Orbeon Protocol'ün (ORBN) arkasındaki ekip, kitle fonlamasını NFT'lerle birleştirecek ilk yatırım platformunu oluşturacak.

2023

Orbeon Protocol'ün (ORBN) arkasındaki ekip, kitle fonlamasını NFT'lerle birleştirecek ilk yatırım platformunu oluşturacak.
Yüksek talep nedeniyle Orbeon Protokolü (ORBN), uzmanlar ön satışın sonunda 0,24 $'lık bir fiyat noktası öngörüyor.

Yatırımcılar kripto para birimi yatırım yolculuğuna başladıklarında, fonlarını yatırmak için bir kripto para birimi seçmek çok zor olabilir. Geçmiş fiyat hareketi, büyüme potansiyeli ve gelecekteki görünümü hakkında temel bilgilere ihtiyaçları var. Yatırımcıların bu yıl radarlarına koymaları gereken üç kripto para birimi var – XRP (XRP), Litecoin (LTC) ve ön satışının 3. aşamasında çaylak olan Orbeon Protokolü (ORBN).

XRP (XRP)

XRP (XRP), Ripple ağının yerel madeni parasıdır ve ağ işlemlerini hızlandırmak için kullanılır. Son zamanlarda, XRP (XRP) oldukça yükseliş hissi gösteriyor. XRP (XRP), geçen hafta %1,34 artışla 0,3491 dolar değerinde.

XRP (XRP) toparlanmaya başlamış olabilir ve birçok yatırımcı ona odaklanıyor. Bu, Ripple ve SEC davasının artık kapanıyor olmasına bağlanabilir.

Çok sayıda XRP (XRP) sahibi, davanın Ripple'ın lehine sonuçlanacağı konusunda iyimser ve bu da XRP (XRP) fiyatını artıracak. Ancak düşüş olmazsa XRP (XRP) fiyatlarında bir düşüş beklenmelidir.

Litecoin (LTC)

Litecoin (LTC), Bitcoin'den (BTC) sonra en eski ikinci kripto para birimidir. Litecoin (LTC), 2011 yılında Bitcoin'e (BTC) göre daha hızlı ve daha hafif bir alternatif olarak oluşturuldu. Litecoin (LTC) de geçen hafta yeşil grafikler gösteriyor.

Litecoin (LTC), son yedi gün içinde %9'luk bir artışla şu anda 82,50 dolar değerinde. Litecoin'in (LTC) işlem hacmi ve piyasa değeri de sırasıyla %114 ve %8 arttı. Bu göstergeler, feci 2022 yılından sonra toparlanmayı umduğu için Litecoin (LTC) etrafında olumlu bir duygu gösteriyor.

Ancak yatırımcılar, Litecoin'in (LTC) bu ivmeyi koruyup koruyamayacağını merak ediyor. Analistler, yatırımcıların Litecoin (LTC) aracılığıyla kısa vadeli bir getiri elde edebileceğine inanıyor, ancak henüz daha fazlası değil.

Orbeon Protokolü (ORBN)

risk sermayesi endüstrisinde, sıradan yatırımcının dünyanın en ilgi çekici şirketlerinden bazılarını erken satın almasına izin verilmedi, ancak Orbeon Protokolü (ORBN) bunu değiştirecek. Orbeon Protocol'ün (ORBN) arkasındaki ekip, kitle fonlamasını NFT'lerle birleştirecek ilk yatırım platformunu oluşturacak.

Gelecek vaat eden işletmeler, Orbeon Protokolü (ORBN) platformunda onları destekleyen gerçek öz sermaye ile fraksiyonlara ayrılmış NFT'leri basabilir ve satabilir. Bu yöntem, her yatırımcıya, Orbeon Protokolü (ORBN) aracılığıyla ödüller veya öz sermaye alırken, projeyi 1 $ kadar düşük bir fiyatla finanse etme şansı verecektir. Şirketler gerekli sermayeyi daha hızlı toplayacak ve topluluklarını geliştirecek ve Orbeon Protokolü (ORBN) yatırımcıları paralarının karşılığını biraz daha fazla alacak.

Orbeon Protokolü (ORBN) ekosistemi burada bitmiyor. Orbeon Protokolü (ORBN), tümü ORBN belirteci tarafından beslenen bir Takas, bir Cüzdan başlatma ve Metaevrene genişleme planları yapıyor. Orbeon Protocol (ORBN) token sahipleri staking yoluyla pasif gelir elde edecek, platformu etkileyecek kararlar alacak ve daha fazlasını yapacak.

Bu avantajlar sadece 0,0435 $ karşılığında yatırımcıların emrinde olabilir ve yatırımcılar bunun için Orbeon Protokolünü (ORBN) dikkate alıyor. Uzmanlar, yüksek talep nedeniyle ön satışın sonunda 0,24 $'lık bir fiyat noktası öngörüyor. Yatırımcılar, Solid Proof tarafından onaylanan bu projede erken harekete geçmek ve yer almak isteyeceklerdir.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ