Dünyanın en büyük altcoin'i olan Ethereum, fiyat listelerinde birkaç gün geçirmiş olsa da, piyasanın geri kalanı için durum böyle olmadı.

Dünyanın en büyük altcoin'i olan Ethereum, fiyat listelerinde yükseliş yönlü birkaç gün geçirmiş olsa da, piyasanın geri kalanı için durum böyle olmadı.

Kripto para piyasasında Ethereum'un yükselişini normalde diğer altcoinler takip eder. Ancak son yükselişin bu hamleyi oluşturmadığını özellikle belirtmemiz gerekiyor.

Aslında, ETH yeni bir ATH'ye yükselirken, Bitcoin SV, Ontology ve Zcash gibileri değer kaybetmeye devam etti.

Ancak bu beklenmedik bir durum değildi, özellikle de piyasanın en baskın kripto para birimi olan Bitcoin, yazım sırasında yatay işlem yapmaya devam ediyor.

Bitcoin SV [BSV] Fiyat Analizi

CoinMarketCap listelerinde 15. sırada yer alan kripto para birimi Bitcoin SV, Ocak ayının ikinci haftasındaki % 63'lük fiyat artışının ardından önemli ölçüde düştü.

Yazım sırasında 174 doların altında işlem gören BSV, yalnızca geçen hafta %15'in üzerinde bir değer kaybı yaşadı.

Bununla birlikte, kripto para biriminin destek seviyesinin altına düşme ihtimalinin düşük olduğu unutulmamalıdır.

Aynı şey, Bitcoin SV'nin teknik göstergeleri tarafından kanıtlandı, çünkü Parabolic SAR'ın noktalı işaretçileri fiyat mumlarının çok üstünde ve aşağı yönlü olduğunu öne sürerken, Chaikin Para Akışı, piyasadaki düşüş trendine rağmen sıfırın üzerinde sabit kaldı. Bu durum piyasaya sermaye girişlerinin bir işareti.

Bitcoin SV’den Craig Wright, telif hakkı ihlallerini iddia eden iki web sitesine yasal uyarılar gönderdikten sonra son zamanlarda haberlerde yer aldı.

Ontology [ONT] Fiyat Analizi

Çoğu altcoin gibi, Ontology de son birkaç ayda pek çok altüst edici hareket kaydetti. Aslında, bir dizi kısa artışa rağmen, grafikleri de bir dizi keskin fiyat düşüşüyle noktalandı. Yazım sırasında, ONT bu fiyat düşüşlerinden birini daha yaşadı ve altcoin % 18,5'in üzerinde düştü. Ancak, Ontology'nin fiyat seviyesini 0,58 dolar civarında tutup tutamayacağı belirsizliğini korudu.

Bollinger Bantlarının genişliği bir dereceye kadar kısa vadeli volatiliyi göstermek için sabit kalmaya devam ederken, Göreceli Güç Endeksi güneyi işaret etmesine rağmen nötr bölge etrafında aracılık ediyordu.

Ontology'den Jun Li, dijitalleşmenin kaçınılmaz olduğuna inanan birçok kişiden biri. Li,  yakın tarihli bir röportajda "Her türlü para birimi veya itibari para sayısallaştırılacak veya programlanabilir hale gelecektir" diyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ