Boğalar ve ayılar son iki haftadır 0.30 dolar seviyesinde savaşıyorlardı. Boğalar birkaç kez seviyenin üzerine çıkabildi ancak devamını getiremediler.

Boğalar ve ayılar son iki haftadır 0.30 dolar seviyesinde savaşıyorlardı. Boğalar birkaç kez seviyenin üzerine çıkabildi ancak devamını getiremediler.

Güç Eksikliği

Bu, her iki EMA'yı da düşüşle geçen boğalar için büyük bir güç eksikliği göstermektedir. Boğaların belirleyici düşüşü oldu çünkü Bitcoin de önemli 9 bin dolar seviyesini kaldıramadı.

XRP şu anda 0.27 dolar seviyesinde işlem görüyor ve son destek seviyesi duruyor. Boğalar bu seviyeyi koruyamazsa, ayılar günlük düşüş trendini onaylayabilir. Yakında başka bir etkili destek bulunmuyor, en yakın fiyatı 0.25 dolar seviyelerinde.

4 saatlik grafik şu anda düşüş eğiliminin oldukça katı bir hacmi ile devam ettiğini görmek isteyen ayıları desteklemekte.

XRP Boğaları 0.30 Dolar İçin Çalışıyor, Fakat Ayılar Günlük Düşüşü Doğrulamak İstiyor

Haftalık grafik aslında trendi değiştirmek için belirleyici bir düşük seviyeye ayarlamaya çalışan boğalar için çok da kötü görünmüyor. Boğaların hala daha fazla çalışmaya ihtiyacı var, ancak daha düşük bir seviyenin ayarlanacağı garanti edilmiyor.

Aylık grafik, yıl boyunca gerçekten düşük performans gösteren XRP için çok daha kötü. Şu anda, XRP boğaları bir "mucize" olmadığı sürece herhangi bir zamanda değişmeyecek olan oldukça dik bir düşüş eğiliminde yer alıyor.

Düşüş trendi yavaşladığından ve düşüş hacmi o kadar derin olmadığından XRP için her şey şimdilik kötü değil.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ