Solana (SOL), 2021 yılı boyunca yılın en yüksek getirili projelerinden biri olarak manşetlerde yer aldı.

2023


Solana (SOL), 2021 yılı boyunca yılın en yüksek getirili projelerinden biri olarak manşetlerde yer aldı. On ayda sadece 2 dolardan tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 260,06 dolara yükseldi ve bu süreçte kripto milyonerleri oldu. Solana hakkındaki aldatmaca o zamandan beri sönmüş olsa da, Big Eyes (BIG) ve Orbeon Protocol (ORBN) gibi yeni projeler onun başarısını takip ediyor ve ORBN analist tahminlerinde ön satış bittikten sonra %6000'lik bir fiyat artışı öngörüyor.


 Big Eyes (BIG )

Big Eyes, okyanus temelli hayır kurumlarını desteklemek için memecoin'lerin faydalarını kullanarak dikkatleri memecoin'lere geri getiriyor. Big Eyes şu anda ön satışının 6. aşamasında ve topladığı paranın bir kısmını hayır işleri için kullanmayı planlıyor.

Big Eyes, memecoin'lerin faydalarından yararlanarak okyanusun korunmasını etkilemeye kendini adamıştır. Big Eyes, fonlarını Ocean sürdürülebilirlik projelerinin araştırma ve geliştirmesini desteklemek için kullanmayı planlıyor. Big Eyes ekibi ayrıca okyanuslarımızı korumaya yardımcı olacak sürdürülebilir çözümler oluşturmak için yerel yönetimler ve topluluklarla birlikte çalışıyor.

Özellikle Big Eyes, kedi NFT'lerinin "balığı yiyebilmesi" için okyanuslarımızı temizlemeye yardımcı olmak üzere tasarlanmıştır. Harika bir tasarım ve devam eden kedi temalı NFT koleksiyonu ile Big Eyes, kripto dünyasında dalgalar yaratıyor.

Solana (SOL)

Solana, merkezi olmayan uygulama (DApp) oluşturmayı geliştirmek için Solana Vakfı tarafından Mart 2020'de başlatıldı. Bir proof-of-stake anlaşmasıyla birleştirilmiş bir geçmiş kanıtı konsensüsü kullanan Solana, DApp ölçeklenebilirliğini ve hızını iyileştirmeyi hedefliyor.

Yatırımcılar arasında popüler bir işlem haline geldi ve Degenerate Ape Academy ve Solana Monkey Business gibi popüler projeleri destekleyen NFT pazarında kendi şubesine sahip. Bir Solana şu anda geçen hafta %3,02 artışla 14,79 dolar değerinde.

Solana merkezi olmayan finansı daha erişilebilir kılmaya devam ettikçe, değeri muhtemelen mevcut ayı piyasasının ardından geri dönecek.


Orbeon Protokolü (ORBN)

Orbeon Protokolü, yatırım arayan girişimleri desteklemek için tasarlanmış yeni bir DeFi başlatma panelidir. Birkaç blok zinciri tarafından desteklenmektedir ve günlük yatırımcıların yeni kurulan şirketlere kısmi olarak yatırım yapmasına izin verir (genellikle yalnızca risk sermayedarları tarafından kullanılabilen bir pazar).

Yatırımcılar, büyük meblağlarda paraya ihtiyaç duymak yerine, bir startup'ı 1 $ gibi düşük bir tutara destekleyebilir. Peki bu süreç nasıl işliyor?

Orbeon Protokolü aracılığıyla yeni başlayanlar, işlerinde eşitliği temsil eden NFT'leri basabilir. Daha sonra fon toplamak için bu NFT'leri satabilirler, bu da yeni başlayanların fonlarını nereden elde ettiğini çeşitlendirmeye yardımcı olur ve genellikle başlangıç yatırım piyasasının dışında tutulacak yeni yatırımcılara kapı açar.

Yatırımcılar, yenilikçi bir "Doldur ya da Öldür" güvenlik mekanizması aracılığıyla Orbeon Protokolü üzerinde korunur. Bir girişim finansman gereksinimini karşılamıyorsa, akıllı sözleşme fonların otomatik olarak geri ödenmesini sağlar.

Projenin yerel hizmet belirteci olan ORBN sahiplerine ayrıca yönetişim ve oylama hakları, tüm işlemlerde indirimler, staking ikramiyeleri, fonlama turlarına erken erişim ve özel yatırımcı grupları dahil olmak üzere çeşitli avantajlar sağlanır.

13.5 Milyar Dolarlık kitlesel fonlama pazarını alt üst etme potansiyeline sahip olan yatırımcılar, Orbeon Protokolü konusunda oldukça heyecanlı. Pazar uzmanları, ORBN'nin ön satışın sonunda değerinin %6.000'in üzerinde artarak 0,014$'dan 0,24$'a yükselebileceğine inanıyor.

Halihazırda sunulan çok şey ve gelecek yıl bir Metaverse yayınlayacak olan Orbeon Protokolü ile, ORBN'nin değerinin dünya çapındaki yatırımcıların dikkatini çekmesi şaşırtıcı değil.

Orbeon Protokolü Ön Satışı Hakkında Daha Fazlasını Öğrenin

Web sitesi: https://orbeonprotocol.com/

Ön satış: https://presale.orbeonprotocol.com/register

Telegram: https://t.me/OrbeonProtocol

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ