İlk 10 içerisinde yer alan kripto paraların çoğunluğu yeşil bölgede olduğu için boğalar durumu kontrol etmeye devam ediyor.

4 Temmuz BTC, ETH, ADA, BNB ve DOGE Fiyat Analizi

İlk 10 içerisinde yer alan kripto paraların çoğunluğu yeşil bölgede olduğu için boğalar durumu kontrol etmeye devam ediyor.

BTC/USD

Bitcoin (BTC) %2,38 artarak 35.000 doların üzerinde sabitlendi.

Bitcoin (BTC), 36.125 dolardan direnç bölgesine geri dönüyor. Devam eden artışa düşük işlem hacmi eşlik ediyor, bu da traderların keskin hareket için hala güç biriktirdiği anlamına geliyor.

Bu durumda, boğalar söz konusu seviyeyi kırarsa, yakında 40.000 dolardan hayati seviyeye dönme şansı yüksek.

Bitcoin, yazının yazıldığı sırada 35.322 dolardan işlem görüyor.

ETH/USD

Ethereum (ETH), Bitcoin'den (BTC) daha büyük bir kazanç gösteriyor. Çünkü lider altcoin fiyatı son gün içinde %4,54 arttı.

Ethereum (ETH), likidite bölgesine 2.400 dolardan yaklaşıyor. Alıcılar bu seviyeyi kırmayı başarırlarsa, en yakın direnci 2.950 dolardan kolayca elde edebilirler. Başka bir durumda, yanlış kırılma, ayıların pozisyonlarını daha da güçlendirebilir ve bu da oranı 1.730 dolardan desteğe geri çekebilir.

Ethereum, yazının yazıldığı sırada 2.310 dolardan işlem görüyor.

ADA/USD

Cardano (ADA) fiyatı dünden bu yana neredeyse değişmedi ve %0,75 arttı.

Cardano (ADA) fiyatı aynı kalsa da, yükseliş senaryosu düşüş senaryosundan daha olası. Altcoinin 1,33 $ işaretinin üzerinde sabitlendiği gerçeğiyle doğrulandı. Düşük alım işlem hacmi, bir sonraki önemli işaret olan 1,64$'a devam eden yükseliş için bir ön koşul olabilir.

ADA, yazım sırasında 1.4334 dolardan işlem görüyor.

BNB/USD

Binance Coin (BNB) fiyatı dünden bu yana %3,17 arttı.

Binance Coin (BNB), yerel borsa koini 300 doların üzerinde sabitlendiği için olası devam eden yükseliş için bir pozisyon biriktiriyor. Şu anda boğalar, ayıların inisiyatifi tekrar ele geçirebileceği 340 dolar civarındaki likidite bölgesini test etmeye çalışıyor olabilir.

BNB, yazının yazıldığı sırada 304 dolardan işlem görüyor.

DOGE / USD

DOGE, Cardano'nun (ADA) fiyat hareketini de dünden beri aynı kaldığı için takip ediyor.

DOGE, daha ileri hareket için enerji alarak dar aralıkta işlem görmeye devam ediyor. Şu anda, altcoin 0.2895 $ 'da direncin yakınında bulunuyor. Boğalar bunu kırabilirse, kısa süre içinde 0,32 dolar civarında likidite bölgesine ulaşma şansı yüksek.

DOGE, yazının yazıldığı sırada 0.2475 dolardan işlem görüyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ