Bitcoin ve kriptodan elde ettiğiniz pasif gelirinizi artırmak ister misiniz?

Bitcoin ve kriptodan elde ettiğiniz pasif gelirinizi artırmak ister misiniz? Şu anda aldığınız Bitcoin gelirini etkinleştirmenin en hızlı yolunu bilmek ister misiniz? Kripto para birimlerinin popülaritesindeki artışın bir sonucu olarak pasif gelir için daha fazla fırsat var. Bitcoin ile artık gelir elde etmenin amacı, aktif katılım olmaksızın sürekli olarak para kazanmaktır.

Aşırı alım satım riskleri almak, zaman harcayan çaba sarf etmek veya Bitcoin'inizi boşta bırakmak yerine, artık onu istediğiniz kadar çalıştırabilirsiniz. Durumu yavaş yavaş ayarlayın. Kurulduktan sonra, sizin hiçbir çaba harcamanıza gerek kalmadan sizin için gelir elde etmeye devam edeceklerdir. Başlamak için, pasif kripto para birimi gelir seçenekleri geliştirmeye yönelik birkaç öneriyi burada bulabilirsiniz. Otomatik olarak yinelenen birçok gelir akışı, birkaç farklı yaklaşımın birleştirilmesiyle üretilebilir.

1. Bulut Madenciliği
2. Ortaklık programı: Arkadaşlarınıza tavsiye ettiğiniz için yüksek oranda ödeme alın
3. Pazar NFT'leri
4. Kripto Oyunları
5. Airdrop'lar
6. YouTube'da bir hesap oluşturun


1. Bulut MadenciliğiBulut madenciliğinin ortaya çıkmasıyla birlikte, sahip olunan veya doğrudan çalıştırılanlar yerine kiralanan bulut bilgisayar kaynaklarını kullanarak kripto para madenciliği yapmak artık mümkün. Bir hesap oluşturmak, mütevazı bir ücret ödemek ve uzaktan bitcoin madenciliği yapmak, insanların dahil olabileceği faaliyetlerdir. Bulut madenciliği işletmeleri nedeniyle, kripto madenciliği artık daha geniş bir kullanıcı yelpazesi için daha erişilebilir ve karlı.

Gerçek bir bulut madenciliği şirketi olan HappyMiner, 2018'de ABD'de kuruldu. HappyMiner gibi kripto madenciliği yazılım hizmetleri sayesinde herkes evinin rahatlığında Bitcoin madenciliği yapabilir. Müşteriler, HappyMiner'ın gelişmiş madencilik teknolojisini kullanarak makul bir fiyata çeşitli madeni paralar çıkarabilirler. Madencilik sektörü böylece onlara en büyük yatırım getirisini sunuyor.

Avantaj:

• Bugün katılın ve hemen 10$ kazanın.
• Web sitesinde 120 farklı ülkeden gelen yaklaşık 2.800 bin kullanıcı bulunmaktadır.
• Platformu kullanarak 6'dan fazla ek kripto para üretebilirsiniz.
• Hizmet veya depozito ücreti yoktur.
• Litecoin stablecoin ve Bitcoin gibi farklı kripto para birimleri için hash oranı sözleşmeleri ve yeni bulut madencileri için günlük ücretsiz paketler dahil olmak üzere çok çeşitli yatırım seçenekleri.
• Şirketin ortaklık programı, arkadaşlarınızı tanıtmanıza ve %4,5'e kadar tavsiye ödülü almanıza olanak tanır.
• Sistem, SSL ve DDoS savunması kullanılarak korunur ve güvenliği sağlanır.
• Günlük faiz oranları %1,5 ile %8 arasında değişen yüksek getirili programlar sunulmaktadır.

Fiyat: Ücretsiz denemeler için 10 ABD doları, sürekli kullanım için ek ücretler Bu platformla, müşteriler kişisel hesaplar için kaydolabilir ve hemen günlük pasif gelir oluşturmaya başlayabilir.

Daha fazla ayrıntı için Web Sitesi: https://happyminer.us/
Sosyal medya bağlantıları
twitter youtube


2. Ortaklık Programı: Arkadaşlarınıza Tavsiye Ettiğiniz İçin Yüksek Oranda Ödeme Alın

İnsanları web sitelerine yönlendirerek çeşitli kripto para birimi ortaklık programlarından para kazanabilirsiniz. Bir ortaklık programına kaydolmak ücretsizdir. Bir hesap oluşturduktan sonra size özel bir URL verilecektir. URL'yi diğer yerlerin yanı sıra web sitelerinde, bloglarda, forumlarda ve sosyal medyada paylaşmaya başlayabilirsiniz. Birisi bağlantınız aracılığıyla her kaydolduğunda veya bir satın alma işlemi gerçekleştirdiğinde, tazminat alırsınız. Hızlı hareket etme ve kar etme potansiyeli ana avantajdır. Ayrıca, tüm bu çabayı gösterdikten sonra günler, haftalar, aylar ve hatta yıllar boyunca para gelmeye devam edecekti. İster bir blog yönetin, ister bir web siteniz olsun veya sosyal medyada önemli bir takipçi kitleniz olsun, ortaklık programı, saygın pasif para kazanmanın harika bir yolu olabilir.

Diğer insanlara web sitemiz hakkında bilgi vererek para kazanma seçeneği sunuyoruz. Yatırım yapmasanız bile para kazanmaya başlayabilirsiniz. Her siparişte, harcadıkları tutarın %4,5'ine kadar alabilirsiniz. Bağlantınızı kopyalayıp arkadaşlarınızla paylaşarak önemli bir tavsiye bonusu kazanabilirsiniz.

Daha fazla ayrıntı için Web Sitesi: https://happyminer.us/affiliate

3. Pazar NFT'leri

Değiştirilemez tokenler veya NFT'ler, dijital bir defterde saklanan benzersiz varlıklardır. NFT'ler, depoladığınız yatırımın paha biçilemez olması gibi mükemmel bir özelliğe sahiptir. Video, dijital tasarımlar, fotoğrafçılık, müzik, oyunlar ve GIF'ler dahil olmak üzere her şey için NFT'ler oluşturabilirsiniz.

NFT yapmak kolaydır. OpenSea gibi web siteleri, bir hesap oluşturmanıza ve (ek gaz ücretlerini içeren) adım adım basım sürecini izlemenize izin verir.

Yeni bir iş olmasına rağmen, NFT gelirleri şimdiden 10 milyar doların üzerine çıktı. Yine de konuma erişebilirsiniz. Sadece satacak NFT'ler üretmenin, zaman ve basım maliyetleri için önceden bir yatırım gerektirdiğinin farkında olun.

4. Kripto Oyunları

Çevrimiçi bitcoin oyunları oynamak giderek daha popüler hale gelirken, pasif gelir fırsatları artmalıdır. Mevcut birkaç kripto oyunu vardır ve bunların çoğu, farklı kripto türlerini kullanmak için ödüller sunar.

Axie Infinity, Sandbox, Zincirsiz Tanrılar, Ethermon vePegaxy, çeşitli oyunlardan sadece birkaçıdır.

5. Airdrop'lar

İlk Dijital Para Arzından önce, kripto projeleri, dolaşımlarını ve popülerliklerini (ICO) artırmak için airdrop'ları bir pazarlama stratejisi olarak kullanırdı. Bu, potansiyel kullanıcılara projenin yerel belirtecinin ücretsiz kopyalarını vermeyi gerektirir. Sonuç olarak, geçiş kartı satışa çıkmadan önce daha fazla duyurulur ve daha geniş çapta dağıtılır.

Airdrop'lar çeşitli şekillerde gelir. Bazıları size sadece cüzdanınızı bağlamanız için jeton sağlarken, bazıları ise projenin sosyal medya sayfası gibi kolay gereksinimleri gerçekleştirmenizi sağlar. Airdrop'lar tahmin edilemese veya nadiren büyük karlar sağlasa da kripto para varlıklarınızı çeşitlendirmenin eğlenceli bir yolu olabilir.

6. YouTube'da Bir Hesap Oluşturun

Yine de bir YouTube kanalı başlatılabilir. Şaşırtıcı bir şekilde ABD'deki insanların %74'ü YouTube kullanıyor. Bunun gibi büyük bir kitle pasif gelir için çekilebilir. Sorun? İlk başta çok az veya hiç getirisi olmayan çok çalışma gerektirir.

Yine de, uzun vadeli bir bakış açınız varsa ve çabalarınızı önceden yüklemekten memnunsanız, popüler bir YouTube kanalının pasif gelir için büyük bir potansiyeli vardır. Kitlenizi, içeriğinizi, tıklamalarınızı ve görüntülemelerinizi artırdıkça reklamlar, bağlı kuruluş satışları, sponsorluklar, markalı entegrasyonlar ve diğer pasif gelir akışları birikebilir.

Çözüm

Pasif gelir kriptosuna yeni bir yaklaşım arıyorsanız, hızlı bir şekilde büyük gelir elde etmenize yardımcı olacak altı basit yöntemi dahil ettik. Gergin olmadan çok şey yapmaya başlayın çünkü çok zaman almazlar. Herhangi bir çaba sarf etmeden kolayca daha fazla para kazanabilirsiniz.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ