CoinMarketCap'te 27. sırada yer alan kripto para birimi olan VeChain, 2020'de iyi bir yıl geçirdi ve VET, yazı yazılırken %127'nin üzerinde YTD getirisine dikkat çekti.

23 Ekim VeChain Fiyat Analizi

CoinMarketCap'te 27. sırada yer alan kripto para birimi olan VeChain, 2020'de iyi bir yıl geçirdi ve VET, yazı yazılırken %127'nin üzerinde YTD getirisine dikkat çekti. Çoğu altcoinler gibi, VET de keskin bir düşüşün kriptoyu Haziran 2020 seviyelerine çekmesinden önce Ağustos ortasında zirveye çıktı. Bununla birlikte, Bitcoin'in PayPal pump hareketini takiben, VeChain de dahil olmak üzere daha önce düşüş trendinde olan bu altcoinlerin birçoğu, kendilerine ait sürekli kazançları not etme fırsatı buldu.

"Buradan 7 BTC hoşgeldin bonusu ile kripto bahislerine göz atın"

Burada belirtmek gerekir ki, Bollinger Bantları fiyat istikrarını sağlamak için fiyat mumları etrafında daralırken VeChain'in kısa yükseliş trendini devam ettirip ettirmeyeceğini tahmin etmek için henüz çok erken olduğu belirtilmelidir, Göreceli Güç Endeksi bir yükselişin ardından dengelendi.

 VeChain, VeChain'in DLT tabanlı bir izlenebilirlik çözümü başlatmak için Çin'deki Sam's Club ile ortaklık kurduğunu ortaya koyan bir rapor olan Financial Executive Report'u yayınladıktan kısa bir süre sonra manşetlerde yer aldı.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ