Cardano (ADA) son zamanlarda yanıyor. Bu noktada, varlığın kısa sürede büyük getiriler sağladığını görmek artık sürpriz değil.

3 Doları Kıran Cardano İçin Fiyatı Daha da Yukarı Taşıyacak İtici Güçler

Cardano (ADA) son zamanlarda yanıyor. Bu noktada, varlığın kısa sürede büyük getiriler sağladığını görmek artık sürpriz değil. Proje için sıralanan pek çok büyük şeyle birlikte fiyat yükselmeye devam etti. Şimdi, ADA zirve yarışında kritik bir direnç noktasını kırdı. Kripto para, ilk 3 dolarlık direnç noktası testinden sonra düşüşün ardından düşüş yaşadı. Ancak bu engeli başarıyla aştı.

Sabahın erken saatlerinde dijital varlığın fiyatı tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 3,10 dolara ulaştı.

Aşağıya doğru düzeltme, kısa sürede ralli yapan varlıklar için tipiktir. Temel olarak, varlığın değerlemesini yakalamak için piyasaya zaman tanımak. ADA'nın düzeltmesi, 3 dolara geri düştüğünü gördü. Ancak bu nokta, fiyatı şimdilik daha rahat bir dinlenme noktasına geri gönderen Cardano için daha çok bir sıçrama noktası işlevi gördü.

Bununla birlikte, varlık başka bir ralli için hazır görünüyor. ADA'yı çevreleyen mevcut momentum ve genel piyasa hissiyatıyla, önümüzdeki hafta 4 dolara ulaşması şaşırtıcı olmayacak. Artan ilgi, varlığın birikmesine neden oldu. Gelecekteki kullanım durumları, Cardano'yu uzayda en yaygın kullanılan blok zincirlerinden biri olma yolunda ilerletir. Bu nedenle, yerel varlığı ADA'ya 4 doları kıracak kadar hızlı büyümesi için gereken itici gücü veriyor.

Cardano (ADA)'yı 4 dolara iten faktörler

ADA'nın gördüğü ivmenin çoğu, bu ay gerçekleşen beklenen yükseltmelerden geldi. Cardano projesinin arkasındaki ekip, ağustos ayında akıllı sözleşmeler kabiliyetini ağa getirecek olan Alonzo Purple Hard Fork olan son yükseltmenin 12 Eylül'de yayınlanacağını duyurdu. Bu, blok zincirini önde gelen akıllı sözleşmeler platformu olan Ethereum ile rekabet edebilecek bir seviyeye getirecektir.

Kullanıcılar, ağ üzerinde merkezi olmayan finans hizmetleri ve nane NFT'leri yürütmeyi beklerken, yatırımcılar ADA'ya para akıttı.

Cardano'nun kurucusu Charles Hoskinson, projenin yolda olduğunu söyledi. Cardano, hissedarlarından Alonzo Purple'ı planlandığı gibi serbest bırakmak için izin aldı. Lansmana iki haftadan kısa bir süre kala, mevcut yörüngenin ADA'yı akıllı sözleşmeler yeteneğinin piyasaya sürülmesinden önce 4 dolara kesin bir yola koymasıyla birlikte fiyatın artmaya devam etmesi bekleniyor. Bundan sonra, yeni kullanım durumları nedeniyle ağın benimsenmesi, fiyatı daha da yukarı çekecektir.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ