En iyi ve en güvenilir Bitcoin madencilik web sitesini bulmaya mı çalışıyorsunuz? Doğru noktada olduğunuzu düşünüyoruz. Size şu anda çevrimiçi trend olan en iyi kripto madenciliği web sitelerinin bir listesini vermek için buradayız.

Madeni ve fiziksel donanımı kendiniz kiralamak sizi rahatsız mı ediyor? Bulut madenciliği size bu konuda yardımcı olabilir. Verimli bir madencilik sürecini garanti altına almak için bulut madenciliğinin tanımından ekipman kiralamaya kadar her şey tartışılacaktır. Hadi bunun üzerinde çalışmaya başlayalım!

Bitcoin madenciliği nedir?

Belirli bir miktarda "Hash Power" satın alarak ve bir madencilik havuzuna katılarak bulut madenciliğine katılabilirsiniz. Herhangi bir donanım indirmeden bununla kripto para madenciliği yapabilirsiniz. Çeşitli işletmeler bu emek yoğun faaliyeti sizin için gerçekleştirecek ve çok düşük bir maliyetle sizin için bulut madenciliği yapacaktır. Ücretsiz kripto para veya bitcoin kazanmak istiyorsanız, bu bitcoin muslukları için en büyük rehberdir.

Bu Kılavuzda şunlar var.

1 - HappyMiner

2 - BeMine

3 - Ecos

4 - StormGain

5 - KuCoin

6 - Nicehash

7 - Genesis Madencilik

8 - Bitdeer

En iyi 8 bitcoin madencilik sitesi

1 - HappyMiner

HappyMiner adı altında, 2018 yılında ABD'de gerçek bir bulut madencilik şirketi kuruldu. HappyMiner, herhangi bir saygın hash sağlayıcısı gibi, özel Bitcoin madencilik makinelerinden oluşan büyük bir teknoloji parkına sahip ticari mülkler sunmaktadır. Veri merkezleri Norveç, Kanada ve İzlanda'da bulunmaktadır. Şu anda dünyanın dört bir yanından 2.800 binden fazla kişi HappyMiner'dan kripto para ödemesi almaktadır.

Özellikler

- Kaydolduktan Hemen Sonra 10$ Bonus Kazanın.

- Otomatik günlük ödemeler.

- Ücretsiz paket günlük olarak satın alınabilir.

- Ömür boyu% 4,5 ödüllü bir ortaklık programı.

- Yönetim ve elektrik ücreti yok.

- Farklı Kripto sözleşmeleri merkezleri.

- 24 saat çevrimiçi müşteri hizmetleri.

- DDos ve SSL sistemi korur.

Ücretler/maliyet:

Sözleşme Fiyatı Sözleşme Koşulları Sabit Getiri Günlük Oran

Sözleşme Ücreti

Sözleşme dönemi

Sabit Getiri

Günlük oran

10 $

1 Gün

10 $ + 0.8 $

%8

100 $

3 Gün

100 $ + 4.5 $

%1.5

500 $

7 Gün

500 $ + 63 $

%1.8

1,200 $

15 Gün

1,200  $ + 345 $

%1.92

3,000 $

30 Gün

3,000 $ + 1,890 $

%2.1

6,400 $

60 Gün

6,400 $ + 8,880 $

%2.31

Minimum Yatırım: 10$

HappyMiner hakkında daha fazla bilgi için lütfen https://happyminer.us/ adresini ziyaret edin.

Sosyal medya bağlantıları

Twitter Youtube

2 - BeMine

2018'in başlarında kurulan BeMine, Rusya ve BDT ülkelerinde hizmet vermektedir. ASIC madencilerinin bulut paylaşımına öncülük ederek, madencilik sözleşmelerinin satışına kıyasla tam tersi bir şey yaptılar. BeMine, Irkutsk, Moskova ve Chelyabinsk bölgesinde, Sibirya'da, hatta Almatı, Kazakistan'da yerleştirilmiş ~70.000Th / s'den fazla çalışıyor ve ölçeklenmeye devam ediyor.

BeMine, Rus veri merkezlerinin yanı sıra dünya çapında kripto para birimine katılmak isteyen madencileri ve bireyleri bir araya getiriyor. Madenciler ekipmanlarını ortak veri merkezlerinde depolamaya davet edilirken, kullanıcılar ASIC'in satın alınması, taşınması, kurulumu, yapılandırılması ve bakımı sırasında kişisel varlığa ihtiyaç duymadan madencilik ekipmanı satın alabilir ve depolayabilir.

Artıları

- Depozito ücreti yok

- Kullanıcılar ASIC madencilerinin bir kısmını satın alabilirler

- Telegram üzerinden analiz ve destek sunar

- Madencilikte elektrik kullanımını en aza indirir

- Karlılık hesaplayıcısı

Eksiler

Diğer madencilik hizmetleri kullanıcılar arasında daha popülerdir.

3 - Ecos

ECOS bulut madenciliğinden daha fazlasıdır. Tek bir ekosistemde tüm dijital varlık ürünlerini ve araçlarını içeren ilk kripto para yatırım platformudur.

Şirket, kullanıcılara çok çeşitli madencilik sözleşmeleri sunmaktadır. Bir madencilik sözleşmesi için minimum fiyat 149 $ 'dır. Bu sözleşme on iki ila elli aylık bir süre boyunca aktif kalır. Ayrıca, para yatırma veya çekme işlemleri için kullanabileceğiniz farklı seçenekler de mevcuttur. Bunlar arasında Kredi Kartları ve BTC, ETH, XRP ve LTC gibi kripto para birimleri bulunmaktadır.

Artıları

- Günlük ödemeler

- Özelleştirilmiş sözleşmeli satın alma

- Düşük dolandırıcılık riski

- Düşük minimum para çekme

Eksiler

Yalnızca Bitcoin madenciliğini destekler ve kullanıcı seçenekleri nispeten azdır.

4 - StormGain

Bu platform basit ve sezgisel, kullanıcı dostu bir gösterge paneli sunmaktadır. StormGain normal BTC madencilik donanımının tüm işlemlerini gerçekleştirir, bu nedenle cep telefonunuzun veya bilgisayarınızın pilini tüketmez. Kullanıcılar yükselen veya düşen varlıkları doğrudan platformun arayüzünden izleyebilirler. Buna ek olarak, StormGain fiyat trendlerini takip etmek için güçlü grafik araçları sunmaktadır. 2019 yılında kurulan platform çeşitli dillerde mevcuttur ve basit bir kayıt sürecine sahiptir. En iyi özelliklerinden biri de akıllı dolandırıcılık önleme motorudur. Dahası, madencilik ödülleri her 30 ila 40 dakikada bir eşit olarak dağıtılmaktadır.

Artıları

- İyi müşteri hizmetleri

- Meşru, güvenilir hizmet

- Dolandırıcılık önleme motoru

- Her para yatırma işleminde %20'ye kadar bonus verir

- İstikrarlı ödemeler

Eksiler

- Yerleşik bot yok, otomatik ticaret yok

- Para çekme miktarını hesaplamada zorluk

5 - KuCoin

Bu dünyaca ünlü kripto para borsası Eylül 2017'de piyasaya çıktı. Şu anda borç verme, stake etme, P2P ticareti, vadeli işlemler ve spot ticaret sunmaktadır. Küresel borsa, kullanımı kolay platformuyla biliniyor. Buna ek olarak KuCoin, sunduğu ürünler ve hizmet ettiği nüfuslar açısından son derece çeşitlidir. KuCoin 200 yüzden fazla ülkede mevcuttur ve 600'den fazla kripto para birimini desteklemektedir.

Artıları

- KuCoin herhangi bir finansal düzenleyici tarafından düzenlenmemektedir

- Madencilikten elde edilen gelir için ücret yok

- Güvenilir platform

Eksiler

- Fiat çekilemiyor

- Sadece BTC ve BCH madenciliği yapabilir, kullanıcılar için daha az seçenek

- ABD kullanıcıları sınırlı özelliklere sahiptir

6 - Nicehash

Nicehash platformu hem madencilik barındırma hizmetleri hem de bir pazar yeri sunmaktadır. Burada, madenciler madencilik şartlarını özelleştirme konusunda daha fazla özgürlüğe sahiptir. Örneğin, kullanıcılar satın almak istedikleri hash miktarını, süresini ve ne kadar ödemek istediklerini tam olarak seçebilirler. Müşteriler ayrıca madencilerini bağlayabilir ve GPU'larını ekleyerek platformdaki diğer kişilere hashrate satabilirler.

Artıları

- Eşler arası hashrate ticareti

- Fiat para çekme işlemleri

- Hızlı Lightning Ağ modu

- Uzaktan madencilik yönetimi

Eksiler

- Yavaş ödeme oranı

- Çoğu bulut madenciliği şirketinden daha pahalı

7 - Genesis Madencilik

Genesis madencilik, bitcoin madenciliği projeleri sunan en büyük bulut madenciliği şirketlerinden biridir. 2013 yılında kurulan şirket, akıllı ve kolay yatırım çözümleri sunarak piyasadaki itibarını korumuştur.

Şirketin dünyanın dört bir yanından 2 milyondan fazla müşterisi var. Hash gücü söz konusu olduğunda, genesis madenciliği altcoinler ve bitcoin için en büyük hash gücü sağlayıcısıdır.

Artıları

- 24 saat müşteri desteği

- Uzun süredir devam eden güvenilir hizmetler

- İstikrarlı ödemeler

- Güvenilir ekipman

Eksiler

Hashrate satışları için takas yok

8 - Bitdeer

Bu çok yönlü kripto sitesi bir dizi hizmet sunmaktadır. Kripto madenciliği sunmanın yanı sıra, site aynı zamanda çok markalı bir hashrate pazarıdır. Bu pazar, yatırımcıların birbirleriyle hashrate alıp satmalarına olanak tanır. Proje, dünyanın en büyük madencilik havuzları ve en iyi madencilik ekipmanı üreticileriyle çalışmaya odaklanmıştır.

Madencilikten güçlü ASIC ve GPU madencileri sorumludur. Madenciliğe başlamak için, kullanıcıların Bitcoin bulut madenciliği için 50TH / s içeren en az 542 $ yatırım yapması gerekir. Ayrıca, tüm sözleşme türleri için 180 günlük bir süre ile 200'den fazla ülkede bulut sözleşmeleri sunuyorlar. Proje, dünya çapında beş tam uyumlu veri merkezini başarıyla başlattı.

Artıları

- iOS ve Android uygulama entegrasyonu

- Hashrate pazarı

- Gerçek zamanlı kripto para grafikleri

- Madenciler için bulut barındırma

Eksiler

 Yüksek yatırım eşiği

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ