Kripto para satın almak hala sorun olabilir.

 Kripto para satın almak hala sorun olabilir. Bazı ana akım oyuncular bir kripto/fiat ağ geçidi sunar, ancak bunlar oldukça pahalıdır ve yine de çok merkezidir. Ayrıca, işlemlerde size anonimlik veya güvenlik sunmazlar. Bir blok zincirinde çalışmadıkları için saldırıya uğrayabilirler. Ancak, her şey göründüğü kadar kötü değildir.  2local Yerel HeX hibrit fiat/kripto borsasında kripto satın almayı kolaylaştırmak için Simplex.com ile bir ortaklık kurdu. Sektördeki en düşük ücretlerle, 2local ve Simplex arasındaki ortaklık, 2local kullanıcılarının sorunsuz bir şekilde kriptoda işlem yapmalarını sağlar.

2local, Simplex ile kurduğu ortaklığı Nisan ayında duyurmuştu. Bu, 2local'ın 2local coin alıp satmanın güvenilir ve sorunsuz bir yolu ile CoinmarketCap'te . 15. en iyi borsaların altına giren Bitrue borsasında listelenmesine yardımcı oldu. Daha önce de belirtildiği gibi, daha fazla borsada listelenmek ve Tier 1 olanlar dahil olmak üzere 2local'ın bir hedefidir. En yakın zamanda yol haritasına yansıyacaktır.

Simplex Neden Özeldir?

Simplex, devasa iş ortakları ağının Visa, MasterCard, Apple Pay, SWIFT, SEPA ve çok daha fazlası dahil olmak üzere en kapsamlı ödeme yöntemlerini kullanmasını sağlayan yetkili bir finans kuruluşudur. Simplex, ortaklarına, insanların sayısız çevrimiçi platformda ve ayrıca kripto borsalarında dijital varlık ticareti yapmaları için bir çerçeve sağlama gücü verir.

Simplex Kullanmanın Faydaları:

● Var olmayan riskler, sıfır dönen rezervler, güvenlik olayı yok

● En yüksek dönüşüm oranları, çok yönlü edinme çözümleri

● Simplex'in birden çok ortaktan oluşan ağı aracılığıyla 45'ten fazla kripto para biriminin satın alınmasını güçlendirmek.

Ayrıca Simplex ekibi, kripto benimsemeyi gerçeğe dönüştürmek için çok çalışıyor. Bu nedenle, şu anda sahip oldukları 50 fiat para biriminin üzerine düzenli olarak ekstra para birimleri ekliyorlar.

Simplex, kullanıcılar ve çevrimiçi platformlar için %100 sahtekarlığı daha az işlem garanti eden Yenilikçi çözümler yarattı. Şirket ayrıca herkes için, özellikle de çevrimiçi işlem yapan işletmeler için hayati önem taşıyan sıfır ibraz garantisini de benimsedi.

2local ve Simplex Arasındaki Ortaklığın Avantajları

Simplex ile ortaklık, 2local'a kullanıcılara çeşitli borsalarda çeşitli tokenleri satın almak ve satmak için mükemmel bir ödeme yöntemi sunma fırsatı verdi. Örneğin, şu tokenleri alıp satabilirsiniz: BAKE, BAT, BNB, BUSD, BTC, CAKE, DODGE, DOT, EOS, ETH, LTC, TRX, TUSD, UNI, USDC, USDT, USDT (TRX20), WBTC , XDC, XLM, XRP. Benzer şekilde, kullanıcılar BNB, BUSD, CAKE, ECOIN, ETH, UNI'yi 2LC'ye değiştirebilir.

Bunun da ötesinde, Simplex ile bir ortaklık, 2local'ın tokenlerinin en büyük ve en likit Tier 1 borsalarında (Binance, Bittrex, Coinbase, KuCoin, vb.) 2 yerel para sat. Daha fazla borsada ve Tier 1 borsalarda listelenmek 2local'ın yol haritasında yer alıyor ve bu dönüm noktasına er ya da geç ulaşılacak.

Mümkün Olan En Düşük Maliyetle Tokenleri Alıp Satmak Mı İstiyorsunuz?

Yüksek potansiyele sahip 2LC tokenini mevcut en düşük maliyetle takas etmek istiyorsanız, verim çiftliklerine katılın ve pasif gelir elde edin, hemen 2local'a katılın, mevcut ve gelecek avantajlardan yararlanın. Bizi izlemeye devam edin!

DRIEBERGEN-RIJSENBURG, HOLLANDA / 4 Ekim 2021

Medya bağlantısı

Şirket: 2yerel

İletişim: Antony Chang

Telefon: +31 6 22464281

E-posta: [email protected]

Web sitesi: https://2local.io/

KAYNAK: 2yerel

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ