2Local, Hollanda'dan çevre bilincine sahip bir fintech şirketidir.

2Local, Hollanda'dan çevre bilincine sahip bir fintech şirketidir. 2Local, vaat edilenleri yerine getirmek için yol haritasında tekrar tekrar yeni kilometre taşlarına ulaşmaya devam ettikçe, şirket kripto/Blockchain alanında daha fazla tanınırlık kazanıyor. Birçok kilometre taşına şimdiden ulaşıldı. Sonuncusu, 2local demo DeFi kripto borsasının yayına girdiği 11 Nisan'da elde edildi. 1 Haziran'da 2local başka bir söz verecek - 2local yerel koin 2LC en hızlı büyüyen kripto borsalarından birinde listelenecek. Bu başarının birçok faydası vardır: bunlardan biri, 2local'in Tier 1 kripto borsalarında listelenmesi için bir trambolin görevi görmesidir. Ve bundan çok daha fazlası!

2Local, Küresel Çevre Dostu Misyona Sahip Bir FinTech Şirketidir

2Localsadakat platformu, herkes için refah ile sürdürülebilir bir dünya elde etmeyi amaçlamaktadır. Şirket, sürdürülebilir ve yerelden yerele çalışan işletmeleri destekleyen ve ürünlerini herkesin kullanımına sunan bir geri ödeme sistemi başlattı.

Çevre dostu sistem, mevcut arızalı parasal ve ekonomik sistemin ötesinde gelişen toplulukları, herkes için toplumsal büyümeyi ve sürdürülebilir bir dünyayı teşvik etmek için bir podyum görevi görür. Dünya çapında herkes için refaha önemli bir katkı sağlar.

2Local, sosyal bankacılığa benzetilebilir, ancak merkezi finansmanın iç içe geçmiş bir ürünü olan enflasyon olmadan.

2Local  Platformun Özellikleri

2local kullanıcıları platforma katılımlarından para iadesi alabilirler. Bu geri ödeme, Getiri Çiftçiliği  ve Stake Havuzlarının kârından elde edilir. 2Local, kullanıcılarından kazanç sağlamaz, kullanıcıları ile değer yaratır.

2Local Platformu Aşağıdaki Özelliklere Sahiptir Veya Sahip Olacaktır

● Değişim seçeneklerine sahip ödeme uygulaması

● Uygulamada bağlı şirketlerin bulunduğu piyasa

● Banka kartı

● Merkezi olmayan çok para birimli cüzdan

● Yerel veya sürdürülebilir çalışan şirketler için geri ödeme sistemi.

2Local'in Daha Fazla Avantajı

● Binance Smart Chain (BSC) üzerine kurulu 28,8 milyar 2LC token

● CertiK (resmi Binance ortağı) tarafından 95/100 gibi mükemmel bir puanla denetlendi

● Tam Hibrit Değişim (Takas)

● Getiri Çiftçiliği

● Staking Havuzları

● Ödeme Hizmeti Simplex.com

2Local'ın Çözdüğü Sorunlar ve Sunduğu Çözümler

Problem 1

 Zengin ve güçlülerin karları! Az sayıda dev şirket, finans kurumu ve milyarder, bir bütün olarak toplumun zararına küresel finans piyasalarında faaliyet göstererek muazzam bir servet biriktirdi.

Çözüm

2Local, bir geri ödeme sisteminin bağlı olduğu yeni bir dijital para birimi sistemi sunarak herkes için küresel sürdürülebilirlik ve refah anlamına gelir. Bu, yerel ve sürdürülebilir satın alımları herkes için erişilebilir kılar. Her bireyin katılımı, yenilikçi blok zinciri teknolojisi üzerine kurulu tüketiciler ve bağlantılı şirketler için uygun bir dijital para biriminin akıllı tasarımı ile mümkün olmaktadır.

Problem 2

Eşitsizlik! Sınırlı sayıda sanayicinin, zengin küreselcilerin ve kurumsal hissedarların liderliğindeki neoliberal ekonomi, küresel olayların gidişatını yalnızca kâr odaklı olarak şekillendirdi. Uluslararası politikanın yönünü manipüle ederek dünyadaki eşitsizliği artırıyorlar. Bu nedenle birçok insan yoksulluk içinde yaşıyor ve açlık çekiyor. Elit grup statükonun devam etmesini istiyor.

Çözüm

2Local, güçlü şirketler tarafından oluşturulan sistemi yerel toplulukları güçlendirmeye dönüştürüyor. 2Local, yalnızca satın alma gücüne sahip kişiler için değil, herkes için erişilebilirlik için çabalar. Dijital paralar, şu anda geleneksel bankacılık sistemine erişimi olmayan yoksul ve gelişmekte olan ülkelerdeki insanlar da dahil olmak üzere herkes tarafından kullanılabilir. 2Local tarafından geliştirilen bir geri ödeme sistemi, ekosistemini sürdürülebilir ve yerel ürünleri herkes için erişilebilir kılıyor.

Problem 3

 Güç çok uluslu şirketlerin elinde! Çok uluslu şirketler, emek ve hammaddenin en ucuz olduğu yerde üretim yapar ve daha sonra satın alma gücünün en yüksek olduğu yerde ürünlerini pazarlar. Toplum için sonuçlarını görmezden geliyorlar. Aynı şekilde, özel bankalar borç vererek ve hem kamu hem de özel borçlarını artırarak havadan para yaratırlar. Bu borçlar elbette geri ödenmeli ve önemli bir faizle ödenmelidir. Bu ekonomik büyüme modeli devam ettiği sürece, borç sadece artacak ve bu da küresel ekonomik ve finansal çöküşle sonuçlanabilir.

Çözüm

Mevcut baskıcı ekonomik ve finansal sistemi, kripto para birimi tarafından kolaylaştırılan yerel işletmeleri ve tüketicileri hedefleyen daha işbirlikçi bir sisteme dönüştürmek için 2Local planlar. Bu girişim, dünya çapında küçük ölçekli, sürdürülebilir ve yerel bir hareket ortaya çıkarıyor. 2Local, dev şirketlere yalnızca daha fazla güç ve kâr sağlayacak rekabet yerine, yerel ve sürdürülebilir ortaklıkları teşvik edecek. Bağlı şirketlerin web sitelerindeki pazaryeri, tüketicilerle üreticiler arasında kolayca bağlantı kuracaktır. Bu, yerel toplulukların dünya çapında bağlantıda kalmasını sağlar.

Bitrue Exchange

Bitrue, en hızlı büyüyen kripto borsalarından biridir. Daha az bilinmesine rağmen, Coinmarketcap'teki en büyük 70 kripto borsası arasında yer alıyor. Bitrue borsası, kripto para birimleri ticaretine odaklanıyor. Piyasa uzmanları ve blok zinciri meraklıları, kripto para yatırımcıları kripto para ticareti yapmanın güvenli ve kolay bir yolunu sağlama misyonuyla borsayı kurdu.

2Local ve Bitrue Arasındaki Ortaklığın Faydaları

2Local ve Bitrue arasındaki işbirliği, bu makalede anlatıldığı gibi 2Local'ın misyonuna katkıda bulunacaktır. Kullanıcılar, en güvenli kripto borsalarından birinde 2Local coini kolayca satın alabilirler.

Ek olarak, Bitrue'de 2 yerel paranın listelenmesi, Tier 1 kripto para borsalarının kapılarını açacaktır. Çoğu borsa ve diğer 2 yerel ortak, simgenin üst borsalarda listelenebilmesi için önce 2 yerel simgenin orta borsalarda listelenmesini gerektirir. 2Local'ın yeni ortağı Simplex, hizmetlerinin Tier 1 borsalarında kripto para birimleri satın almasına izin vermeden önce bunu gerektiriyor.

Listeyi Takip Edecek Diğer Etkinlikler

• 2Local ayrıca tokenini  IEO'sunun verildiği borsalarda listeleyecektir: ExMarkets, LATOKEN ve P2P.

• 2 yerel hesap aynı anda Stellar 2LC'den BEP20 2LC'ye değiştirilir.

• Kullanıcılara yüksek ödüllü bir Stake Havuzu sunulmaktadır.

• Listelemeden sonra Tier 1 borsalarına giden yol açılır.

2Local'ın devrim niteliğindeki misyonuna katılın ve Blockchain ve kripto para dünyasına getirmek üzere oldukları yeniliğin bir parçası olun.

2Local hakkında daha fazla bilgi edinin:

Website :https://2local.io/
Twitter : https://twitter.com/2local1
Telegram : https://t.me/Group_2local
LinkedIn : https://www.linkedin.com/company/19002320/
Medium : https://medium.com/2local


En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ