Hollandalı yenilikçi Fintech Şirketi 2local'dan iki iyi haber mesajı geliyor.

2local, Bitrue Borsası ve Kripto Ödeme Sağlayıcısı Simplex İle Yeni Ortaklıklar Kuruyor

Hollandalı yenilikçi Fintech Şirketi 2local'dan iki iyi haber mesajı geliyor. Yerli 2local paramız 2LC, güvenli ve kullanışlı kripto para birimi alım satım hizmetleri sağlamaya adanmış, hızla büyüyen Bitrue borsasında listelenecek. Ayrıca 2local, kripto ödeme sağlayıcısı Simplex ile ortaklığa giriyor. Bu, 1.Kademe kripto borsalarında ve 2local'ın yerel hibrit HeX borsasında sorunsuz kripto para alımları için kapıyı açıyor.

2local görev

Büyük küresel bankalar ve çokuluslu şirketler, bu dev kuruluşlarla adil bir şekilde rekabet edemeyen yerel işletmelerin pahasına işleyip gelişirken küreselleşmeden yararlanıyorlar. 2local'ın misyonu, yerel küçük ve orta ölçekli işletmeleri teşvik ederek bu eğilimi tersine çevirmektir. Neden yerel? Çünkü yerel sistemler, küresel ve merkezi sistemler hakkında söyleyemeyeceğimiz sürdürülebilirliği sağlamak için en uygun olanlardır. Sistemin bizi nereye götürdüğünü anlamak için 2008 mali krizinin etkisine bir bakın. Ek olarak, yerel sistemler, sosyal ve çevresel değerlerimizi yeniden düşünmemize ve yerel işletmeler ile tüketiciler arasında, açgözlü küresel seçkinler için değil, birçok kişi için kaliteyi, adaleti ve refahı ödüllendiren ilişkiler geliştirmemize yardımcı olur. Sistem blok zinciri teknolojisi üzerine inşa edilmiştir ve enflasyonla sonuçlanmayacak, mükemmel istikrar ve adil ve sağlıklı bir ekonomi sağlayacaktır. Ek olarak, yerel işletmeler ve tüketiciler arasındaki ilişkiler, ana akım finansal sistem tarafından tamamen ihmal edilen bir “al ve tut” tutumuna yol açacaktır.

2local geri ödeme sistemi

2local para iadesi sistemi, yerel ürünleri satın alan insanları ödüllendirerek refahı artırır. 2localbunu yerleşik bir geri ödeme işlevi olan bir sadakat platformu kullanarak uygular. Platform, işletmeleri ve tüketicileri birbirine bağlayan bir pazar yeri ve 2LC tokenının değer artışını garanti eden akıllı bir ticaret algoritması işlevi görüyor. Platform, sürdürülebilirlik ve refahın yaratılmasına katkıda bulunan blok zinciri teknolojisi ile güçlendirilmiştir. Örneğin, 2local kendi 2LC-coin ile kendi blok zincirine sahiptir. Blok zinciri az enerji kullanır, çok hızlıdır ve çok güvenli bir fikir birliği mekanizmasına sahiptir. Dijital işinizi taşımak, benzer fikirlere sahip girişimcilerle bağlantı kurmak ve yerel ve sadık müşterilerinizin satın alacağı harika ürünleriniz için potansiyel bulmak için harika bir yer.

Bitrue ile 2local ortaklık

İlk iyi haber, Bitrue ile yeni bir ortaklık! Bitrue, hızla büyüyen bir orta kripto borsasıdır. Düşük bir profile sahip olmasına rağmen, CoinMarketCap'teki ilk 80 kripto borsası içindeki prestijli konumuyla şimdiden övünebilir. Bir grup blockchain meraklısı, kripto para ticareti üzerine odaklanarak Bitrue borsasınıkurdu. Misyonu, kripto para ticareti için güvenli ve kullanışlı bir hizmet sağlamak ve dünya çapında uygun kripto para birimlerinin en iyi toplayıcısı olmaktır. Bitrue'nun birçok avantajı vardır:

 • Üst yönetim ekibi, uluslararası alanda mesleklerinin en tepesini temsil eden güvenlik uzmanlarından oluşur;

• Platform, gelişmiş çok seviyeli küme yapısına, güvenlik sistemli soğuk cüzdana sahiptir;

• ABD, Avrupa ve Asya Pasifik'teki küresel ofisler.

2local ve Bitrue arasındaki ortaklığın avantajları

2local ve Bitrue arasındaki sinerji, her iki şirketin görevlerini yerine getirmeye yardımcı olacak. Kullanıcılar, en güvenli kripto borsalarından birinde güvenli, hızlı ve uygun maliyetli 2local para satın alabilirler. DeFi ve blockchain'in daha fazla şeffaflık, gizlilik ve finansal kapsayıcılık elde etme ve başarısız bir merkezi ekonomiye güvenilir bir alternatif sağlama misyonuna katkıda bulunacaktır.

Borsada 2local kripto paranın varlığı, yakın gelecekte 1.Kademe kripto borsaları için kapılar açacak. Seviye 1 borsaları yalnızca orta borsalarda bulunan tokenları kabul ettiğinden, 2LC tokenlerimizi listelemek için ünlü Bitrue borsasını seçtik. Madeni para satın almak ve satmak için ödeme yöntemi, çevrimiçi bir kripto ödeme sağlayıcısı olan Simplex tarafından sağlanmaktadır.

SImplex ile 2local ortaklık

Bu ikinci harika haber! 2local, kripto ödeme sağlayıcısı "Simplex" ile başka bir ortaklığı duyurmaktan gurur duyar. Simplex, kapsamlı iş ortakları ağının Visa, MasterCard, Apple Pay, SWIFT, SEPA ve çok daha fazlası dahil olmak üzere en geniş ödeme yöntemlerini kabul etmesini sağlayan tanınmış bir finans kuruluşudur! Simplex, ortaklarının kripto borsaları da dahil olmak üzere çeşitli çevrimiçi platformlarda dijital varlıkları alıp satmalarına olanak tanıyan bir altyapı sağlamalarına olanak tanır. SImplex'in Avantajları:

• Risk yok, devam eden rezerv yok, güvenlik olayı yok;

• En yüksek dönüşüm oranları, çoklu edinim çözümleri;

• Simplex'in yüzlerce ortaklı ağı üzerinden 45'in üzerinde kripto para biriminin satın alınmasını sağlayın.

Ek olarak, Simplexekibi kripto para birimlerinin kabulüne katkıda bulunma misyonuna sahiptir. Bu nedenle, şu ana kadar 50'den fazla fiat para birimi dahil olmak üzere ek para birimleri için sürekli olarak destek sağlıyorlar. Şirket, tüketiciler ve çevrimiçi platformlar için% 100 dolandırıcılık içermeyen işlemleri garanti eden yenilikçi çözümler sağladı. Ayrıca, çevrimiçi işletmeler için çok önemli olan sıfır ters ibraz garantisine sahiptirler.

2local ve Simplex arasındaki ortaklığın avantajları

Simplex ile ortaklık yaparak, 2local, kullanıcılara Bitrue borsasında 2LC-token satın almak ve satmak için mükemmel bir ödeme yöntemi sağlayabilir. Ek olarak, bu, 2local kullanıcının 2local'ın yerel HeX hibrit değişiminde token satın almasına izin verir. Ek olarak, Simplex ile ortaklık, 2local'ı satın almanın ve satmanın güvenli ve sorunsuz bir yolu için 2local'ın tokenlerinin en büyük ve en likit Seviye 1 borsalarda (Binance, Bittrex, Coinbase, Kucoin vb.) Listelenmesine yardımcı olur. paralar. Daha fazla borsada ve Kademe 1 borsalarda listelenmek, 2local'ın yol haritasında yer alıyor ve dönüm noktasına daha sonra ulaşılacak.

Sonuç

Yeni ortaklık, herkes için refah, sürdürülebilirlik ve eşitliği mümkün kılan farklı bir bankacılık türüne doğru 2local misyonun yerine getirilmesinde bir sonraki adımdır. Her ne kadar 2local, belirtilen yol haritasında Covid-19'un kilometre taşlarına ulaşması nedeniyle bir miktar gecikme yaşamış olsa da. Neyse ki ilerleme devam ediyor ve şirket vaat edileni yerine getirmeye kararlı. Demo hibrit gösteri 11 Nisan'da başladı ve önemli ortaklıkları imzaladık. Hızlanma başlayacak ve 2local, yol haritasının tüm kilometre taşlarını kapsayacaktır. Bizi izlemeye devam edin ve Bitrue'da 2local token satın almaya hazırlanın.

Göreve katılmak için kaydolun ve şu makalede açıklanan avantajlardan yararlanın: https://sec.2local.io/register

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ