2023'te kripto para ile para kazanmanın en iyi yolları, çoğunlukla bulut madenciliği, ortaklık programları ve yatırımdır.

2023

2023'te kripto para ile para kazanmanın en iyi yolları, çoğunlukla bulut madenciliği, ortaklık programları ve yatırımdır.

Sadece birkaç yıldır var olmasına rağmen, kripto para birimi çevrimiçi para kazanma aracı olarak hızla popülerlik kazanıyor. Kripto para birimleri piyasası inanılmaz derecede karlı. Kripto para, aktif ticaret, yatırım ve staking dahil olmak üzere çeşitli yöntemlerle para kazanılabilir.

Çevrimiçi işlemler için kullanılabilecek merkezi olmayan bir ödeme sistemi kripto para birimidir. Öte yandan, yatırım yapılacak en iyi kripto para birimleri piyasada bol miktarda bulunur ve iyi bilinen dijital para birimleri Bitcoin, Ethereum ve Litecoin'i içerir. Değerleri son zamanlarda arttığı için insanlar Bitcoin, Ethereum ve diğerleri gibi kripto para birimlerinden yararlanmanın giderek daha fazla yolunu arıyor. Kripto para birimi işlemlerinin dijital kaydı blok zincirinde tutulur. Binlerce cihazdan oluşan bir blockchain ağında işlemler gerçekleştirilir ve sahiplere bu makinelerin yaptığı iş için kripto para birimleri cinsinden ödeme yapılabilir.

İşte 2023'te kripto para ile para kazanmanın en iyi 8 Yolu:

1- Bulut madenciliği (9,8 puan)

2- Bağlı kuruluş programları (9,7 puan)

3- Yatırım (9.5 puan)

4- Staking (9.4 puan)

5- Ticaret (9.4 puan)

6- Borç verme (9,2 puan)

7- Faizden Gelir Elde Etme (9,2 puan)

8- Airdroplar (9.1 puan)

1- Bulut madenciliği (9,8 puan)

Bulut madenciliği, kripto para birimleri ile para kazanmanın en iyi yollarından biridir. Kullanıcılar, özel donanım veya bulut madenciliği hizmetlerini kullanarak madencilik yapabilir. Bulut madenciliği, donanım satın almayı veya bakımını gerektirmez. Bulut madenciliği çok popülerdir, yani bazı web sitelerinde para yatırmadan ücretsiz BTC alabilirsiniz ve başka ücret yoktur. 2023 yılında önde gelen bulut madenciliği sitelerinden biri HappyMiner'dır.

Özellikler:

Kaydolun ve ücretsiz olarak yatırım yapmak için anında 10 $ kazanın.

• Günlük ücretsiz yatırım paketi sunun.

• Günlük ödemeler, hızlı para çekme.

• Aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli şifreli sözleşmeler.

• Hizmet bedeli ve elektrik ücreti yoktur.

• DDos ve SSL koruma sistemi.

• 24 saat çevrimiçi müşteri hizmetleri desteği.

Paketler:

Fiyat

Dönemler

Sabit Getiri

Günlük Oran

10 $

1 Gün

10 $ + 0.8 $

%8

100 $

3 Gün

100 $ + 4.5 $

%1.5

500 $

7 Gün

500 $ + 63 $

%1.8

1,200 $

15 Gün

1,200 $ + 345 $

%1.92

3,000 $

30 Gün

3,000 $ + 1,890 $

%2.1

6,400 $

60 Gün

6,400 $ + 8,880 $

%2.31

9,600 $

90 Gün

9,600 $ + 20,044 $

%2.32


Daha fazla ayrıntı için lütfen https://happyminer.us/ adresini ziyaret edin.

Sosyal medya bağlantıları

Twitter

Youtube

2- Bağlı kuruluş programları (9,7 puan)

Herhangi bir yatırım yapmadan para kazanabilirsiniz. Tavsiyelerinizden birinin yaptığı her satın almada, yüzde 4,5'e kadar komisyon almaya hak kazanabilirsiniz.

Müşterileri çeşitli Bitcoin tavsiye programı web sitelerine veya mobil uygulamalara göndermek size para kazandırabilir. Bağlı kuruluş programlarına katılmanın hiçbir maliyeti yoktur. Bir hesap için kaydolduktan sonra benzersiz bir URL alacaksınız. URL'yi bloglarda, forumlarda ve diğer sosyal medya biçimlerinde paylaşmak sizin sorumluluğunuzdadır. Birisi bağlantınızı kullanarak her kaydolduğunda veya bir şey satın aldığında ödeme alacaksınız. Hızlı nakit kazanma imkanı en büyük avantajıdır. Para ayrıca haftalarca, aylarca, günlerce ve hatta tüm bu çalışmalardan sonra yıllarca gelmeye devam edecekti. Şu anda bir web sitesi işletiyorsanız veya sosyal medyada önemli bir takipçi kitleniz varsa, bir ortaklık programı makul bir pasif gelir elde etmek için harika bir yöntem olabilir.

Daha fazla ayrıntı için Web Sitesi: https://happyminer.us/affiliate

3- Yatırım (9.5 puan)

Kripto para birimlerine yatırım yapmak, onlarla para kazanmanın harika bir yoludur. Bir kripto para endeks fonu veya eter ve bitcoin gibi belirli kripto paralar satın alınabilir. Bu, varlıklarınızı çeşitlendirmek ve riskinizi dağıtmak için harika bir yöntemdir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan önce tehlikeleri tamamen araştırmayı ve kavramayı bir noktaya getirin.

4- Staking (9.4 puan)

Kripto staking, cüzdanınızda belirli sayıda parayı belirli bir süre boyunca tutmayı içeren bir yatırım stratejisidir. Kripto para varlıklarınız bu nedenle pasif gelir üretebilecek. Kullandığınız kripto para birimi ve yatırdığınız token sayısı, ne kadar faiz kazanabileceğinizi belirler.

5- Ticaret (9.4 puan)

Alım satım, kısa vadeli olasılıkları kullanırken, yatırım, al ve tut stratejisine dayalı uzun vadeli bir çabadır. Bitcoin piyasası her an değişebilir. Tek kelimeyle, varlık fiyatları kısa sürede önemli ölçüde artabilir veya düşebilir. Harika teknik ve analitik yeteneklere sahip mükemmel bir tüccar olmanız gerekir.

6- Borç verme (9,2 puan)

Borç verme, kripto para birimlerinden para almak için başka bir seçenektir. Bu, faiz karşılığında başka bir kişiye kripto para biriminizi ödünç vermek anlamına gelir. Ödünç verdiğiniz kripto para birimi türü ve ödünç verdiğiniz miktar, alacağınız faiz oranını etkiler. Merkezileştirilmiş, merkezi olmayan ve eşler arası veya P2P ödünç verme platformları dahil olmak üzere çeşitli ödünç verme platformları vardır.

7- Faizden Gelir Elde Etme (9,2 puan)

Yatırımlarınızın getirisini artırmak için kripto para birimini kullanabilirsiniz. Faiz karşılığında kripto para biriminizi bir platforma ödünç verdiğiniz bir "verim yetiştirme süreci" kullanılarak yapılır. Verim çiftçiliği, içerdiği risklere rağmen harika bir pasif gelir kaynağı olabilir. Ödünç verdiğiniz platform ve kripto para birimi türü, aldığınız faiz oranını etkileyen tek faktördür.

8- Airdroplar (9.1 puan)

Kripto para birimleriyle ilgilenenler için airdroplar, hiç para harcamadan ücretsiz token almak için harika bir yöntemdir. Geleneksel satışların ve token lansmanlarının aksine, airdrop'lar müşterilerin önceden herhangi bir ödeme yapmasını veya para yatırmasını talep etmez. Bu eylemler, proje bilgilerini sosyal medyada yayınlamayı, çevrimiçi topluluklara katılmayı ve eğitim videoları izlemek gibi kolay etkinlikleri gerçekleştirmeyi içerir.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ