Orbeon Protokolü, başlangıç finansmanını etkilemek için DeFi teknolojisini kullanmayı düşünüyor.

2023 İçin En Önemli Yatırım Fırsatları: Orbeon Protokolü ve Decentraland

Orbeon Protokolü, başlangıç finansmanını etkilemek için DeFi teknolojisini kullanmayı düşünüyor.
One (ORBN) şu anda 0,004 $ olan başlangıç fiyatından %1000'in üzerinde artışla 0,0435 $ değerinde.

Kripto piyasası sürekli olarak yatırımcılar için yeni fırsatlar sunuyor. Hızlı yenilikçiliği ve devrim niteliğindeki fikirleriyle tek bir proje, birkaç yıl içinde yeni başlayan bir pazara hakim olabilir.

Bunu yapma potansiyeline sahip iki proje Orben Protocol ve Decentraland. Orbeon Protokolü, başlangıç finansmanını etkilemek için DeFi teknolojisini kullanmayı düşünürken, Decentraland dünyanın en iyi Metaverse'leri için en iyi yarışmacılardan biri olmaya çalışıyor. İşte bu yüzden her ikisi de 2023'te harika yatırım fırsatları.

Orbeon Protokolü (ORBN), Öncü DeFi Kitle Fonlamasına Ayarlandı

Orbeon Protokolü, yeni başlayanların fon toplamasına yardımcı olmayı amaçlayan heyecan verici bir DeFi başlatma panelidir. Mevcut kitle fonlaması pazarında, yeni başlayanlar, finansman için bankalar ve risk sermayedarları ile sınırlıdır. Orbeon protokolü ile startuplar, projeleri ile ilgilenen kişilerden doğrudan fon toplayabilir ve geliştirme için ihtiyaç duydukları parayı toplarken bir topluluk oluşturmalarına olanak tanır.

İşte Nasıl  Çalıştığı
Başlangıçlar, öz sermaye destekli NFT'ler oluşturmak için Orbeon Launchpad'i kullanır. Bu NFT'ler daha sonra parçalara bölünür ve bir işletmeyi 1 $ gibi düşük bir fiyata satın alabilen yatırımcılara satılır. NFT'ler satın alındıktan sonra, yatırımcının merkezi olmayan Orbeon Cüzdanında saklanır ve Orbeon Swap'ta alınıp satılabilir.

Yatırımcı güvenliğini garanti etmek için, Orbeon Protokolü akıllı sözleşmeleri bir "Doldur veya Öldür" mekanizması kullanır. Bu mekanizma, seçtikleri girişim finansman hedeflerini kaçırırsa yatırımcılara otomatik olarak geri ödeme yapar.

Bir takas, başlatma paneli ve cüzdanın yanı sıra Orbeon Protokolü, MetaFi ve DeFi'ye öncülük etmek için tasarlanmış bir takas ve Metaverse de sunacak. Bu ekosistem, işlemler için kullanılacak (ORBN) tokenlerini kullanacaktır.

Orbeon Protokolü şu anda ön satışının üçüncü aşamasında ve 54.314.138 ORBN tokeni sattı. One (ORBN) şu anda 0,004 $ olan başlangıç fiyatından %1000'in üzerinde artışla 0,0435 $ değerinde. ORBN sahiplerine, staking bonusları, fonlama turlarına erken erişim ve özel yatırımcı gruplarına erişim dahil olmak üzere çeşitli ödüller verilir. Bir çekişmeyi önlemek için, ORBN likiditesi on yıl süreyle kilitlenecek ve takım jetonları on üçüncü ayda üç ayda bir piyasaya sürülecek şekilde bir yıl süreyle kilitlenecek.

Milyar dolarlık bir sektörü etkileme potansiyeline sahip olan Orbeon Protocol, hızla 2023'ün en çok talep gören kripto projelerinden biri haline geldi.


Decentraland, Oyuncuları ve Gerçek Dünya İşletmelerini Çekiyor

Decentraland, dijital emlak, oyun içi etkinlikler ve kazan-kazan oyunlarına odaklanarak tasarlanmış, Ethereum (ETH) üzerine inşa edilmiş benzersiz bir Metaverse'dir. Decentraland, işletmek için iki kripto para birimi kullanır: MANA ve LAND.

MANA ana oyun içi para birimidir ve arkadaşlarla oyun oynamak, oyun içi görevler için ödeme yapmak ve mal ticareti yapmak için kullanılabilir. LAND, NFT işlemleri ve arsa satın almak için kullanılır.

Şubat 2020'de piyasaya sürülmesinden bu yana sadece üç yıl içinde Decentraland, 300.000'den fazla oyuncu ve Decentraland'da Onyx Lounge olarak bilinen bir dinlenme salonu oluşturan JPMorgan gibi işletmelerden oluşan bir kullanıcı tabanını kendine çekti. Sanat galerileri, eğlence mekanları ve hatta kumarhaneler için oyuncuların oyun içi para birimiyle kumar oynayabilecekleri çeşitli bölgeler de oluşturuldu.

Decentraland'ın kullanıcı tabanı büyüdükçe, proje önümüzdeki yıl yatırımcılar için büyük getiri sağlama potansiyeline sahip.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ