Madencilik sürecini basitleştirmek ve teknik kurulum miktarını azaltmak için en iyi ücretsiz kripto para madenciliği uygulamaları işte karşınızda.

Madencilik sürecini basitleştirmek ve teknik kurulum miktarını azaltmak için en iyi ücretsiz kripto para madenciliği uygulamaları işte karşınızda.

Hesaplama gücü, bir kripto para birimi oluşturmak için kripto para madenciliği süreci boyunca kullanılır. Kullanıcılar, uygulamaları, donanımı ve yazılımı kullanarak madenciliği gerçekleştirmek için masaüstü bilgisayarları, CPU'ları, GPU'ları ve diğer bilgi işlem cihazlarını kullanır. Kripto para madenciliğinin çeşitli sebepleri var ama en bariz olanı dijital para üretmek.

Mevcut kripto para birimlerinin sayısı, hâlihazırda mevcut olan binlerce kişiye eklenerek istikrarlı bir şekilde genişlemektedir. Uygulamalar, madenciler tarafından hesaplamalı kaynakları kullanarak yeni kripto paralar oluşturmak için kullanılır. Bu nedenle, kripto madenciliği uygulamalarını benimsemenin başlıca avantajları arasında, diğer şeylerin yanı sıra kripto para madenciliği yapmak, satın almak ve gelecek işlemler için depolamak için zaten var olan donanım ve yazılım kaynaklarının kullanılması yer alır. Bu Uygulamalar, geleneksel madenciliğe göre daha erişilebilir olan bulut madenciliğine dayanır. Yerleşik yazılım, yeni kripto paralar üretmek için gereken algoritmaları çözmek için bilgisayarın CPU'sunu kullanır. 2023 için en iyi 10 ücretsiz kripto para madenciliği uygulaması aşağıdaki gibidir:

1 - HappyMiner

2 - Binance

3 - CG Miner

4 - Nice Hash

5 - Mobile Miner

6 - Awesome Miner

7 - Storm Gain

8 - Ecos

9 - MinerGate

10 - Zionodes

1 – HappyMiner

HappyMiner, 2018 yılında Amerika Birleşik Devletleri'nde kurulmuş lisanslı bir bulut madenciliği şirketidir. HappyMiner, profesyonel kripto madenciliği teçhizatlarından oluşan büyük bir teknoloji parkına sahip endüstriyel tesislere sahiptir. Veri merkezleri İzlanda, Kanada ve Norveç'te bulunmaktadır. Şu anda dünyanın dört bir yanından 280.0000'den fazla kullanıcı HappyMiner'da kripto para birimi kazanıyor.

Özellikler:

• Kaydolduktan sonra 10 $ kazanın.

• Ücretsiz madencilik.

• Günlük ödemeler.

• Genel gider ve elektrik ücreti yok.

• %4,5'e varan ömür boyu ödülle Ortaklık Programı.

• Aralarından seçim yapabileceğiniz farklı Kripto sözleşmeleri.

• DDos ve SSL sistemi korur.

• 24 saat çevrimiçi destek.

Sözleşme Ücreti

Sözleşme Dönemi 

Sabit Getiri

Günlük Oran

10 $

1 Gün

10 $+0.8 $

% 8

100 $

3 Gün

100 $+4.5 $

% 1.5

500 $

7 Gün

500 $+63 $

% 1.8

1,200  $

15 Gün

1,200 $ + 345 $

% 1.92

3,000 $

30 Gün

3,000 $+ 1,890 $

% 2.1

6,400 $

60 Gün

6,400 $+ 8,880 $

% 2.31


Daha fazla HappyMiner detayı için lütfen https://happyminer.us/ adresini ziyaret edin.

Sosyal Medya Linkleri

Twitter    

Youtube

2 - Binance

İlk yasal bulut madenciliği sağlayıcısı, 2017'de kurulan Binance'dir. Dünyanın dört bir yanından yaklaşık 90.000 kullanıcı Binance'i kullanmaktadır. Bulut madenciliğine ek olarak, cüzdanlar, borsalar, yatırım portföyleri ve tasarruflar da sunan tam teşekküllü bir yatırım platformudur. Binance'ten faydalı bir mobil uygulama var. Google Play ve App Store'da bulunabilir. Eksileri ve Artıları.

3 - CG Miner

CGMiner, kullanıcıların genellikle Litecoin ve Fogecoin kripto para birimlerini madencilik yapmalarını sağlayan bir Bitcoin madenciliği programıdır. 2011'de oluşturulan uygulama, daha uyarlanabilir ve açık kaynaklı olduğundan, madencilik faaliyetlerini hızla büyütmesini sağlıyor. CGMiner, diğer uygulamalardan daha zor öğrenme eğrisine sahip bir komut satırı uygulamasıdır. Yazılımın kullanıcıları, klavye girişlerini kullanarak madencilik makinelerini kontrol edebilir. Linux, Mac ve Windows ile uyumludur.

4 – Nice Hash

Hash oranları için bir piyasa yeri, bir kripto para madenciliği aracı ve bir kripto para takas platformu, ücretsiz madencilik programı Good Hash'e dahildir. Madenciliğe gelince, Nice Hash iki seçenek sunar: dahili madencilik uygulaması NiceHash Quickminer veya Nice Hash Miner ile herhangi bir harici madenci uygulaması. 2Miners, F2Pool, SlushPool ve diğer havuzlarla çalışır. Ayrıca, Nice Hash bir iOS ve Android uygulaması sunar.

5 - Mobile Miner

Gerçek zamanlı hesaplamalar, grafikler ve algoritmalar kullanan Mobile Miner, Kripto para birimlerinin doğrudan madenciliğini sağlar. Program, tüm madencilik istatistiklerini ve en son hash hesaplamalarını görüntüler. Kullanıcı, tüm uzak mobil madencileri kontrol etmek için uygulamayı kullanabilir; uygulama kendi kendine madencilik yapmaz.

6 - Awesome Miner

Çok sayıda madencinin performansını tek bir panodan yönetmek ve takip etmek için en büyük ücretsiz Bitcoin madenciliği uygulamalarından biri Fantastic Miner'dır. Kullanıcılar, bu pano aracılığıyla madencilik hash oranı, fan hızları, cihaz sıcaklığı ve gelir gibi şeyleri takip edebilir. Cudo Miner'a benzer 50'den fazla madencilik yazılım programını destekler. Hem Windows hem de Linux kullanıcıları, Awesome Miner'ı kullanabilir.

7 – Storm Gain

Bitcoin madenciliği programı Storm Gain'in kullanıcı dostu kontrol paneli, varlıkların nasıl yükseldiğini ve düştüğünü gözlemlemenizi sağlar. Bu yazılımdaki grafik oluşturma yetenekleri, trendleri ve fiyat değişikliklerini izlemek için kullanılabilir. Pahalı ekipman satın almadan yazılımı kullanarak dijital para birimi için madencilik yapabilirsiniz. StormGain için hem Android hem de iOS için yerel uygulamalar ve bir web uygulaması mevcuttur.

8 - Ecos

Tam hizmet portalı Ecos ile yatırımcılar bir bitcoin cüzdanına, borsaya, kripto para madenciliği sözleşmelerine ve portföylerine erişebilir. ECOS için kullanışlı bir mobil uygulamaya erişilebilir. Google Play veya App Store'dan indirebilirsiniz. Bitcoin madenciliği için özel olarak yapılan bulut madenciliği anlaşmaları, en iyi Bitcoin madenciliği deneyimini sunar.

9 - MinerGate

Madencilikte maliyetleri azaltmak ve verimliliği artırmak amacıyla 2014 yılında MinerGate adlı açık madencilik havuzu kurulmuştur. MinerGate'in kullanıcı arayüzü ve genel deneyimi harika. MinerGate yazılımının kurulumu basittir ve hemen kripto para madenciliğine başlayabilirsiniz. Yazılımın kullanıcıları kripto paralarını yönetebilir ve izleyebilir. Yazılım, CPU ve GPU kullanarak birkaç para birimi madenciliği yapar.

10 - Zionodes

Kullanması en kolay BTC madencilik sitesi olan Zionodes, müşterilerin kaydolmasını ve hemen madenciliğe başlamasını sağlar. En iyi özelliği, kullanıcıların kazançlarının dinamik olan kontrol panelinde her dakika güncellenmesidir. Zionodes, müşterilerin madenciye sahip olduğu ve kendi takdirine bağlı olarak kullanabilecekleri uzak madencilik modülleri üzerinde çalışır. Bu, onu diğer bulut madenciliği hizmetlerine göre üstün bir seçenek haline getirir.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ