Orbeon Protokolü (ORBN), son haftalarda en iyi performans gösterenlerden biri oldu.

2023 Yılında En Çok Kazanan 3 Oyun: Orbeon Protocol (ORBN), Chainlink (LINK) ve Gala Games (GALA)

Orbeon Protokolü (ORBN), son haftalarda en iyi performans gösterenlerden biri oldu.
Gala Games (GALA), kullanıcılara oyunlara, dijital varlıklara ve sadakat programlarına erişim sağlamak için Ethereum blok zincirinden yararlanan bir oyun platformudur.

Orbeon Protokolü (ORBN), son haftalarda en iyi performans gösterenlerden biri oldu, ancak yenilenen heyecanı gördüklerinde Chainlink (LINK) ve Gala Games'i (GALA) geride bırakabilecekler mi? ORBN, ön satışın başlamasından bu yana %805'lik bir fiyat artışıyla patladı, bu nedenle ilk izlenimler, sektörün en iyileriyle rekabet etme potansiyeline sahip olduğunu gösteriyor.

Chainlink (LINK)

Blok zincirleri daha yaygın bir şekilde benimsendikçe, mevcut ve yeni ağlar arasındaki boşluğu doldurabilecek birlikte çalışabilir bir platforma olan ihtiyaç da artıyor. Chainlink (LINK), birden fazla farklı blok zinciri arasındaki boşluğu doldurarak ve verilerin ağlar arasında güvenli bir şekilde paylaşılmasına izin vererek bu rolü yerine getirmek için tasarlanmıştır.

Chainlink'in (LINK) blockchain teknolojisinde nasıl devrim yaratma potansiyeline sahip olduğu açık. Aslında, Google ve Oracle gibi şirketler zaten Chainlink (LINK) teknolojisiyle uğraşırken, daha birçok büyük şirketin yakın gelecekte gemiye atlaması muhtemeldir.

Bununla birlikte, Chainlink'in (LINK) fiyatı, Mayıs 2021'de tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 52,88 ABD Doları'na ulaşıldığından bu yana %88,64 düşüşle potansiyelini yansıtmayı reddetti. tam potansiyelini gerçekleştirmek için geri dönecekse, Quant (QNT) gibi ağlar.

Güçlü temelleri olan Chainlink (LINK), kesinlikle kendi nişinde başarılı olma potansiyeline sahip ve iyimser yatırımcılar, Chainlink'in (LINK) 2023'te ATH'sine geri dönebileceğinden emin.

Gala Games (GALA)

Gala Games (GALA), kullanıcılara oyunlara, dijital varlıklara ve sadakat programlarına erişim sağlamak için Ethereum blok zincirinden yararlanan bir oyun platformudur. Gala Games (GALA), kullanıcıların satın aldıkları oyun içi varlıklara sahip olmalarını ve oynadıklarında ödüllerden yararlanmalarını sağlayan yenilikçi oyun yaklaşımıyla büyük övgü aldı.

Gala Games (GALA), diğer oyun projelerinden farklı olarak birden fazla oyundur. Town Star ve VOX'u içeren bir dizi farklı başlık içeren eksiksiz bir ekosistemdir. Ayrıca, günlük görevleri ve başarıları tamamlayan oyuncuları Gala Games (GALA) jetonlarıyla ödüllendirerek, oyunlarda ek içeriğin kilidini açmalarına olanak tanır.

Gala Games'in (GALA) gelecek için büyük hedefleri olsa da, tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0,8367$'ın Kasım 2021'de belirlenmesinden bu yana token değeri %97,82 düştü. Gala Games'in (GALA) hedeflerini gerçekleştirmek istiyorsa, büyümesi gerekecek daha fazla oyuna sahip kullanıcı tabanı, ancak bu, Gala Games'in (GALA) önümüzdeki yıllarda oyun endüstrisinde önemli bir yıkıcı olmasına yol açabilir.

Orbeon Protocol (ORBN)

Başlangıçların, geleneksel kaynaklara dayanmadan finansmana erişmenin bir yoluna ihtiyacı var ve burası Orbeon Protokolünün (ORBN) kendine geldiği yer. Platform, gelecek vadeden startup'ları günlük yatırımcılarla buluşturarak hızlı ve verimli bir şekilde sermaye artırmalarına olanak tanır.

Ancak büyük fark, platformun çalışma biçiminde yatmaktadır. Yenilikçi blockchain destekli teknolojisi sayesinde, Orbeon Protocol (ORBN), bir startup'ta eşitliği temsil eden NFT'leri (mübadele edilemez jetonlar) basar.

Bu, şeffaf, değişmez bir mülkiyet kaydı oluşturur ve ayrıca yatırımcıların likiditeye erişimle hisselerini neredeyse gerçek zamanlı olarak alıp satmalarına olanak tanır.

Bu, geleneksel finansman modellerine göre büyük bir avantajdır ve yeni başlayanların sermaye artırma biçiminde devrim yaratma potansiyeline sahiptir. Yatırımcılar için bu, portföylerini çeşitlendirmek ve yüksek büyüme fırsatlarına 1 $ gibi düşük bir fiyata erişmek için yeni bir yol buldukları anlamına gelir.

Yatırımcılar yalnızca NFT takdirinden faydalanmakla kalmaz, aynı zamanda ORBN belirteci sektördeki en iyi performans gösterenlerden biri olma potansiyeline sahiptir. Belirteç, ekosistemi için yakıt görevi görecek şekilde tasarlanmıştır ve sahiplerine staking ve yönetişim haklarının yanı sıra platformun hizmetlerine erişmek için kullanıldığında sahiplerine ödüller ve indirimler sunar.

Orbeon Protokolü (ORBN) ön satışının 3. Aşaması zaten tüm hızıyla devam ediyor ve jeton 0,0362 $'dan satışa sunuluyor. Hemen köşedeki borsa listeleri ile, tahmin edilen 0,24 $'a yükselmeden önce ORBN jetonunu elinize almanın tam zamanı.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ