22 Eylül Fiyat Analizi: Bitcoin, Ethereum, Bitcoin Cash, Ripple.

Bitcoin Ayı Piyasası'na girdi ve genellikle haberlerin çoğu piyasayı düşürme eğilimine geçti. Uzmanlar kripto paranın düşüş eğilimini analiz etmekte ve geleceği hakkında fikir yürütmektedirler.


Ancak bu yılda toplam %30 oranında hacim azalması hiç de süpriz değil. Bitcoin 5 000 dolara kadar yükseldi ve piyasadaki “büyükler” bu fırsatı değerlendirdiler. Bunun yanında birçok kişi piyasadaki fırsatları yakalamada zorlanıyor ve kısa vadeli  ticaret konumunda duruyorlar. Uzmanlar bu konumdaki borsacılara en  uç noktaları değerlendirmelerini tavsiye etmektedirler.

Gelelim fiyat analizlerine...

BTC/USD

Bitcoin 4 975 dolardan 2974 dolara keskin bir iniş yaptıktan sonra %50 oranında önceki değerine geri dönmüştür. Ve şu anki noktada dayanıklılık göstermektedir. Tüm değerlere bakılırsa, Bitcoin bir iniş rayında devam etmektedir.

Peki bu iniş nereye kadar devam edebilir?..
Bitcoin 3500 dolar seviyesinde güçlü bir dayanıklık sergilemektedir. Bu seviyeden inerse, 3409 dolarda yine sabitlenmiştir.

ETH/USD

Ethereum da değer kaybetmekte devam ediyor, 310.7 dolardan 223 dolara kadar inmiştir. Bu iniş devam ederse, 200 dolar civarında bir noktada duracağını tahmin ediyorlar. Ethereum’un gücünü geri kazanması için 312 dolar seviyelerine kalkması gerekmektedir. Borsacılara ETH bu seviyeye yükselene kadar beklemeyi öneriyorlar.

BCH/USD
Bitcoin Cash de aynı zamanda düşüş eğilimi çizgisini geçemedi ve sonuçta değeri 400 doların altına düşdü. Bu şekilde devam ederse, önce 357 dolar, daaha sonra 300 doların altına ineceği tahmin edilir. BCH 19 Ağustos’ta 972 dolar seviyesine kalksa da, sonra sürekli iniş pozisyonuna geçti.

XRP/USD
Ripple en düşük seviyesini 0.15 dolar olarak gösterdi. Yükselerek  0.20 dolar seviyelerine gelirse, çarpıcı alım-satım mümkündür. Şimdiki durumda Ripple ticaretini yapmamak, bekletmek tavsiye edilir.

Kaynak;
https://cointelegraph.com

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ