Orbeon Protokolü (ORBN) ön satış sırasında şimdiden %987 kazanç elde ederken, proje şimdiden sahip olunması gereken bir proje olduğunu kanıtlıyor.

2023

Orbeon Protokolü (ORBN) ön satış sırasında şimdiden %987 kazanç elde ederken, proje şimdiden sahip olunması gereken bir proje olduğunu kanıtlıyor
.ORBN şimdiden %987'nin üzerinde arttı ve borsalara çıktığında 0,24 dolara yükselmesi bekleniyor.

2023, kripto yatırımcıları için heyecan verici bir yıl olacak ve bir dizi yeni proje başlayacak. Bugün, herhangi bir yatırımcının portföyünde olması gereken üç kriptoya bakıyoruz: Orbeon Protocol (ORBN), Quant (QNT) ve Ethereum (ETH). Orbeon Protokolü (ORBN) ön satış sırasında şimdiden %987 kazanç elde ederken, proje şimdiden sahip olunması gereken bir proje olduğunu kanıtlıyor. Daha derine inelim.

Orbeon Protokolü (ORBN)

Orbeon Protokolü (ORBN), merkezi olmayan finans (Defi) enjeksiyonu içeren bir kitle fonlaması platformudur. Burada başlangıç sermayesi, kesirli NFT'lere dönüştürülür ve yatırımcıların bir şirkette 1 $ gibi düşük bir tutarla hisse satın almalarına olanak tanır.

Orbeon Protokolü (ORBN), yatırımı daha erişilebilir hale getirir ve ortalama yatırımcı için daha fazla fırsat açar. Başlangıçlar için, Orbeon Protokolü (ORBN), artık fon bulmak için risk sermayedarlarından veya melek yatırımcılardan geçmek zorunda kalmamak anlamına geliyor. Ayrıca, akıllı sözleşmeler tüm süreci otomatik hale getirir; bu nedenle aracılara ihtiyaç duyulmaz.

Uygulamadaki bir Orbeon Protokolü (ORBN) akıllı sözleşmesine bir örnek, finansman gereksinimlerine ulaşamazsa bir projeye yapılan katkıları otomatik olarak iade eden "Doldur ya da Öldür" mekanizmasıdır. Akıllı sözleşmeler, bu süreci otomatikleştirerek daha verimli ve güvenli bir dijital pazar yeri oluşturmaya yardımcı olabilir.

ORBN TOKENi, yeni finans dünyasına açılan bir kapı görevi görerek sahiplerine yeni misli olmayan belirteç (NFT) listelerine, indirimli işlem ücretlerine, yönetişim haklarına ve Orbeon Protokolü'ndeki (ORBN) diğer avantajlara erken erişim sağlar.

Orbeon Protokolü'nün (ORBN) ön satışının ilk iki aşaması, resmi bitiş tarihlerinden çok önce tükendi ve görünüşe göre bu üçüncü aşama da aynı olacak. ORBN şimdiden %987'nin üzerinde arttı ve borsalara çıktığında 0,24 dolara yükselmesi bekleniyor.

Quant (QNT)

Quant (QNT), birden fazla blok zincirinin birbiriyle iletişim kurmasına ve işlem yapmasına izin veren blok zinciri tabanlı bir ağdır. Quant (QNT), blok zincirleri arasında hızlı, güvenli ve ölçeklenebilir bir köprü olacak şekilde tasarlanmıştır ve geliştiricilerin birlikte çalışabilirlik sorunları hakkında endişelenmeden Defi uygulamalarını dağıtmasına olanak tanır.

Quant (QNT), operasyonlarını blok zincirine kaydırmak isteyen şirketler için yepyeni bir olasılıklar dünyasının kapılarını aralıyor. Quant (QNT) ile işletmeler nihayet uyumluluk sorunları hakkında endişelenmeden blockchain teknolojisini benimseyebilirler. Bu nedenle Google ve AB gibi şirketler şimdiden Quant (QNT) ile ilgileniyor.

QNT belirteci, Quant (QNT) ağı içindeki işlemlerin yanı sıra yönetim amaçları için de kullanılır. Blok zincirinin benimsenmesi arttıkça, Quant'a (QNT) olan talep de artacak ve Quant'ı (QNT) herhangi bir kripto portföyünün olmazsa olmazı haline getirecektir.

Ethereum (ETH)

Ethereum (ETH), blockchain endüstrisinde devrim yaratan bir akıllı sözleşme platformudur. Ethereum (ETH) sayesinde, geliştiriciler artık değişmez ve sansüre dayanıklı merkezi olmayan uygulamalar (dApps) oluşturabilirler.

Bu Ethereum (ETH) dApp'leri, geleneksel web uygulamalarında daha önce görülmemiş düzeyde güvenlik, gizlilik ve şeffaflık sunar. Binlerce proje ve şirket, projeleri için hâlihazırda Ethereum (ETH) kullanıyor ve bu eğilim sadece ivme kazanıyor.

Bu yıl, Ethereum (ETH), parçalama ve diğer ölçeklendirme çözümlerinin uygulanmasını görecek olan, merakla beklenen Eth2 yükseltmesini başlatacak. Bu yükseltme, Ethereum'un (ETH) çok daha geniş bir kullanıcı tabanına ölçeklenmesine yardımcı olacak ve Ethereum (ETH) platformu için daha birçok kullanım durumu getirmeyi vaat ediyor.

Tüm bu iyileştirmelerle, Ethereum'un (ETH) önümüzdeki yıllarda bir numaralı akıllı sözleşme platformu olarak kalmasını bekliyoruz. Ethereum (ETH), yatırımcılar için büyük bir yeşil ışık olan Bitcoin'den (BTC) de daha iyi performans gösteriyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ