ardından 2022'de düşük anlar yaşadı.

En büyük borsalardan birinin dolandırıcılık iddiası nedeniyle iflas ettiğini gören FTX fiyaskosu, kaosu daha da kötüleştirdi. FTX, Solana (SOL) ağının önemli bir destekçisiydi ve bu nedenle çökmesinin Solana (SOL) ağı üzerinde büyük etkisi oldu.

İyi haber şu ki, Solana (SOL) fırtınayı son derece iyi bir şekilde savuşturuyor ve şimdiden eskisinden daha güçlü bir şekilde toparlanıyor. Solana (SOL) toparlanma hızıyla, tıpkı Orbeon Protokolü (ORBN) gibi 2023'te piyasada büyük bir etki yaratması bekleniyor.

Orbeon Protokolü (ORBN)

Portföyünüze dahil edebileceğiniz potansiyel olarak kârlı bir başka token, Orbeon Protocol'den (ORBN) başkası değildir. Orbeon Protokolü (ORBN), risk sermayesi endüstrisinin şu anda çalışma şeklini değiştirmek için blockchain teknolojisinin gücünü kullanıyor.

Orbeon Protokolü (ORBN), dünyanın herhangi bir yerinden herkesin birkaç basit tıklamayla ve en düşük maliyetle en umut verici girişimlere kolayca yatırım yapabilmesini sağlamak için geleneksel bağış toplama uygulamaları yerine fraksiyonlara ayrılmış öz sermayeye dayalı misli olmayan tokenler (NFT'ler) kullanır.

Bireysel yatırımcılar artık yüksek giriş gereksinimleri nedeniyle yüksek potansiyelli fırsatlardan mahrum bırakılmak zorunda değil ve yeni kurulan şirketler, bürokrasi nedeniyle fonlara erişimle sınırlı kalmak zorunda değil.

Orbeon Protokolü (ORBN), bir token sahibi olarak yatırımcıların, yalnızca fraksiyonlara ayrılmış NFT'ler satın alarak tercih ettikleri yeni girişli şirkete en erken aşamada maliyetin çok altında yatırım yapabilmelerini sağlar.

Orbeon Protokolü'nün (ORBN) akıllı sözleşmeleri, "Doldur ya da Öldür" mekanizması ve yatırımcının halı çekme ve diğer dolandırıcılıklara karşı güvenliğini garanti etmek için Sağlam Kanıt denetimi gibi güvenlik özellikleriyle birlikte gelir. Likidite havuzu da 10 yıllık bir süre için kilitlidir.

Orbeon Protokolü'nün (ORBN) yüksek bir faydası ve sınırlı arzı vardır ve bu nedenle değerinin fırlaması beklenmektedir. Orbeon Protokolü (ORBN) büyük borsalarda listelendiğinde, değerinin mevcut ön satış değerinden bile daha yükseğe çıkması bekleniyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ