NFT'ler 2021'de dünyayı kasıp kavurdu ve bu yeni teknolojiye fayda sağlayan oynayarak kazanılan oyunlara çok itibar ediliyor.

2023

NFT'ler 2021'de dünyayı kasıp kavurdu ve bu yeni teknolojiye fayda sağlayan oynayarak kazanılan oyunlara çok itibar ediliyor. Bu oyunlar, oyuncuların oyun içi varlıklarına sahip olmalarını ve kripto para birimleri ve benzersiz dijital varlıklar gibi ödüller kazanmalarını sağlar. Oyuncular daha sonra bu ödülleri gerçek para karşılığında satarak alternatif bir gelir kaynağı oluşturabilir. Ancak, 2023'te oynayarak kazanılan tüm NFT oyunları eğlenceli veya karlı olmayacak. Burada, 2023'te izlenecek hem eğlenceli hem de karlı olan en iyi NFT oyunlarını yakından inceleyeceğiz.

1. Chainers.io

İlk olarak, yaklaşan en iyi NFT oyunları listemizde, Web3 eğlencesi arayanlar için topluluk odaklı bir NFT oyunu olan Chainers.io var. Chainers.io, mükemmel bir dünyada yaşayan ancak bitmek bilmeyen can sıkıntısı çeken bir grup uzaylı yaratığın yolculuğunu izliyor. Eğlence ve macera arayan bu yaratıklar bir roket gemisi inşa ederek galaksimize kaçtılar. Chainers.io, oyun oynayabileceğiniz, yeni arkadaşlar edinebileceğiniz ve özel bir hikayeyi keşfedebileceğiniz eğlenceli ve ilgi çekici bir deneyim sunar. Ve çeşitli görevleri tamamlayarak, gerçek parayla satabileceğiniz oyun içi para birimini kazanabilirsiniz. Ayrıca, pazarda NFT olarak takas edebileceğiniz tüm oyun içi varlıklarınızın tam mülkiyetine sahipsiniz. Öyleyse, Chainers meta veri deposuna atlayın.

2. Battle Infinity

Battle Infinity, oynayarak kazanılan oyun endüstrisinde sanal bir metaverse sağlamak için birlikte çalışan altı platformdan oluşur. Battle Infinity ekosistemi bir NFT pazar yeri, bir bahis platformu, bir fantezi spor platformu, IBAT Premier League, kazan-kazan oyunları ve merkezi olmayan bir değiş tokuştan oluşur. Bir oyuncu olarak, sanal bir spor turnuvası olan IBAT Premier League'de takımlar kurabilir ve ödüller için yarışabilirsiniz. Ayrıca platformda bulunan çeşitli çok oyunculu oyunlara katılarak ödüller de kazanabilirsiniz.


3. RobotEra

RobotEra, heyecan verici oynanışı metaverse teklifleri ve kripto ödülleriyle birleştiren yepyeni bir NFT kazan-oyna oyunudur. NFT kara alanlarında dijital varlıklar oluşturarak Tora gezegenini doldurmakla görevli robotlar olarak oynayabilirsiniz. Ayrıca oyun ekonomisi, NFT satın almak, oyun özelliklerinin kilidini açmak, DAO'ya erişmek ve ödüller kazanmak için kullanabileceğiniz yerel TORA belirteci tarafından desteklenir.


RobotEra ve The Sandbox arasında bazı benzerlikler olsa da, RobotEra'da inşa etmek için önceden herhangi bir blockchain bilgisine ihtiyacınız yoktur. Dolayısıyla, NFT oyun yolculuğunuza 2023'te başlıyorsanız, RobotEra mükemmel oynayarak kazanılan bir NFT oyunudur.

 4. Lucky Block

Binance Smart Chain üzerine inşa edilen Lucky Block, merkezi olmayan blockchain teknolojisini kullanarak "dünya piyangosuna" benzer bir şey yarattı. Kullanıcılara daha fazla kazanma şansı sunarken, piyangoyu daha adil ve daha şeffaf hale getirmeyi amaçlar. Ana piyango oyununun yanı sıra günlük ödül çekilişi için bir Lucky Block NFT satın alabilirsiniz. Üstelik, bir Lucky Block NFT, ömür boyu günlük çekilişine erişmenizi sağlar. Yani NFT sahibi olduğunuz sürece ikramiye kazanma şansınız var.5.  Girls, Robots, Dragons

Ünlü sanatçılar Zoltan Boros ve Gabor Szikszai tarafından tasarlanan Girls, Robots, Dragons, Ethereum blok zincirindeki 9.000 NFT koleksiyonudur. Savaşçılar, ejderhalar, periler, robotlar, deniz kızları ve mitolojik canavarlar dahil olmak üzere 15 benzersiz karaktere sahiptir. Koleksiyon, yaygın, nadir, destansı ve efsanevi olmak üzere dört tür kartın toplanmasını içeren koleksiyonluk bir kart oyunuyla birlikte gelir. Tüm kartları topladıktan sonra özel kanvas tablolar, kişiselleştirilmiş üç tonlu çizimler ve eskizler gibi ödülleri almaya hak kazanacaksınız.6.  My Neighbor Alice

My Neighbor Alice, sanal arazi parçaları satın alabileceğiniz ve kendi çiftçilik işinizi kurabileceğiniz bir çiftçilik simülatörüdür. Arazinizde çiftçilik yapmanın yanı sıra, oyun içi mülkünüzü daha değerli hale getirmek için özelleştirebilirsiniz. Oyun, inşa edebilecekleri, yaratabilecekleri ve oynayabilecekleri kripto yerlisi olmayan oyuncular için inşa edilmiştir. Bu nedenle, bu oyun blok zinciri özelliklerini önceden NFT bilgisi olmayan oyuncular için erişilebilir ve eğlenceli hale getirir.7. Idle Cyber

Binance Smart Chain üzerine inşa edilen Idle Cyber, 2088'in kıyamet sonrası dünyasında geçen bir sınır savunma oyunudur. Bu dünyadaki göreviniz, bir mutant ekibine komuta etmek ve sağlam bir savunma inşa etmektir. Ayrıca insanlığı savunmak için cyborgları öldürmeniz ve dev patronları fethetmeniz gerekiyor. Idle Cyber, oyuncuların oyun içi görevler yaparak NFT kazanabilecekleri kazan-kazan özellikleriyle sürükleyici bir oyun deneyimi sunuyor. Bu NFT'leri oyun içi NFT pazarında satabilir veya değerlerini en üst düzeye çıkarmak için yükseltebilirsiniz.


8. Tamadoge

2023'te takip edilecek en iyi nft oyunları listemizde bir sonraki sırada, metaverse içinde doge evcil hayvanları yaratabileceğiniz, toplayabileceğiniz ve onlarla savaşabileceğiniz Tamadoge var. Oyun içi NFT'lerinizi bir 3B model kullanarak diğer meta veri depolarına da entegre edebilirsiniz. Ayrıca Tamaverse, oyuncuların etkileşime girebileceği Pokemon Go gibi bir artırılmış gerçeklik uygulaması yayınlamayı planlıyor.evcil hayvanlarıyla.

Ayrıca, Tamaverse, toplam iki milyar token arzı olan, deflasyonist bir yerel kripto para birimi olan TAMA'ya sahiptir. Dolayısıyla, token arzı zamanla azalırken değerin artmaya devam etmesini bekleyebilirsiniz.9.  Battle of Guardians

Solana Network ve Binance Smart Chain üzerine inşa edilen Battle of Guardians, gerçek zamanlı çok oyunculu bir dövüş oyunudur. Bu yaklaşan NFT oyunundaki oyuncular, ödüller için diğer oyunculara karşı şiddetli savaşlara giriyor. Savaşları kazanarak, pazardan NFT satın almak veya daha büyük ödüllü turnuvalara girmek için kullanabileceğiniz "Dövüş Puanları" ($FS) kazanırsınız.10. Dalarnia Madenleri
Aksiyon ve macera video oyunlarından hoşlanıyorsanız, Mines of Dalarnia sizin için en iyi oynayarak kazanılan NFT oyunu olacaktır. Bir oyuncu olarak iki farklı grup arasından seçim yapabilirsiniz: toprak sahipleri ve madenciler. Mines of Dalarnia ekosisteminde, arazi sahipleri oyunda sanal mülk edinebilirler. Buna karşılık, madencilerin canavarları yenerek kaynak kazanmaları gerekir. Ek olarak, Mines of Dalarnia web tabanlı bir oyundur, yani bilgisayar özelliklerinden bağımsız olarak herkes oynayabilir.


10. Mines Of Dalarnia

Aksiyon ve macera video oyunlarından hoşlanıyorsanız, Mines of Dalarnia sizin için en iyi oynayarak kazanılan NFT oyunu olacaktır. Bir oyuncu olarak iki farklı grup arasından seçim yapabilirsiniz: toprak sahipleri ve madenciler. Mines of Dalarnia ekosisteminde, arazi sahipleri oyunda sanal mülk edinebilirler. Buna karşılık, madencilerin canavarları yenerek kaynak kazanmaları gerekir. Ek olarak, Mines of Dalarnia web tabanlı bir oyundur, yani bilgisayar özelliklerinden bağımsız olarak herkes oynayabilir.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ