Kripto para balina gözlemcileri, deftere çarpan büyük bir XRP işlemini analiz ediyor. Büyük kripto para birimi işlemlerini tanımlayan otomatik bir blockchain veri izleyicisi olan Whale Alert, 24.999.995 XRP'lik bir hareket gördü.

25 Milyon XRP Hareket Etti – Kim Bu Balina?

Kripto para balina gözlemcileri, deftere çarpan büyük bir XRP işlemini analiz ediyor. Büyük kripto para birimi işlemlerini tanımlayan otomatik bir blockchain veri izleyicisi olan Whale Alert, 24.999.995 XRP'lik bir hareket gördü. Söz konusu kripto, bilinmeyen bir cüzdandan kripto borsası Bitstamp'a gönderildi.

Transfer için bir takım potansiyel nedenler var. Varlıkları satmak için bir kripto borsaya taşıyan bir balina olabilir veya depolama ve güvenlik amaçları için Bitstamp koinleri hareket ettirebilir.

Ayrıca Ripple, varlıklarının bir kısmını satmak için Bitstamp'a kripto gönderebilir. Son olarak, Ripple, XRP destekli ödeme ürünü ODL için Bitstamp ile ortaklık kuruyor ve bu da fonların kripto havale servisiyle ilgili olma olasılığını artırıyor.

Bu, Bitstamp'ın büyük bir XRP işleminin alıcı ucunda olduğu ilk durum değil. Ocak ayında, Whale Alert,  tanımlanamayan bir cüzdandan gelen toplam 24.999.995 XRP'lik bir işlem belirledi.

Ripple'in kendisinin Bitstamp'a XRP gönderme geçmişi de bulunuyor. Aralık ayında, Ripple'in sahip olduğu bir cüzdan, kripto borsasına 49,28 milyon dolar değerinde 220.303.137 XRP gönderdi.

Ripple, 2019'un dördüncü çeyreğinde kripto borsalarında XRP satışlarını durdurduğunu ve bu çeyrekte de aynısını yapabileceğini söyledi.

 Ancak, şirket tezgahın üzerinde XRP satmaya devam ediyor ve geçen yılın 4. çeyreğinde üçüncü taraflara toplam 13.08 milyon $’lık XRP sattı.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ